Opinie o Stesar w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Stesar. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stesar o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stesar w Gdynia

Marika Nowy wpis

Nie mogę wejść na ich stronę, bo jakiś komunikat mi się wyświetla a tu z kolei nie widzę ofert pracy żadnych, czy naprawdę nie ma obecnie miejsc? Szkoda by bylo, bo to jedyna firma w pobliżu mnie, gdzie może bym pasowała doświadczeniem. O ile jest ono istotne dla pracodawcy, pytają o to w ogóle?

Marek Nowy wpis

Widziałem od nich oferty pracy, dziwne, że na Linkedin co drugi pracownik ma status #Opentowork. Czyżby jakaś restrukturyzacja?

Czy w firmie funkcjonuje jakiś system premiowy? Można liczyć na nagrody roczne itp. itd?

Ehh
@Andrzej

A widzisz komentarz pod twoim wpisem??firma jest w stanie upadłości

E-T
@Andrzej

Szkoda na nich czasu. Telefony milczą i nie ma się kogo zapytać o regulowanie prostych zobowiązań. Nie płacą za towar kupiony w sierpniu więc pytanie o premie to jakiś żart :)

Sylwia Nowy wpis
@E-T

a ja chciałam się dopytać o co chodziło z tym stanem upadłości? bo widzę, że ktoś taki deklarowała z tego co się orientowałam normalnie w rejestrze są aktywni. Czyli działają teraz tak jak wcześniej?

P Nowy wpis
@Sylwia

Nie za dużo chce pani wiedzieć?

Jop

Uwaga apeluje do fachowców, firma nie płaci wszystkich ciężko zarobionych pieniędzy na wyjazdach,wypłaty są podzielone na transze, szkoda czasu i nerwów

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Stesar? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
nan

Proces rekrutacyjny - niby prosty, ale zero-jedynkowy. Brak dotrzymania obietnic

Elektryk

Niezbyt zadowolony jestem z kontaktu z firmą

Sylwia
@Elektryk

A co konkretnie poszło nie tak, że niezadowolony aż jesteś?

Faraon

Nie polecam tej firmy, praca jak przy gaszeniu pożaru. Wybierajcie inne firmy, gdzie są szanowane odpowiednie wartości.

Sylwia
@Faraon

Jakie niby gaszenie pożaru masz na myśli? Co niby takiego się tu odbywa?

Patryk

Mimo, że oczekiwania po mojej stronie i firmy były inne, cały proces rekrutacji oceniam bardzo pozytywnie. Od początku do końca byłem informowany o statusie mojej aplikacji. Wszystkie spotkania przeprowadzone online również były bardzo merytoryczne i firma bardzo dobrze się zaprezentowała. Firma warta uwagi jako przyszły pracodawca. Życzę powodzenia.

zen

Kiepsko firma oferuje 20 procent dodatku do pensji jeżeli jest praca za granicą czyli oferuje jakąś stawkę polską dogadaj się telefonicznie szkoda czasu i kasy na dojazd w celu rozmowy pozdrawiam panowie wystawiajcie informacje o waszych firmach takie informacje pomagają .

Zostaw merytoryczną opinię o Stesar - Gdynia

• Jak się pracuje w Stesar?

Zobacz opinie na temat firmy Stesar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stesar?

Stesar