Opinie o NEOMESSE w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie NEOMESSE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NEOMESSE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NEOMESSE w Kraków

@A Nowy wpis

Dzień dobry, chciałam zdementować powyższą informację - aktualnie nie poszukujemy Koordynatora Produkcji!

@@A

Ciekawie czemu ktoś tak pomyślał? Są dawniejsze oferty w sieci? fakt faktem KAM jest potrzebny. czy odnośnie tej pracy ktoś mógłby napisać cos więcej? atmosfera? stawki?

Dzień dobry. Nie widzę zbyt wielu aktualnych opinii a jak widać w internecie poszukiwany jest Key Account Manager. Odniesiecie się do organizacji pracy? jest napisane ze występuje ona po 8 godzin od poniedziałku do piątku, jeśli tak to jaki jest przedział godzin? Chyba ze samemu się ustala? Do tego czy średnie stawki są znane?

Cześć, ile może teraz wynieść taka najwyższa premia? Jedna z osób w ostatnim wpisie deklarowała wysokość swojej na poziomie „jednej podstawy”. W dodatku jaka jest ocena pracy magazynierów? Była oferta jeszcze w tamtym roku gdzie wprost nie zostały podane widełki płacowe… Potrzebuję je poznać, może mi więc ktoś w tym pomóc? O jakiej możliwości na rozwój zawodowy mogła być tam w opisie mowa?

Małami

Firma tragedia , zarząd ledwo zna się na tym co robi :) atmosfera taka ze nie polecam nikomu.

Dominika
@Małami

Czyli co? Bałagan organizacyjny? A bezpośredni przełożeni niższych szczebli się znają? Potrafią zarządzić zespołem?

małami
@Dominika

może zacznijmy od tego że wychodzi na to że ukrytym " prezesem " jest Pan Stanisław Kwiecień który był prezesem bikershopu i który jest poszukiwany listem gończym za przekręty. to raczej nie napawa optymizmem

małami
@Dominika

ale ogólnie mówie że atmosfera kiepska i tyle, więcej uwag nie mam.

malami

tak to reszta o k

Jarosław
@małami

Szkoda, że atmosfera nie taka, bo to jednak obok wynagrodzenia jedna z najważniejszych rzeczy w pracy :( A co dokładnie nie funkcjonuje? Chodzi bardziej o kontakty pracownik-pracownik czy pracownik-szefostwo?

@Jarosław

Atmosfera spoko, fajni Ludzie, zarobki ok. Mnie fajnie się pracuje.

@Małami

Chyba piszemy o innej firmie. Atmosfera jest bardzo spoko. Ludzie fajni, pomocni. Nie czuć rywalizacji. Dla mnie ok.

Emilia
@Olo

zarobki ok ale mogłyby być większe? są tutaj na to w ogóle jakiekolwiek perspektywy czy raczej ten poziom co jest to stabilny ma i nie ma co oczekiwać od firmy więcej? pytam, bo warto wiedzieć na co się nastawiać

@Emilia

Nie wiem. Poza podstawą, są wypłacane premie, nie słyszałem żeby ktoś narzekał na zarobki.

Emilia
@Olo

Aha no dzięki. A te premie to mają jakieś widełki szczególne? masz na myśli te za wyjazdy, o których wcześniej pisano?

@Emilia

Nie, wyjazdy to wyjazdy. Pewnie różnie to wygląda na różnych stanowiskach. Na moim jest premia do wysokości podstawy.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w NEOMESSE się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie NEOMESSE na Monter? 6 sierpnia ogłoszenie na Pracuj.pl.

Neomesse

Wynagrodzenie na stanowisku montera stoisk wystawienniczych jest wypłacane w systemie podstawa + premia za wyjazdy.

Joanna
@Neomesse

A często takie wyjazdy są? I ile można dostać za jeden, jak liczona jest ta premia?

@Joanna

Dziękuję za zainteresowanie ofertą pracy w naszej Firmie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu omówienia wszelkich warunków współpracy, w tym również wynagrodzenia. Telefon: +48 502 101 101

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do NEOMESSE. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Pracuj.pl, ostatnie dodali 27 października.

wfg

Nie.

Alicja
@wfg

Nie bo nie ? czy jednak jakieś argumenty napiszesz czemu "nie" ?

Jaro

Oferta moze ciekawa, praca w Neomesse juz zdecydowanie nie. Nie polecam, nalezy obchodzic sizer okiem lukiem.

Dhhd
@Jaro

Skoro nie płaca uczciwie to może klientom tez robią wystawę za darmo albo przynajmniej finansują w większości zakupy klienta? Dziwne jest stanowisko, niektórych firm na rynku, które piastują samozwańcza pozycje lidera z tzw. produktem premium, budżetując z góry na rok mocno zawyżane plany, gdzie zakładane minimum jest faktycznym celem firmy a nierealne maksimum stanowi późniejszy argument do zaniżania „cudownej” premii, które zazwyczaj są przysłowiowa marchewką przy rozmowie o wynagrodzeniu… „u nas podstawa jest niska” ponieważ większość z naszych handlowców zarabia głównie z premii :) …śmieszne jest takie podejście, które od pierwszej chwili daje świetny obraz perspektywy pracy w takiej firmie. Chcecie zarabiać dajcie zarobić a po ilości negatywnych komentarzy można śmiało ocenić kondycję firmy.

Mus
@Jaro

Wystarczy popytac bylych pracownikow - conajmniej 70 procent z nich sądzi sie z Neomesse o należne wynagrodzenie. Z daleka !

@Mus

Szanujemy każdą opinię, ale nie możemy zgodzić się na umieszczanie w sieci nieprawdziwych informacji, zwłaszcza w sferze, która jest traktowana priorytetowo. Neomesse na bieżąco reguluje wszystkie zobowiązania, zwłaszcza rozrachunki z Pracownikami. Tym bardziej jest nam przykro czytać takie informacje, które pochodzą od Osób/Firm próbujących zdyskredytować Spółkę. Apelujemy do tych Firm/Osób by „walka” o Klienta odbywała się na drodze merytorycznej, bez umieszczania anonimowych pomówień. Zapraszamy do uczciwego działania konkurencyjnego zgodnego z prawem i dobrymi obyczajami. Chętnie spotkamy się na przetargach i konkursach ofert i zmierzymy w „uczciwej walce”. Informujemy również, że z uwagi na naruszenie dobrego imienia - Spółka nie będzie pozostawała dłużej obojętna wobec postów rozpowszechniających nieprawdziwe i wprowadzające w błąd informacje i wystąpi na drogę prawną za każde tego typu naruszenie.

@Jaro

Chcielibyśmy uczynić opinie znajdujące się na niniejszym portalu bardziej merytorycznymi, stąd też prośba przy publikacjach o informacje jakie aspekty pracy w Neomesse są negowane. Firma ze szczególną atencją podchodzi do komfortu pracy Zespołu, tym bardziej cenne są wszelkie uwagi mogące poprawić warunki współpracy. Pozdrawiamy, Zespół Neomesse

Ktoś
@Neomesse

Oczywiscie papier wszystko przyjmie. Slowo przeciwko slowu. Cudownie ze szanujecie opinie- toż to są one tu umieszczane. Przeciez ta ilosc spraw sadowych to nie ma znaczenia- jedna wiecej jedna mniej:) wystepujcie na każdą drogę- najlepiej na drogę prawdy i drogę regulacji należnosci. I przestańcie wszystkich straszyć- aż tak władni nie jesteście .

@Dhhd

Zarówno plany sprzedaży jak i systemy wynagrodzeń są indywidualnie ustalane z poszczególnymi Pracownikami. Bazują na różnych zmiennych ale szczególny nacisk położony jest na jednostkowe ustalenia Stron. Nasza Kadra charakteryzuje się wysokimi kwalifikacjami i w większości Jej staż pracy w Neomesse wynosi ponad 8-20 lat. Firma ma niewielki odsetek umów, rozwiązywanych na wniosek Pracowników. Niska fluktuacja oraz wysokie kompetencje Kadry pozwalają nam sądzić, iż warunki pracy w Firmie są satysfakcjonujące. Bogaty Portfel Klientów, współpracujących z Firmą przez kilka-kilkanaście lat i setki udanych realizacji czynią nas z kolei Liderem na rynku wystawienniczym. Nie „piastujemy samozwańczo tytułu Lidera”, tylko nim jesteśmy ???? Pozdrawiamy, Zespół Neomesse

@Ktoś

Zgadzamy się z opinią, że „papier wszystko przyjmie”, stąd takie a nie inne posty na portalu... Mając to na uwadze postanowiliśmy zacząć odpowiadać na pomawiające Firmę posty. Cały Zespół pracuje na dobrą opinię Neomesse i przykro nam, że wysiłki Zespołu mogą być deprecjonowane przez nieprawdziwe informacje w sieci. Nie tylko Firma jako przedsiębiorstwo, ale także nasza Kadra, tworząca Zespół na to nie zasługuje. Prosimy o umieszczanie postów zawierających FAKTY, nie pomówienia i niedopowiedzenia mające na celu deprecjonowanie wizerunku Firmy. FAKTEM jest, że od początku działalności Neomesse miało/ma tylko jedną sprawę sądową z byłym Współpracownikiem, który wystąpił z nienależnym w ocenie Spółki roszczeniem. Uważamy, że najwłaściwszą drogą w rozwiązaniu sporu jest droga sądowa. Firma terminowo reguluje wszystkie swoje zobowiązania, co też bezpośrednio wpływa na jej renomę. Coroczne sprawozdania finansowe Spółki potwierdzające rzetelne wywiązywanie się ze zobowiązań są na bieżąco ujawniane w KRS. Pozdrawiamy, Zespół Neomesse

Czy jest możliwość pracy w NEOMESSE na część etatu?

Zespół Neomesse

Dzień dobry, Istnieje możliwość pracy w niepełnym wymiarze czasu, jednak tylko na wybranych stanowiskach. Stosowna informacja umieszczana jest w ogłoszeniach o pracę przy prowadzeniu rekrutacji.

Jaka umowa obowiązuje w NEOMESSE podczas okresu próbnego?

Zespół Neomesse

Dzień dobry, wszystkie warunki okresu próbnego ustalane są w drodze wspólnych rozmów. Firma cechuje się elastycznym podejściem do warunków zatrudnienia. W przypadku zainteresowania nawiązaniem współpracy prosimy śledzić ogłoszenia rekrutacyjne. Pozdrawiamy, Zespół Neomesse

Byly pracownik

Obowiazuje umowa na korzyść Neomesse ????????????

Współpracownik

Internet to miejsce, w którym może wyrazić swoje poglądy każdy, a teoretyczna anonimowość wypowiedzi sprawia, że często ludzie oczerniają pracodawców bezpodstawnie, wystawiając im negatywne opinie. Nieprzychylną ocenę pracodawcy może wystawić np. zwolniony dyscyplinarnie pracownik albo osoba, która w danej firmie nigdy nie pracowała i np. ma konflikt z prezesem, zupełnie niezwiązany z działalnością przedsiębiorstwa. Często nagromadzenie niepochlebnych opinii może być także wynikiem celowego działania konkurencji. Podobnie jest z pozytywną opinią o firmie – może być tak, że dany pracodawca sam próbuje podreperować swój wizerunek na rynku pracy. Dlatego też nie buduje swojej prywatnej opinii na jakiś temat opierając się na anonimowych wypowiedziach w internecie. Niemniej jednak pracuje w Neomesse praktycznie od początku działania spółki i trudno przejść obojętnie obok komentarzy typu „zgnilizna” , mobbing czy „ gnojenie pracowników”... Uważam, że każda opinia nawet ta negatywna, powinna mieć jakieś granice, bo po pierwsze wymaga tego kultura wypowiedzi i szacunek do potencjalnego Czytelnika, po drugie oczerniani jesteśmy my - Pracownicy, nie budynek i maszyny . Firma to przede wszystkim Ludzie – Pracownicy = Neomesse. Tworzymy naprawdę fajny Zespół i tylko dzięki niemu powstają takie a nie inne realizacje. Jesteśmy różni, tak jak różne są nasze stoiska, często mamy odmienne spojrzenia na te same tematy, niejednokrotnie każdy z nas inaczej rozwiązałby dany problem czy podjął inną decyzję ale łączy nas jedno – pasja dla tego co robimy i działanie w dobrej wierze. Dla mnie ważne jest właśnie to, że tworzymy Zespół, że mogę współpracować z niesamowitymi Ludźmi, którzy mimo upływu lat potrafią mnie zadziwić swoimi pomysłami, zaangażowaniem, wiedzą, optymizmem i kreatywnością. Podoba mi się, że „żyjemy” naszymi realizacjami, bardzo się w nie angażując. Z pewnością nie jest to „łatwa” praca, bo realizacje nie należą do łatwych, ale daje bardzo dużo energii i satysfakcji. Osobiście chwalę się naszymi realizacjami wśród Rodziny i Znajomych ???? Wiem, że Inni Współpracownicy też tak robią, co chyba samo mówi za siebie ???? Wiadomo, że czasem jest trudno, czasem bardzo ciężko (zwłaszcza jak musimy zmierzyć się z ogromem problemów, jakie niosą za sobą trudne realizację i presja czasu), ale nie ma chyba Firmy, w której jest tylko „sielanka”. Czy mogłoby być lepiej - na pewno, ale wydaje mi się, że właśnie o to „lepiej” walczymy jako Zespół. Firma teraz a 5 lat temu to dwa różne podmioty. I różne jest wszystko - cel, wizja, potrzeby, a przede wszystkim jakość realizacji i ich ilość. Obecnie budujemy w trzy dni „małe domy”, kiedyś były to tylko proste stoiska. Takie realizacje wymagają nie tylko dużych kompetencji, wiedzy i doświadczenia, ale przede wszystkim współpracy Zespołu, jego otwartości, zaangażowania, ambicji i pasji, ale też zadowolenia Pracowników z efektów ich pracy. Jeżeli macie takie sceptyczne podejście do internetowych opinii jak ja, to zajrzyjcie proszę na naszego facebooka i zobaczcie czy realizacje, które tam są prezentowane mogły powstawać w „zgniliźnie” i odpowiedzcie sobie sami...

PM2

To ja też dodam coś od siebie - bo obserwując poniższe "nowe" opinie dziwię się, że komuś chce się takie (usunięte przez administratora) pisać. Tak jak PM we wcześniejszej wypowiedzi, również pracuję w tej firmie dłuższy czas. Na początku było ciężko - ale komu w nowej pracy nie jest ciężko ? Nowi ludzie, nowe obowiązki, nowe rzeczy, które trzeba ogarnąć, nauczyć się, dowiedzieć - i prawdą jest , że praca w tej firmie jest dla osób inteligentnych i obrotnych - niestety jak ktoś przychodzi po to, żeby nie robić a zarobić no to sorry ale zły adres. Co przeważyło, że zostałam ? Ludzie . Atmosfera, klimat. Oczywiście wiele razy się wkurzałam na tą czy tego :) ale niech pierwszy rzuci kamień ten co w pracy nigdy się nie wkurzał. Praca wymagającą więc i nerwy też się pojawiają. Ale co ważne - tu kieruję swoje słowa do tych co piszą te bzdety oczerniające Neomesse - nikt tu ślubu z nikim nie brał - nie podoba się - można odejść. Dla mnie ważna jest komunikacja - mam ten komfort , że do obu osób do których raportuję zawsze mogę zadzwonić , podejść i pogadać - nie zawsze muszą się ze mną zgodzić bo to nie ja prowadzę firmę a one - więc odpowiedzialność całości firmy spływa na te właśnie osoby. Warunki finansowe , pracy etc ustalane są indywidualnie więc nie ma co generalizować - znów piję do opinii "byłych" pracowników. Myślę , że nasza praca świadczy o nas - firma ma tylu klientów, że o czymś to świadczy - nieprawdaż ? Osobiście polecam i zapraszam :)

@PM2

Dzień dobry PM2 Dziękujemy za podzielenie się opinią. Jest nam niezmiernie miło. Ze swojej strony możemy tylko dodać że nieustannie chcemy podnosić standardy zarówno obsługi naszych klientów jak i zatrudnienia w naszej organizacji.

PM

Dzień dobry, Regułą jest, że prościej się krytykuje niż chwali – pretensje jakoś tak nam łatwiej przez gardło przechodzą, prawda? Pracuję w Neomesse już kilka dobrych lat i moim zdaniem porównywanie obecnej sytuacji firmy do tej sprzed kilku lat jest zwyczajnie pozbawione sensu. Krytykowanie jej przez pryzmat sytuacji, które nie miały wiele wspólnego z obecnym statusem, planem działania czy nawet składem osobowym tej firmy nie jest fair i wygląda to trochę jak wylewanie żalu przez osoby, które zwyczajnie nie znalazły tu tego, czego szukały. Neomesse od kilku lat stara się i wprowadza zmiany – Czy wszystkie są trafione w 100% ? Na pewno nie! I na pewno nie dla wszystkich – to raczej normalne. Ja swoją pracę lubię i tak samo lubię pracować tu z ludźmi, którzy są i którzy pracowali tu wcześniej. Doceniam ogrom wprowadzonych zmian! Nie, nie zawsze się zgadzam z tym co się tu dzieje, jednak to nie jest moja firma i to co zostałoby wybrane przeze mnie, inni na pewno wybrali by inaczej. Najważniejsze to to, że przez te lata pozytywne aspekty pracy w Neomesse zawsze przewyższały te negatywne i mimo, że czasami bywało różnie, to cieszę się, że wciąż jestem częścią tego zespołu. W Neomesse jest kilka działów i pracuje tu sporo osób więc nie mogę się wypowiadać za wszystkich, jednak żadną tajemnicą jest, że w każdym dziale Neomesse pracują osoby, które działają tu naprawdę dłuuuugo - więcej niż kilka lat, a przecież nikt ich tu nie przykuł na siłę.

@PM

Dzień dobry PM, dziękujemy za Twoją opinię. Zawsze staramy się aby nasi pracownicy/ współpracownicy byli zadowoleni z warunków pracy w naszym Zespole.

Mariola

Firma w swoich ogłoszeniach zawsze podpierała się kilkunastoletnim doświadczeniem oraz własną linią produkcyjną a teraz okazuje się, że stoiska są produkowane na zewnątrz u innych wykonawców, nie w firmie? Na stronie www widniej również niejednoznaczna informacja o firmie. Czy produkcja stoisk targowych i innych nie wymienionych przez firmę rzeczy jest produkowana u podwykonawców?

@Mariola

Dzień dobry Mariola – dziękujemy za Twój komentarz. Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu oraz produkcji między innymi zabudów targowych. Customizowane rozwiązania wymagają od Nas wykorzystywania różnych technologii , a w wielu przypadkach łączenia ich z sobą . Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować klientowi niebanalne rozwiązania targowe , adekwatne do jego oczekiwań. Naszym priorytetem jest jakość wykonywanych przez nas rozwiązań , co potwierdza grono naszych stałych klientów jak i ilość nagród dla zabudów targowych tworzonych przez naszą firmę. Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszymi realizacjami na naszym profilu na Facebooku. W siedzibie naszej firmy mamy część produkcyjną związaną z wydrukami, laminacją, identyfikacją wizualną czy obróbką tworzyw sztucznych. Korzystamy także z grona naszych wieloletnich Partnerów biznesowych z którymi pracujemy na zasadach outsorcingu i jest to ogólnie dostępną informacją. Nie bylibyśmy w stanie wykonywać tak skomplikowanych zleceń opierając się tylko na własnych zasobach. Korzystanie z outsorcingu jest ogólnie znanym modelem biznesowym - nie tylko w branży targowej. Taki model pracy pozwala nam to na optymalizację kosztów i czasu realizacji, a co najważniejsze na realizację wymagających i skomplikowanych projektów i ich odpowiednią jakość. Co najważniejsze i za co bardzo dziękujemy naszym Pracowników i Współpracownikom – tylko dzięki im zaangażowaniu, kompetencjom i rzetelnemu podejścia do pracy możemy mówić o poczuciu budowania długotrwałych relacji i dobrej współpracy oraz o możliwości tworzenia realizacji z wykorzystaniem outsorcingu. Jeżeli chciałabyś się dowiedzieć więcej o naszej firmie zapraszamy do kontaktu pod adresem biuro@neomesse.com.

Od Focus po Neo

Na pewno mogę powiedzieć, że jeżeli szukasz pracy i chcesz aplikować na jakiekolwiek stanowisko w tej firmie to zadaj sobie pytanie JAK SILNY PSYCHICZNIE JESTEŚ I ILE GNOJENIA WYTRZYMASZ? Po zmianie właściciela kolejne osoby zarządzające niczym nie różnią się od poprzednika/ków. Na pozór wszystko jest pięknie ładnie (początki zawsze są ekscytujące), później się wsiąka i przesiąka całym tym "systemem". Łatwo się mówi, że jak się nie podoba to odejdź, próbowałeś kiedyś rzucić pracę? Niestety firma nie dba o pracownia, nie szanuje pracownika a atmosfera jest jak chorągiewka. W tej firmie to już jest reguła, a jak wiadomo od reguły zawsze znajdą się wyjątki, które tylko potwierdzą jak jest na prawdę. Takie pytanie na koniec, skąd tu tyle wpisów od pracowników czy też byłychpracowników skoro neomesse zatrudnia zaledwie kilka osób na krzyż? Myślę, że jest sie nad czym zastanawiać... Osobiście nie polecam a wręcz zniechęcam.

end
@Od Focus po Neo

Monika nie kompromituj sie bo wypisywanie takich rzeczy jak sie zostanie zwolnionym to jest śmieszne.

Od Focus po Neo
@end

Kinga, Klaudia, nie jestem Monika. Akurat w swoich szeregach mieliście dużo osób, które pracowały od początku istnienia firmy a które potraktowalyscie/liście jak śmieci. Zwykle zwolnienie w firmie to marzenie, jak przychodzisz do tej firmy to trzeba się liczyć z wyrzuceniem z dnia ma dzień o ile nie dadzą Ci umowy o prace bo w większości każą ludzim zakładać działaności gospodarcze. Ludzie dają z siebie wszystko, pracują po nocach po godzinach za które nie płacicie. Obrzucacie ludzi obelgami, szczujecie jednego pracownika na drugiego. Każdy kto odchodzi musi długo dochodzić do siebie, na prawdę długo! Życie osadzi i każdy dostanie to na co zasłuży.

Lou
@Od Focus po Neo

Pracowałam tam pare lat temu i widzę, że absolutnie nic się nie zmieniło. Ze szczerym sercem mogę powiedzieć, że była to moja najgorsza praca w życiu. Mobbing, wyzwiska, duża presja czasu i bardzo małe zarobki. Omijać szerokim łukiem.

szok
@Od Focus po Neo

Jestem zaszokowany skalą nienawiści jaka przebija przez te wypowiedzi! Nie rozumiem Was? Kim jesteście -Konkurencją, która myśli, że skorzysta na takich postach? Zwolnionymi Pracownikami, którzy nie pogodzili się z faktem rozstania z Firmą? Pytam i jedynych i drugich- dlaczego to robicie? By zniechęcić Osoby, które chciałyby pracować w tej Firmie, czy dla własnej satysfakcji, że ktoś poczuje się zgnojony jak będzie to wszystko czytał? Naprawdę czujecie się dobrze publikując takie wypowiedzi? Czy może istnieć osoba, która po publikacji takich postów czuje się dobrze? Przecież wiecie, ze to kłamstwa. Dlaczego, jak jest tak źle nikt się nie zwalnia? Dlaczego, jak tylko pojawia się możliwość wznowienia współpracy byli pracownicy wracają? Dlatego, że mało jest firm, które byłyby aż tak mocno ustawione pod pracowników. To jest faktyczny problem tej Firmy, że każda decyzja podejmowana jest przez pryzmat Ludzi, czy na to zasługują, czy nie. Osoby zarządzające powinny się zastanowić czy warto robić wszystko by zadowolić wszystkich i każdego z osobna - moim zdaniem nie. Wcześniej czy później znajdzie się osoba, czy to z konkurencji czy z byłej kadry, która anonimowo zmiesza je i Firmę z błotem... Polecam obejrzeć Hejtera Komasy, może po jego obejrzeniu ktoś pomyśli, że szczucie, obelgi i kłamstwa w sieci to najgorsza zaraza dzisiejszych czasów!

@szok

Moja praca w tej firmie nie była fikcja jak większość tych pozytywnych komentarzy. Niestety tu jest jedyne miejsce gdzie można podzielić się swoją opinia na temat firmy. Widać, ze jednak masz/macie sporo na sumieniu skoro z portalu z opiniami robisz/robicie chat grupowy.

@Od Focus po Neo

Dzień dobry „ Od Focus po Neo” - dziękujemy za Twoją opinię. Jednocześnie jesteśmy zaniepokojeni Twoją wypowiedzią, a tym bardziej nie możemy być obojętni wobec tak stawianych zarzutów. Stawiamy na rozwój relacji wewnątrz organizacji i na budowanie zespołu ludzi ciekawych, zaangażowanych w wykonywane zadania. Jesteśmy dumni ze średniego i długiego stażu w naszym zespole, z doświadczenia jaki posiadają członkowie naszego Zespołu oraz z małej rotacji Pracowników. Trzon osób związanych z naszą firmą pozostaje niezmienny od lat. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jako organizacja nie jesteśmy w stanie spełnić wszystkich oczekiwań obecnych czy byłych Pracowników ( Współpracowników). Współpracujemy z wieloma parterami biznesowymi i zawsze wspólnie wypracowujemy zasady współpracy odpowiadające obu stronom kontraktu. Firma przestrzega zasad prawa pracy. W swojej wypowiedzi poruszasz ważne kwestie, jednak są one zbyt ogólne i bez żadnych potwierdzeń Twoich tez, odbieramy je jako mocne krzywdzące dla naszej Firmy. Jeżeli jednak zauważyłeś / zauważyłaś jakiekolwiek uchybienia w funkcjonowaniu naszej organizacji prosimy o kontakt pod adresem email: biuro@neomesse.com Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę , z której możemy wyciągnąć wnioski by nieustannie usprawniać działanie naszej firmy.

@Lou

Dzień dobry Lou Jako „ były” pracownik pewnie dobrze wiesz, że w naszej firmie zaszły ogromne zmiany, które zostały zapoczątkowane w 2016 roku. Z uwagi na ciągły rozwój ale przede wszystkim z uwagi na realizację bardzo wymagających i trudnych technologicznie projektów nasz zespół poszerzył się o grono fachowców. Nasza obecna Kadra cechuje się bardzo wysokimi kwalifikacjami, w ślad za którymi idą odpowiednie stawki zarobków. W swojej wypowiedzi ponownie poruszasz kilka ważnych kwestii wobec których nasza firma nie może przejść obojętnie. Mobbing, wyzwiska są w naszej organizacji niedopuszczalne, szanujemy naszych Pracowników i Współpracowników. Głównie na bazie ich wiedzy i kompetencji powstają nasze realizacje. Dlatego prosimy Cię o bezpośredni kontakt pod biuro@neomesse.com w celu wyjaśnienia tej kwestii, tym bardziej, iż w stosunku do Firmy nigdy żaden Pracownik nie podnosił kwestii, o których piszesz.

Edyta

Niestety nie mam dobrej opinii o firmie. Wystarczy trochę poszperać w internecie aby się przekonać jak wiarygodna jest ta firma. 16,18 lat doświadczenia? Od kiedy istnieje neomesse, a może jednak firma ma coś wspólnego z focus? Czy aby na pewno firma posiada swoją produkcję czym dumnie się chwali? Czy w ogóle to jest zgodne z prawem? Czy to aby nie jest wprowadzanie klientów w błąd? Nie mi to oceniać, ale proponuję się dobrze zastanowić i dobrze poszukać w internecie informacji. Na szczęście w dzisiejszych czasach jest to duzo łatwiejsze!

@Edyta

Dzień dobry Edyta. Dziękujemy za kontakt z Twojej strony. Neomesse istnieje na rynku od 2013 roku i nasza organizacja nie ma tak dużego doświadczenia jak piszesz. Prawdą jednak jest to, że część naszych pracowników i współpracowników posiada wieloletnie doświadczenie w marketingu wystawienniczym (nawet ponad 20 lat), ponieważ pracowało wcześniej w firmach specjalizujących się w branży MICE. Część tych osób pracowała także w firmie Focus Forum. Dziękujemy Ci za zwrócenie na to uwagi – doświadczenie w branży jest dla Nas bardzo ważne. W siedzibie naszej firmy mamy część produkcyjną związaną z wydrukami, laminacją czy obróbką tworzyw sztucznych. Korzystamy także z grona naszych wieloletnich partnerów biznesowych z którymi pracujemy na zasadach outsorcingu. Pozwala nam to na optymalizację czasu realizacji, a także na łączeniu różnych technologii – dzięki czemu tworzywmy naprawdę fantastyczne stoiska targowe. Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszym portfolio na stronie www oraz na naszym fanpage na FB. Będzie nam niezmiernie miło podzielić się z Tobą naszymi realizacjami, doświadczeniami i sukcesami.

hmm

@Nun ale to co takiego się dzieje z tym złym traktowaniem pracownikó?

Konrad

Dziwny wpis,dużo osób wystawiło firmie opinię dobrego pracodawcy. Może to robota konkurencji?

Nun
@Konrad

To nie działania konkurencji , tak niestety jest w tej firmie . Na zewnątrz wszystko ładnie ale od środka zgnilizna Beznajdziene traktowanie pracowników Osoby zarządzające bez pojęcia . Brak wiedzy

@Konrad

No tak, każdymoże wystawić tu opinię, nawet niby pracownik :)

Teresa
@Konrad

Oczywiście - każdy może wystawić tu opinię, ale nie wydaję mi się, by robili tu to - jak to ująłeś - "niby pracownicy". Sam chyba nie masz dobrego zdania na temat firmy NEOMESSE, a ja jestem ciekawa dlaczego. Możesz coś więcej o tym powiedzieć?

@Teresa

Do ludzi trzeba mieć szacunek, niestety w tej firmie go brak. Jeśli ktoś na prawdę chce się przekonać to niech spróbuje swoich sił, sam zobaczy. Nie ma o czym tutaj już na prawdę więcej pisać.

End

Praca jak każda inna, trzeba sie wykazać i coś znosić do zespolu a nie siedzieć na allegro czy olx i robić sobie zakupy w czasie pracy.

Filip

Fajnie się pracowało i to całe lata! Firma robi kawał dobrej roboty:)

Przemysław
@Filip

Widzę, że jesteś wśród osób, które będą dobrze wspominać swoją pracę w firmie NEOMESSE. Będziesz tak uprzejmy i napiszesz coś o warunkach zatrudnienia? Chciałbym zweryfikować, czy one również były dla Ciebie zadowalające.

Mela

Świetne standy/stoiska. Naprawdę mają do tego głowę. I bardzo dobry kontakt z firmą.

Zostaw merytoryczną opinię o NEOMESSE - Kraków

NEOMESSE
2.5/5 Na podstawie 74 ocen.
  • Półłanki 31A
    30-740 Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042