Hamana,Dekolte

Chorzów

Opinie o Hamana,Dekolte

Dixon

Przedstawiciel handlowy - propozycja minimalnej i wszystko wiadomo.

użytkownik zarejestrowany

bojak
użytkownik zarejestrowany

@ferdek jedno z drugim nie ma nic wspólnego kompletnie

Pracowalam w tej firmie I odradzam. Nowy pracownik traktowany jest tam jak wrog. Male szanse rozwoju. Radze poszukac pracy raczej w innych miejscach.

j.....

wiem,wiem o kim mówisz;-) nie dość że to brzydkie to jeszcze nie do wytrzymania!przerost formy nad treścią.zjechała się z wioskolandu i świeci;-) nie polecam!atmosfera nie do wytrzymania!ale zgodzę się że szefostwo pozytywne!

pandora

Praca w w tej firmie w porównaniu z innymi zakładami produkcyjnymi jest naprawdę lajtowa, szefostwo również ok. Atmosfera, którą tworzą osoby tam pracujące jest nie do wytrzymania. Zrezygnowałam bo nie chciałam dorobić się wrzodów na żołądku. Niech lepiej duszą się we własnym sosie. Nie polecam.

była pracownica!

Widać ,że pisała to osoba z biura,ponieważ szwaczki mają zupełnie inne zdanie.Zgodzę się ,że płacone jest na czas,natomiast brak umów,praca na akord,fatalna atmosfera,c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] skie traktowanie.

szwaczka 2

znam firme od poczatku jej istnienia, nie podzielam wczesniejszych opinii nigdy nie zawiodlam sie na wlascicielach, dziewczyny tez sa zyczliwe, trzeba najpierw spojrzec na siebie, w kazdym zakladzie jest tak ze trzeba sie dostosowac do wszystkich , zarobki tez nie sa zle w porownaniu do innych zakladow, najwazniejsze co jest w tej firmie to WYPLACALNOSC bardzo zaluje ze niestety nie moge juz pracowac ze wzgledu na stan zdrowia chetnie wrocilabym do tej firmy

szwaczka

Witam,ja równie mogę coś powiedzieć na temat pracy w tej firmie.Trudno się współpracuje szczególnie z 2 dziewczynami obsługującymi biuro.Po prostu[usunięte przez moderatora]

agent 007

Nie polecam!!!!!! na żadnym stanowisku!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Hamana,Dekolte - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hamana,Dekolte