Schoenberger

Opinie o Schoenberger

Bandyckie metody

Umowy są tak konstruowane ze o najniższej krajowej można zapomniec, nie polecam. Trafiłam tam przez agencje fair Personal z Torunia. Nigdy więcej !

był pracownik
@Bandyckie metody

Ja też dałem się nabrać z tą różnicą, że nie przez agencję ale bezpośrednio u tych wyzyskiwaczy. Już po kilku dniach i rozmowach z normalnymi pracownikami wiedziałem, że to jedna wielka mistyfikacja. Akurat jak tam byłem łazili ci z tej agencji, zwiedzali zakład i ustalali taktykę werbowania pracowników, piękne pachnące panie i panowie z brudkami które miały im męskości dodać, niby taki silny Norweg :-) Agencja ta już w ogłoszeniu na swojej stronie dopuszcza się oszustwa, podają, wynagrodzenie podstawowe plus premie, każdy poprzez "wynagrodzenie podstawowe" rozumie wynagrodzenie najniższe krajowe czyli według prawa 17 zł brutto za godzinę, w tej firmie jest to 13,50 brutto za godzinę, jest to typowe (usunięte przez administratora) które powinno być ścigane prawnie. Każdy sobie myśli, że będzie zarabiał 17 zł za godzinę plus premie i dodatki, a potem się okazuje, że to jedna wielka lipa. Po miesiącu na szczęście moja kariera dobiegła tam końca, aż przechodzą mnie dreszcze jak sobie przypomnę, że poznałem tam ludzi co robią tam latami, jeszcze niektórzy z nich siedzą na stołówce i opowiadają jakie to kosztowne remonty robią domów, jak to zakupują meble i inne towary za dziesiątki tysięcy zł, HAHA!!!! Zarabiają poniżej najniższej krajowej i nowobogackich strugają :-)

john
@był pracownik

pozdrowiam wszystkich parcownikiow

@Bandyckie metody

Dzień dobry, nie zgadzamy się z opinią, że o najniżej krajowej można zapomnieć. Pracodawca w świetle obowiązujących przepisów Kodeksu Pracy jest zobowiązany, aby pracownikowi zatrudnionemu na umowę o pracę wypłacać przynajmniej najniższą krajową, która od tego roku wynosi 2600 złotych brutto. Każdy ze składników wynagrodzenia (zarówno podstawy, jak i dodatków frekwencyjnych oraz za realizację norm/wydajności) jest rzetelnie przedstawiony podczas rozmowy rekrutacyjnej, szkolenia wstępnego oraz na samej umowie o pracę. Ponadto zawsze upewniamy się, czy dla pracownika zasady wynagradzania są jasne. Życzymy wszystkiego dobrego. Pozdrawiamy, Zespół Schoenberger Polska

@john

Dzień dobry, my również pozdrawiamy ;) Życzymy wszystkiego dobrego. Pozdrawiamy, Zespół Schoenberger Polska

@był pracownik

Dzień dobry, żaden pracownik, który jest zatrudniony w naszej firmie, nie otrzymuje wypłaty niższej, niż wynosi najniższa krajowa. Jako pracodawca jesteśmy zobowiązani do przestrzegania prawa, które zakłada od początku tego roku pensję minimalną na poziomie 2600 złotych brutto. Każdy ze składników wynagrodzenia (zarówno podstawy, jak i dodatków frekwencyjnych oraz za realizację norm/wydajności) jest rzetelnie przedstawiony podczas rozmowy rekrutacyjnej, szkolenia wstępnego oraz na samej umowie o pracę. Ponadto zawsze upewniamy się, czy dla pracownika zasady wynagradzania są jasne. Premia jest naliczana osobno, ponieważ jest ona uzależniona od zrealizowania indywidualnych norm. Dziękujemy za komentarz i życzymy powiedzenia w dalszej karierze zawodowej. Życzymy wszystkiego dobrego. Pozdrawiamy, Zespół Schoenberger Polska

Tak panie

A od kierownika wychodzi sie z placzem. To jest pozytyw jedyny w tej firmie.

@Tak panie

Dzień dobry, z dużą uwagę przeczytaliśmy Twój komentarz. Cenimy wszystkie opinie naszych pracowników, również te negatywne. Jeśli Twój przełożony zachował się w sposób nieodpowiedni, to przyjdź proszę i porozmawiaj z naszym Działem HR osobiście. Obiecuję, że przyjrzymy się Twojej sprawie i pomożemy. Życzymy wszystkiego dobrego. Pozdrawiamy, Zespół Schoenberger Polska

Mac

Cześć Chce iść na koordynatora zakupów. Ktoś powie jak tam jest? Ile można zarobić ? Jak wygląda relacja z innymi działami? Jak szef ?

Antoni
@Mac

Rzeczywiście firma poszukuje aktualnie nowej osoby na to stanowisko. Widziałem, że pracodawca od potencjalnego kandydata wymaga minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku. Czy spełniasz to wymaganie?

Mac
@Antoni

Tak, naturalnie.

@Mac

Dzień dobry, przepraszamy, że wcześniej nie udało nam się z Tobą skontaktować i odpowiedzieć na pytania dotyczące rekrutacji. Obecnie nie prowadzimy żadnych naborów. Jeśli będziesz zainteresowany współpracą z naszą firmą, zapraszamy do śledzenia naszych ofert na portalach (usunięte przez administratora) Można również zadzwonić bezpośrednio do naszego działu HR (+48 566 399 339). Życzymy wszystkiego dobrego. Pozdrawiamy, Zespół Schoenberger Polska

Tomasz L

Witam firma poszukuje inzyniera produkcji? Jakie sa zarobki na tym stanowisku?

@Tomasz L

Czy zdarzają się nadgodziny w Schoenberger?

Tak, ale są dodatkowo płatne :)

Rekruter

Dzień dobry, tak, zdarzają się u nas nadgodziny w trakcie wysokiego sezonu (okres wiosenno-letni; jego dokładny czas i długość jest zależny od wielu czynników, np. pogody, ponieważ produkujemy osłony okienne). Niestety nie jesteśmy w stanie przewidzieć, ile dokładnie zamówień do nas „wpadnie”. Produkujemy bowiem dla klienta indywidualnego, który zamawia nasze produkty poprzez sklep internetowy, na wymiar. Każdy konsument oczekuje jak najszybciej realizacji zamówień, stąd w sezonie mogą pojawiać się nadgodziny. W naszej firmie są to maksymalnie 2 nadgodziny w ciągu dnia. Od poniedziałku do piątku są płatne dodatkowo 50%, a w sobotę dodatkowo 100%. Życzymy wszystkiego dobrego. Pozdrawiamy, Zespół Schoenberger Polska

Pioter

Hej, widzę, że jest aktualnie oferta pracy dla inżyniera produkcji do waszej firmy. Czy mógł by się ktoś podzielić informacjami dotyczącymi atmosfery oraz widełek płacowych na owe stanowisko ? Z góry dziękuje

@Pioter

Dzień dobry, przepraszamy, że wcześniej nie udało nam się z Tobą skontaktować i odpowiedzieć na pytania dotyczące rekrutacji. Obecnie nie prowadzimy żadnych naborów. Jeśli będziesz zainteresowany współpracą z naszą firmą, zapraszamy do śledzenia naszych ofert na portalach pracuj.pl. Można również zadzwonić bezpośrednio do naszego działu HR (+48 566 399 339). Życzymy wszystkiego dobrego. Pozdrawiamy, Zespół Schoenberger Polska

X

Wybieram się tam do pracy . Czy warto ?

@X

Dzień dobry, obecnie nie prowadzimy żadnych naborów. Jeśli będziesz zainteresowany współpracą z naszą firmą, zapraszamy do śledzenia naszych ofert na portalach (usunięte przez administratora)oraz (usunięte przez administratora) Można również zadzwonić bezpośrednio do naszego działu HR (+48 566 399 339). Życzymy wszystkiego dobrego. Pozdrawiamy, Zespół Schoenberger Polska

Paweł dawny prac mag

Praca w magazynie spoko, pracowałem tu trochę czasu. Brygadzisci i pracownicy super poza tym szczekaczem co do każdego ma problem i się awanturuje. Płaca wiadomo najniższa. Szczerze na krotki czas ok.

@Paweł dawny prac mag

Dzień dobry, ubolewamy, że nie zgłosiłeś problemu do naszego działu HR, kiedy u nas pracowałeś. Wierzmy, że bylibyśmy w stanie pomóc w naprawieniu relacji z osobą, o której wspomniałeś w komentarzu. Atmosfera w naszym zakładzie pracy jest dla nas niezmiernie ważna. Cenimy wszystkie opinie naszych pracowników, również te mniej przychylne. Życzymy powodzenia w Twojej dalszej karierze zawodowej. Życzymy wszystkiego dobrego. Pozdrawiamy, Zespół Schoenberger Polska

Lipa

Jak ktoś lubi słuchać bajek na rozmowie kwalifikacyjnej o zarobkach i pracy to bardzo dobrze trafił. Rzeczywistość jest wręcz odwrotna niż mówią. A o tej premii do najniższej krajowej żeby mieć to powinien zająć się PIP. Co do Pana G kierownika i jego brygadzistki Uprzejmię donoszę Pani E to sama prawda. Jedynie w tym zakładzie czują się dowartosciowani .

@Lipa

Dzień dobry, nasze rozmowy rekrutacyjne prowadzone są w sposób rzetelny, a przedstawione na niej informacje zawsze są zgodne z prawdą. Przedstawianie "bajek" byłoby nie tylko wysoce niestosowne, ale i bezsensowne – pracownik bardzo szybko przekonuje się, jak wygląda rzeczywista praca w firmie, a nam zależy na tym, żeby zostawali oni naszymi pracownikami na jak najdłuższy okres czasu. W związku z tym zależy nam na tym, aby każdy kandydat miał przekazane wszystkie niezbędne informacje na każdym etapie rekrutacji, tak aby mógł podjąć świadomą decyzję co do pracy w SPE. Każdy ze składników wynagrodzenia (zarówno podstawy, jak i dodatków frekwencyjnych oraz za realizację norm/wydajności) jest rzetelnie przedstawiony podczas rozmowy rekrutacyjnej, szkolenia wstępnego oraz na samej umowie o pracę. Ponadto zawsze upewniamy się, czy dla pracownika zasady wynagradzania są jasne. Istnieje również możliwość rozmowy o zasadach przyznawania premii z przełożonym, który w razie potrzeby wyjaśni jeszcze raz wszystkie zasady jej przyznawania. Nie płacimy poniżej najniższej krajowej. Jest to niezgodne z Kodeksem Pracy, który jako pracodawca jesteśmy zobowiązani przestrzegać. Jeżeli kiedykolwiek odczułeś/aś, że Twój przełożony traktuje pracowników nieodpowiednio – porozmawiaj proszę o tym osobiście z Działem HR, a na pewno pomożemy. Życzymy wszystkiego dobrego. Pozdrawiamy, Zespół Schoenberger Polska

Murzyn

W dobie korona wirusa podzielono pracę na 2 zmiany i jeżeli komuś to nie odpowiada to zapraszamy do działu kadr po papier. Mam nadzieje ze kiedyś te mobingowe zachowania mistrzów brygadzistow odbija się na nich samych i że zarząd przejrzy na oczy. Nauczcie się szacunku do drugiego człowieka

@Murzyn

Dzień dobry, z uwagi na bezpieczeństwo i troskę o zdrowie naszych pracowników podjęliśmy decyzję o podziale pracowników produkcji oraz pracowników biurowych na dwie brygady. Pan dyrektor oraz prezes również pracują obecnie w systemie dwuzmianowym. Zmiany dotyczą wszystkich pracowników zatrudnionych w SPE. Mniejsze skupisko ludzi, a także dezynfekcja pomieszczeń i inne działania profilaktyczne, które podjęliśmy jako firma, pomagają zmniejszyć ryzyko zachorowania na koronawirusa. Dla wszystkich jest to niecodzienna i bardzo trudna sytuacja. Nam również towarzyszą silne emocje. Dlatego prosimy o zrozumienie podjętej decyzji, ponieważ jej celem jest zwiększenie bezpieczeństwa pracowników. Na działach, które pracowały w systemie jedno zmianowym, druga zmiana zostanie zniesiona jak tylko sytuacja w kraju zostanie opanowana. Nie tolerujemy mobbingu w pracy. Dla przypomnienia mobbing to: „prześladowanie, uporczywe nękanie i zastraszanie, stosowanie przemocy psychicznej wobec podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy”. Jeżeli czujesz, że informacja dotycząca wprowadzonych zmian nosi znamiona mobbingu (o którym wspomniałeś), prosimy o bezpośredni kontakt z działem HR. Życzymy wszystkiego dobrego. Pozdrawiamy, Zespół Schoenberger Polska

Zenek Roleta

Dezynfekcja między zmianowa zasługuje na uznanie. Nikt nie dezynfekuje haha

@Zenek Roleta

A podłączyli chociaż ciepłą wodę w toaletach np: na dziale moskitier?

@Zenek Roleta

Dzień dobry, jeśli chodzi o kwestię dezynfekcji - traktujemy ją bardzo poważnie. Bezpieczeństwo i zdrowie pracowników jest naszym priorytetem, czego dowodem są wszystkie wprowadzone przez nas działania profilaktyczne w związku z panującą pandemią. @Koronaświrus - W przypadku zauważenia awarii prosimy o bezpośrednią informację do działu BHP, tak abyśmy mieli szansę na natychmiastową reakcję. Życzymy wszystkiego dobrego. Pozdrawiamy, Zespół Schoenberger Polska

@Koronaświrus

Dzień dobry, w przypadku wszelkich usterek prosimy o bezpośredni kontakt z działem utrzymania ruchu lub o zgłoszenie sprawy brygadziście. To na pewno skróci drogę do rozwiązania tego problemu. W przypadku zauważenia uchybień w kwestii dezynfekcji - prosimy o kontakt ze specjalistami BHP. Życzymy wszystkiego dobrego. Pozdrawiamy, Zespół Schoenberger Polska

a.p

Witam. Proszę odnieść się do wpisu z dnia 28.02 i wskazać zdania które są nieprawdziwe jak i do innych opinii , chętnie podyskutuje na ten temat i wspólnie ustalimy co jest prawdą ;) Korzystając z okazji, czytając wasz wpis na FB o tych wszystkich przeciwdziałaniach , oczywiście wszytko na plus ...... prawie.... , ale chciałbym zapytać jak i cała firma czy pan P w końcu udał się do lekarza?? zrobił test ? nie bo nie chciał siać paniki???. Przez ponad tydzień był chory objawy grypowe i wrócił do pracy również w nie najlepszej kondycji bywał na produkcji miał kontakt z wieloma ludźmi. to jest odpowiedzialne zachowanie ?? ludzkie ?? zawsze nam mówi o odpowiedzialności , myśleniu i wiadomo wszystko wie najlepiej w każdej dziedzinie życia. Czas może żeby te opinie przeczytał ktoś kto siedzi jeszcze wyżej , przecież...... nie ma ludzi niezastąpionych... bardzo proszę o odpowiedz

@a.p

To wszystko powinno zostać zgłoszone w sanepidzie, tym sposobem prezesi, dyrektorzy oraz osoby odpowiedzialne za tą sytuację będą pociągnięte do odpowiedzialności karnej, za tak rażące naruszanie przepisów sanitarnych w sytuacjach nadzwyczajnych grozi 8 lat więzienia. Też zawsze ktoś kto ma trochę odwagi może na miejsce wezwać Policję, to narażanie ludzkiego zdrowia i życia.

@a.p

Dzień dobry, postaramy odnieść się do wszystkich komentarzy, które pojawiły się tutaj od 2019 roku. W tym tych, o których Pan/Pani wspomniał/a. Proszę tylko dać nam trochę czasu. Jak wspomnieliśmy w oświadczeniu, powinno się to udać w ciągu tygodnia. Co do stanu zdrowia Pana Prezesa - są to dane wrażliwe i nie możemy udzielać informacji na ten temat. Zapewniamy, że gdyby stan jego zdrowia uniemożliwiał mu pracę lub byłby zagrożeniem dla innych pracowników, na pewno nie pojawiłby się w pracy. Życzymy wszystkiego dobrego. Pozdrawiamy, Zespół Schoenberger Polska

@Koronaświrus

Dzień dobry, tak jak wspomnieliśmy w komentarzu powyżej Pan prezes jest osobą odpowiedzialną. Gdyby stan jego zdrowia zagrażał zdrowiu jego lub pracowników nie pojawiłby się w pracy. Życzymy wszystkiego dobrego. Pozdrawiamy, Zespół Schoenberger Polska

Rekruter

Szanowni Państwo, jako, że jesteśmy firmą otwartą na merytoryczną dyskusję, w ciągu najbliższego tygodnia odpiszemy na ostatnio publikowane opinie. Jeżeli macie do nas pytania – prosimy o ich umieszczenie w odpowiedzi na nasze oświadczenie. Zapewniamy, że każdy komentarz traktujemy jako źródło informacji o firmie i weryfikujemy opisywane przez Państwa uchybienia. Za wszelkie merytoryczne opinie dziękujemy. Mamy szczerą nadzieję, że podjęcie przez nas oficjalnej korespondencji z Państwem rozwieje wątpliwości, a także pozwoli zdementować nieszczere opinie, które również się tutaj pojawiają. Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego, Zespół Schoenberger Polska

@Rekruter

5 lat wam zajęło (licząc od daty pierwszej opinii o was) jak wy to nazywacie, "podjęcie oficjalnej korespondencji", śpiąca księżniczka przy was to dosłownie ktoś cierpiący na bezsenność, nawet w fundacji Budzik nie mają pacjenta z tak długim stażem w śpiączce. A może pan i pani prezes dopiero dziś w samo południe dowiedzieli się o gowork i opiniach na temat zarządzanej przez nich firmy? A może tak po prostu zaczęło brzydko pachnieć wkoło pośladków i blady strach zajrzał w oczy, że cieplutkie posadki się skończą?

Koronaświrus

Pewnie za kolejne 5 lat udzielą odpowiedzi. Z drugiej strony co tu odpowiadać, każdy wie jak jak jest.

@Rekruter

Dzień dobry, dziękujemy za Wasze komentarze. GoWork.pl jest dość kontrowersyjną stroną, jeśli chodzi o publikowanie opinii. W związku z tym wielu pracodawców unika komunikacji ze swoim byłymi, przyszłymi lub obecnymi pracownikami na tym portalu. Rzeczywiście nasza firma długo zastanawiała się nad decyzją w sprawie odpowiadania na opinie na GoWorku, jednakże zapewniamy, że na bieżąco się z nimi zapoznawaliśmy i je weryfikowaliśmy. Uznaliśmy jednak, że należą się Państwu odpowiedzi na pytania, a nasza obecność tutaj jest niezwykle ważna. Nie śpimy, cały czas pracujemy ???? Życzymy wszystkiego dobrego. Pozdrawiamy, Zespół Schoenberger Polska

@Rekruter

Widzimy, że wdał się chochlik :) Zamiast znaków zapytania, miała być uśmiechnięta buźka :)

Rekruter

Dzień dobry, nikt nie robi pomiarów czasu spędzonego w WC. Nie zmienia to jednak faktu, że są pracownicy, którzy notorycznie w ciągu dnia spędzają więcej czasu przesiadując w toalecie, niż pracując na stanowisku pracy. Nieludzkim byłoby wprowadzenie zakazu korzystania z niej poza przerwą, dlatego tego nie robimy i nie zrobimy. Pozdrawiamy, Zespół Schoenberger Polska

IKa

Nie polecam

Dorota

W pierwszej kolejności chcielibyśmy pogratulować tego, że firma Schoenberger zaproponowała Ci pracę. Nie powinieneś doszukiwać się niczego podejrzanego w tym, iż szukają pracowników na terenie całego województwa - to może bowiem świadczyć o rozwoju tego przedsiębiorstwa. O jakie stanowisko się właściwie ubiegałeś?

Nie polecam pracy. Czysty wyzysk, lepiej szukać czegoś lepszego.

Dorota

Dziękujemy za to ostrzeżenie. Jednak chyba większość osób na forum przyzna mi, że bardzo ogólnikowo przedstawiłeś aktualną sytuację w firmie Schoenberger. A przecież bardzo byśmy chcieli poznać więcej aspektów, związanych z pracą w tym miejscu. Czy są skłonni do zatrudnia osób, które poszukują jedynie tymczasowego zajęcia, na przykład studentów?

Nicj
@Dorota

Atmosfera jedyny plus, chociaż z czasem nawet ona nie wystarcza. Wieczne niezadowolenie, problemy, brak zapewnienia podstawowego bhp (odzież ochronna), normy. Ogólnie 2/10.

@Nicj

A więc to świetnie, że w Schoenberger atmosfera jest bardzo dobra. Dziękuję Ci za szczerą odpowiedź. Wielka szkoda, iż reszta kwestii związanych z pracą w tym przedsiębiorstwie Ci nie odpowiada. Nie odpowiedziałeś ponadto na zadane przeze mnie pytanie. Może zatem zrobisz to teraz? Zatrudniają w nim pracowników tymczasowych, czy raczej szukają osób na stałe?

niezbyt obeznany na rynku prac

Moja ocena to 5/10 (może dlatego że nie mam dużego doświadczenia zawodowego) Plusami pracy są: - jedna, ew. 2 zmiany - swobodne wychodzenie za potrzebą - dosyć dobra atmosfera, zwykli pracownicy są w porządku. Minusy pracy: - po części nieogarnięci brygadziści - brak kompleksowego szkolenia stanowiskowego, uwzgledniąjącego różne sytuacje, wiele niedopowiedzeń przez co ciągle inni brygadziści/wyżej ustawieni pracownicy zwracali mi uwagę na błędy, o których nie wiedziałem że są błędami - donosiciele - brak własnych narzędzi, co powodowało zmniejszenie wydajności produkcji (pracowałem przy ręcznym składaniu rolet) Ogółem nie polecam tej pracy, jeżeli nie jest się jednocześnie szybkim, dokładnym i ekonomicznym, przynajmniej jeżeli mowa jest o moim stanowisku. Zwolniony zostałem po 3 tygodniach za niewyrabianie się w normie (ale jak wcześniej wspomniałem, trudno wyrobić tą normę, jeżeli nie ma się własnych narzędzi, trzeba biegać na inne stanowiska aby coś pożyczyć). Rotacja jest tam dosyć spora i wiem z relacji jednego z byłych pracowników, który pracował przy pakowaniu, że nie przedłużono mu umowy, bez podania żadnej przyczyny. Więc jest duża szansa, że idąc tam, popracujesz sobie dwa tygodnie po czym Tobie podziękują.

Lajn

Lubię atmosferę w Schoenberger za: Fajna atmosfera, paczki wcale nie ciężkie, jak na miesiac to spoko praca

@Lajn

Fajnie, że praca w Schoenberger jak do tej pory Ci odpowiada. Wspominasz o tym, iż "jak na miesiąc" jest to dobra praca. Czy to oznacza, że ten pracodawca nie ma nic przeciwko zatrudnianiu pracowników tymczasowych? Wyjaśnij nam tę kwestię.

Słowik

A ja mam pytanie. Kto z Was komentujących pamięta pierwsza czwórkę Ukraińców zatrudnionych w 2015 roku? Jeden miał na imię Viktor i pochodzi z Dniepropiptrowska. Jak mieli na imię inni? Gdzie teraz pracują... ktoś wie? Pozdrawiam ekipę Gwizdający :)

@Słowik

Cieszę się, że masz dobre wspomnienia związane z swoimi byłymi współpracownikami, ale nieco odbiegasz od głównego tematu niniejszego wątku. Jednocześnie przypominam Ci, iż nie używamy tu raczej żadnych danych personalnych. Jak długo i na jakim stanowisku pracowałeś w Schoenberger? Proszę, opisz nam z własnej perspektywy tego pracodawcę.

Słowik
@Dorota

No właśnie dobre wspomnienia dotyczące współpracowników, nie koniecznie miłe wspomnienia dotyczące kierownictwa. Czytaj... nogawka, mistrzu i inni. Choć jeden kierownik, którego znałem z innego zakładu zasługiwał na miano człowieka, reszta jak w każdym innym zakładzie, typowi wyzyskiwacze. No jedyna pozytywna strona zakładu to nakręcenie filmu promującego zakład, a dla mnie ekstra przygoda. A stanowisko- produkcyjne i tyle starczy informacji.

@Słowik

Ale chyba sam przyznasz, że mimo wszystko, zawsze trzeba dostrzegać również te pozytywne strony danego pracodawcy. Proszę Cię ponadto, abyś nie wypowiadał się tu o nikim w sposób nieprzychylny. Jak uważasz - czy Schoenberger jest skłonna do zatrudniania osób, które poszukują jedynie tymczasowego zajęcia?

Zostaw merytoryczną opinię o Schoenberger - Toruń

• Jak się pracuje w Schoenberger?

Zobacz opinie na temat firmy Schoenberger tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schoenberger?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 4 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Schoenberger?

Kandydaci do pracy w Schoenberger napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Schoenberger