barlinek

Barlinek

Opinie o barlinek

kornik

Zapraszamy wszystkich chcących polepszenia sytuacji portfela na lepsze, na spotkanie 19.11. w biurowcu handlowym barlinek inw. o godz. 10.00 Wstęp wolny dla każdego słuchacza. Będzie można przyjrzeć się debacie(walką) pomiędzy stroną pracodawcy a stroną związkową. Czyli jak działają związki zawodowe z Barlinek Inw. w interesie pracowników. Związki proszą o wsparcie m.in. przybyciem na zebranie. Im będzie nas więcej, tym większy respekt od pracodawcy dla masy społecznej barlinek inw. Zachęcamy

Zostaw opinię o barlinek - Barlinek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie barlinek