Firo Sp. z o.o.

Opatówek

Firo Sp. z o.o.

Opinie o Firo Sp. z o.o.

Darek

Zajmujemy się skutecznie windykacją. Kilkanaście spraw zostało już zakończonych spłatą. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji terenowej dłużnika. Windykację prowadzimy na jego koszt. Tel.: 790203424.

Agnieszka

Od długiego czasu na forum nie pojawiła się żadna nowa opinia. Czy przez ten czas zmieniło się coś w firmie? Na forum niektóre opinie wskazują na to, że firma już nie funkcjonuje. Czy ktoś z obecnych lub byłych pracowników firmy Firo może to potwierdzić? Jaki jest aktualny status tej firmy?

Justyna.b@firo.com.pl

Skad opinia ze jestesmy dawnym speedem24 ? bo bardzo dziwia mnie takie wpisy. Dla jasnosci NIE MAMY NIC WSPOLNEGO ZE SPEEDEM24. Cieszy mnie fakt ze jestesmy w kregu zainteresowania, idac w mysl gwiazd z hollywood nie wazne jak- wazne ze pisza bo to oznacza ze istniejemy ! Pozdrawiam przemiła konkurencje ktora tak dba o to by słuch o nas nie zaginął ! :)

Syf zawsze wyjdzie
@Justyna.b@firo.com.pl 14.06.2016 12:26

a macie cos wspolnego ze Skarupa?PBA Service? albo z jego marnym adwokatem tzn slupem ,a konkretniej zona marnego adwokata Liberda?

Wiesz jak wyglądają zarobki w Firo Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenne!

Angelika

Firo Sp z.o.o ??? nie wiem czy to ta sama firma dla której ja pracowałem,, tej siedziba znajduje się w Kaliszu.Uważajcie umowa??? masakra!!! Haczyk na Haczyku.Nie powiem w trakcie współpracy szło się dogadać.Sperytor spoko, starał się. Problem powstał jak postanowiłem po wygaśnięciu umowy( po okresie roku) zakończyc współpracę. Wtedy sie zaczęło wylicznie dni z całego roku kiedy to nie świadczyłem usług(przerwy ustalane ze spedytorem)) nota na cała wartość zablokowanych środków.Prawie 30 tys!!! Oni wypięli si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i naszymi prośbami o zapłatę się podcierali!! Teraz sprawa trafiła do SĄDU!!!! Ostrzegam. z przyjemnością udzielam negatywnej opni i mam nadzieję że choć niektórym pomoge!! Jeśli byłeś w podobnej sytuacji pisz na @.Szukam świadków jak ta "niby super" Spedycja oszukuje uczciwych ludzi. angelika1117@vp.pl. Z góry dziękuje za odp.

HAGEM
@Angelika 02.08.2017 11:10

Witam mam tą samą sytuację , po wypowiedzeniu umowy gdy upomniałem się o swoje pieniądze to przyszło rozliczenie że miałem przerwy w świadczeniach i wystawili mi notę a wcześniej jakoś nie było mowy o tym że miałem jakieś nie wyjaśnione przerwy w świadczeniach. Okazało się że jeśli miałem potwierdzenie z niby zarządu którego pewnie nie ma , a miałem potwierdzenie na e-mail to nagle noty nie wszystkie ale jedna z nich została cofnięta. Na to wygląda że człowiek robił sobie samowolkę i jeździł kiedy chciał skoro ustalał coś ze spedycją ale nie miał potwierdzenia bo większość załatwiał z braku czasu telefonicznie to dla nich nie jest potwierdzeniem, jeśli ktoś przez telefon mówi ci że zarząd wyraża zgodę na dłuższa przerwę w świadczeniach ze względu na to że kierowca naprzykład był 4 tygodnie w trasie a nie 3 tak jak było ustalone i później się wypiera tego , to co o tym myśleć? Skoro firma Firo wykonuje rzetelnie swoje obowiązki względem spółki to czemu wcześniej nie było mowy o tym że miałem jakieś nie wyjaśnione przerwy w świadczeniach, skoro mój pracownik nie wykonał by swoich obowiązków to nie czekał bym do końca jego umowy tylko ukarał bym go od razu lub upomniał by więcej nie popełnił tego samego błędu. Od samego początku współpracy z tą firmą dużo obiecywali a mało robili , z płatnościami to jak się człowiek nie upomniał kilkakrotnie to w ogóle pewnie by nie dostał. A nawet usłyszałem że mam się cieszyć że i tak szybko dostaje przelewy. Po wypowiedzeniu umowy z firmą Firo urwał się kontakt , telefonów brak na meile nie odpowiadają tylko pocztą docierają wiadomości do mnie bo ja odbieram , w przeciwieństwie do firmy Firo . Do dnia dzisiejszego zalegają z płatnościami prawie 40 tys. złoty . Sprawy poszły już gdzie trzeba . NIE POLECAM TEJ FIRMY !!!!!!!!!!!!! LUDZIE TRZYMAJCIE SIĘ OD NICH Z DALEKA JAK NIE CHCECIE MIEĆ TARAPATÓW ......

Angelika
@HAGEM 06.08.2017 20:26

Do HAGEM czy Państwa sprawa się jakoś wyjaśniła??? oddali pieniądze ??? proszę o kontakt na angelika1117@vp.pl

n

ma ktos kontakt z kims odpowiedzialnym za płatnosci w tej spólce? jest ktos zadowolony z pracy u nich? prosze o info pod nr (usunięte przez administratora)

nie zadowolony

szukam nr tel lub adres do prezesa firo lub kogos odpowiedzialnego za płatnosci prosze o info pod nr (usunięte przez administratora)

Agnieszka

A z czego jesteście najbardziej zadowoleni z pracy?

oliwa z oliwek

Kazda spedycja to inwestycja :P jezdzilem u nich płaca, ale maja poslizgi. Spedytor ok , nie było zle , zarabiałem. A moze mogloby byc lepiej ?:) ktoz to wie.... w skali na 10pkt daje im 8+/9- . Minus za stawke bo z tego co wiem niektorzy obecnie jezdza po 1.40 netto, ja bylem na starych warunkach 1,35. Mogliby zadbac o starszych podwykonawcow

ana

i do not recomand Firo. They don't make the payments and they avoid the contact.

darowany bus

widac konkurencja nie spi dwa wpisy,jeden po drugim .... jestem ciekaw jak dalej sytuacja sie rozwinie. Kolega zaryzykował , zobaczymy ile w prawdy jest we wpisach. Narazie daja rade na biezaco ładunki, spedytorka jest w porzadku. Za pare miesiecy zrobimy podsumowanie wspołpracy

Windykacja

Nie polecamy. Nie placa faktur spedycja bezczelna windykacje maja na sobie i pelno spraw w sądzie

Firo dziady

Nikomu nie polecam brak kontaktu z kimkolwiek poza spedytorami . faktur nie placa naciagacze i zlodzieje

ktos

serio? czytam nie wierze w te opinie.

busowy dziad

Mam u nich jednego busa. Wczesniej jedzdziłem za psie pieniadze i marne km. Nie stac mnie było na opłacenie kierowcy wiec musiałem usiasc sam za kierownice. Teraz odczuwam poprawe . Tak jak ktos wyzej napisał kasa rzadko kiedy jest na czas ale jest i to jest plus. Mogli by sie poprawic z ta terminowoscia ale nie mozna miec wszystkiego widocznie. Wazne ze płaca bo teraz to roznie z tymi spedycjami bywa. Ogołem nie narzekam

Nikc

O i super, wreszcie można się czegoś dobrego dowiedzieć, bardzo fajnie, że to forum istnieje i podajecie tutaj szczegóły pracy i branży, miło bardzo, są umowy?

szybki piotrus Pan -SPP

Mam auta pod 3spedycjami. W tym jedno we firo . Moge polecic i nie. Kwestia kto czego oczekuje od takich firm jezeli dobrej km i ogolnej wyplacalnosci to polecam. Auto jezdzi tam od kwietnia i przebiegi sa dobre -po 5msc srednia mnie zadawala. Jezeli ktos oczekuje płatnosci sztywno na czas to darujcie sobie wogole jazde pod jakakolwiek spedycja bo sie przejedziecie. I wpakujecie w problemy. żadna spedycja pod ktora miałem auta nie płaciła mi miesiac w miesiac na czas. Fakt prezes rzadko odbiera telefony co jest denerwujace ale kasa predzej czy pozniej zawsze wpływa.Jestem zabezpieczony finansowo wiec tydzien czy półtora opoznienia mnie nie ratuje ani nie pograża. Spedytor rowniez na plus zna sie na rzeczy i jest konkretny. Wasz wybór ja jestem na tak.

jankomuzykant

zycze wam moi drodzy udanego weekendu,oststnio mam za soba długie trasy po ok 2600tys km, teraz czas na odpoczynek kapielowki w reke i nad ocean haha

jankomuzykant

podpisałem, to jest jedyna ocja zawarcia z nimi zlecen. A to cos złego ? Z poprzednia firma tez mialem taka umowe i zachowalem ten 3msc okres i nic złego sie nie działo.Tak naprawde kazda umowa ze spedycja wyglada tak samo.Wczoraj zlecili mi podjazd pod ich inne auto bo facet mial stłuczke a bylem w okolich. Jestem ciekawy jak teraz firma to z nim rozwiaze bo w umowie niby pisze ze trzeba podstawic inne auto zeby zachowac ciaglosc. Ale wiadomo jak to w zyciu ze nie zawsze sa na to pieniadze

oliver

do @jankomuzykant, mam nadzieję, że nie podpisałeś umowy z firmą z trzymiesięcznym okresem wypowiedzenia?

jankomuzykant

prosze napisac na meila do mnie bo szukalem powiazan ale zadnej rzetelnej inf nie znalazłem, zadnego wpisu w udzialowcach itd speed24 z tego co sie zorientowalem nie ma dobrych opini ale nie moge znalesc tez zadnego powiazania firo ze spedem. Z checia zgłebie temat w razie gdyby w mojej relacji cos zaczelo sie psuc

peter

Pisałem wcześniej o powiązaniach firmy ale post został usunięty. Wydaje mi się, że jeżeli ktoś jest z firmy zadowolony to nie wypisuje o tym na forach. Wylewa się raczej złość w przypadku jak moim, z niemocy. Sprawy w sądzie wygrane a kasy nie widać.

jankomuzykant

pracuje u nich od kwietnia jako przewoźnik, narazie nie narzekam.Jezdzilem miedzynarodowo pare lat, poprzednia spedycja nie gwarantowala jednak takiej km za ktora dałoby sie przezyc.A tu jezdzi sie nawet ok,placa narazie tez o czasie wiec nie mam zastrzezen. Nie martwie sie ze nie bede mial za co auta spłacac bo trasy sa naprawde przyzwoite. Ostatnio dostalem informacje ze jak bede potzrebowal skrocic termin płatnosci to maja otwarte skonto.Ciekawy jestem o co chodzi z ta historia firmy,bo jak narazie nie mam z nimi problemow zadnych. Szukalem informacji na temat postu powyzej ale nigdzie nic konkretnego nie znalazlem procz paru wpisow na jakis forach.Z checia dowiem sie czegos wiecej moj meil : jankomuzykant_54@wp.pl

peter

Kto nie zna lub nie chce znać historii firmy to napisze, że nie ma powiązań z firmą speed24. Niestety są powiązania.Pracowałem już dla kilku spedycji, te rzetelne nie mają wcale opinii. Jak dla mnie to najlepsza rekomendacja.

jojo

Potwierdzam,firma idzie w dobrym kierunku poki co nie ma leniuchowania,ładunki zlecane płynnie oby tak dalej.Zobaczymy jak z terminami fv obym sie nie zawiodł

Pirat

jezdze u nich od niedawna,narazie okres probny zobaczymy jak dalej sie rozwinie. Narazie zlecen jest sporo,kilometrowka wyglada obiecujaco jak bedzie tak dalej to zawitam na dłuzej

Stalyklient

Jestem ich stalym klientem i ladunki zawsze docieraly na czas,kierowcow maja sumiennych, daja rade nawet we fixach.Co do ceny zawsze idzie sie dogadac

janek

jak w tym biznesie raz na czas raz nie ale suma summarum zapłacili zawsze

Romet

Współpracuje z nimi od roku,fakt czasami spoznia sie z platnoscia ale ktora firma sie nie spoznia,wazne ze zlecenia sa stale i nie stoje na pusto po 5-6dni. To jest biznes nie zawsze jest kolorowo wazne zeby utrzymac jakas srednia. Stawka mogłaby by byc lepsza ale przy tych km co robie nie wychodzi sie wcale zle. Jeden bedzie zadowolony drugi nie. jezdzilem w gorszych spedycjach i nawet nie bylo mnie stac na zatrudnienie ewentualnego kierowcy

jacek

co moge napisac o tej firmie złodzieje i jeszcze raz złodzieje

Zostaw opinię o Firo Sp. z o.o. - Opatówek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firo Sp. z o.o.