yasumi

Kraków

yasumi
1 1

Opinie o yasumi

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

gość 1

Zdecydowanie nie polecam pracy w Yasumi, ul. Głowackiego. Szefowa jest osobą apodyktyczną, bez szacunku dla pracowników. Rozmowa o pracę zawierała pytania które nie powinny paść np. o ciążę. Pracownicy są wykorzystywani do prac porządkowych, także mycie okien, jako kosmetolodzy a także zajmują się wszelkimi naprawami, bez dodatkowego wynagrodzenia. Atmosfera w pracy napięta poprzez wieczne awantury a także poprzez przeinaczanie prawdy poprzez właścicielkę, według jej widzi mi się. Umowa skonstruowana na korzyść szefostwa, także czas wolny pracownika zajmowany jest przez polecenia szefowej. jeśli chodzi o wynagrodzenie to fajerwerków nie ma. Szefowa nie potrafi docenić pracownika, a także zawsze ma "rację". Duża rotacja apracowników. Drugi raz nie podjęłabym pracy w tym salonie.

Zostaw opinię o yasumi - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie yasumi