SPRZEDAWCY PL SP Z O O

Opinie o SPRZEDAWCY PL SP Z O O

Edyta

@Handlowieec czy zgłosiłeś to gdzieś, że obcinają premię i stawki? Może to jest jednorazowa pomyłka? Warto jednak porozmawiać z pracodawcą o takiej sytuacji.

Handlowieec

Tak jak kolega napisał wyżej, obcinają premie, obcinają stawki, a sami nie potrafią wypłaty na czas wysłac. Nie polecam.

Kuba

działam tu od 3 miesięcy - pracuję popołudniami, sprzedaję internet i tv na wioskach - zarobki trochę niższe niz w upc ale o wiele przyjemniejsza praca. nie jest to korporacja gdzie nic sie nie da zrobić.

Handlowiec

Tragedia !! Nie dość, że nie przelewają pieniędzy na czas to jeszcze ucinają gdzie się da! Nikomu nie polecam współpracy w ta "firma" Szkoda czasu i nerwów. Omijać szerokim łukiem !!

Handlowiec

romek

no i było od nich sporo ofert pracy jako przedstawiciel handlowy, ale teraz niestety nie widze już żadnej tak naparwde.

Zostaw opinię o SPRZEDAWCY PL SP Z O O - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SPRZEDAWCY PL SP Z O O