Opinie o Söll w München

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Söll. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Söll o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Söll w München

Marcin Nowy wpis

To prawda ze firma nie wypłaca ostatniego wynagrodzenia ? Jaki jest powód ?

@Marcin

Nie ma żadnego powodu poprostu Ci nie wypłacą i tyle i można im na skakać,ja dzwoniłem pół roku o swoje brakujące 500e i nic ,brak słów co do tej firmy.

Były monter Nowy wpis

Odradzam miesiąc pracy 200 euro zarobku.Nawet nie stać ich na to żeby wypłacić ostatniej wypłaty. Oszuści!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Były monter Nowy wpis

Odradzam .Firma jest niewyplacalna .Omijać ją z daleka.

Były monteter

Tragedia ludzie bardzo fałszywi,maja brygadzistów których nazywają capo Tak jak w obozie zagłady Auschwitz

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Söll spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
były monter

Słabe zarobki, skandaliczne warunki zakwaterowania w tzw kontenerach pracowniczych, godziny pracy liczone GPS, NIE POLECAM

krokodyl

witam ,opowiem trochę więcej o w/w cudzie natury soll ,jako że dnia 28 03 2017 zostawiłem ten twór razem z sześcioma kolegami którzy na marginesie poszli za mną do lidera rusztowań na Bawarii FIRMY FEIG INGLOSTADT ( porządek ,dyscyplina, ład organizacyjny ,perfekcja) są to 3 osoby które pełniły funkcje kapo , brygadzisty + trójka doświadczonych kierowców kat.C .soll jest dla mnie firmą na skraju bankructwa skoro kierowcy którzy odeszli zarabiali za ok.180 godz 1100euro a kapo ok. 1500euro proszę unikać tego wybryku natury a szczególnie największego pinokio czasów współczesnych j . millera jego hasło -bedzie wsystko laz wysoko a laz nisko (po niemiecku mówi a po POLSKU kłamie) życzliwy z Wielkopolski

Zenonik231

Bardzo duża firma zajmująca sie montażem rusztowań. Firma zatrudnia monterów z polski którzy pracują za najniższą krajową żyją w jak najbardziej niegodziwych i nie ludzkich warunkach ,kontenerach socjalnych porozżucanych po placu wygląda to trochę jak obozowisko romskie. Zatrudnieniem zajmuje sie pan Möler zażądzający polską spółką SCS ,miły człowiek który pięknie opowiada, po rozmowie człowiek myśli ze to jego wymażona praca.zarobki w granicach 10000 zł darmowy transport do polski i z polski no i zjazdy regularnieco 3 tg. Ja osobniście byłem tam 3 tg, po których nie chciano mnie póścić do domu, za które niestety mi nie wypłacono wynagrodzenia ,moje trudy i starania poszły na marne . obrut ludzi jest tam większy niż w magdonaldzie choc jest więcej nie zadowolonych klientów. Radzę omijać firme söll i jej polski oddział w Wrocławiu ,Marcinkowicach

Zostaw merytoryczną opinię o Söll - München

Söll