Shield management solutions ltd, epellet.eu

Szczecin

Opinie o Shield management solutions ltd, epellet.eu

Dyły pracownik

I Największy przekrętas na szczecińskim rynku pracy. Wielu ludzi oszukał szef tej firmy Pan Kujawa a i też wielu ludzi z nim się procesje. Nie polecam tej firmy. Należy jej wręcz unikać.

Maryla

@Maryla 14.11.2017 19:19
Słyszałam o Shield management solutions ltd, że jest bardzo dobrym pracodawcą. Czy może ktoś podpowiedzieć mi coś więcej?...

Aneta

Jesteś pracownikiem tej firmy? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda Twoja praca. Co uważasz za jej największy plus? Jak oceniasz swojego pracodawcę? Takie dodatkowe informacje mogą być cenne dla osób, które trafiły na ten wątek szukając informacji na temat firmy jako potencjalnego pracodawcy.

est

Hej, ale dobrze, że oprócz dobrych zarobków można dodatkowo liczyć na jakieś socjale do tego. Widać, ze zależy im na swoich pracownikach. Dzięki za odpowiedź

Zostaw opinię o Shield management solutions ltd, epellet.eu - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Shield management solutions ltd, epellet.eu