Opinie o FIRMA INSTALACYJNA ELEKTRON S C PIOTR DZIADOSZ PAWEŁ DZIADOSZ w Chorkówka

Mariusz Nowy wpis

To prawda ze pracownicy w firmie nie są traktowani z szacunkiem ? Dajcie jakieś przykłady

Lepi Nowy wpis

Polecam firmę z pieniędzmi nie ma problemu pracuję już chwilę ( półtora roku ) i jestem zadowolony. W firmie pracuje nas pewnie ponad 60 osób i ludzie nie narzekają. Dojazd mieszkanie mamy za free

Wiktoria Nowy wpis
@Lepi

Możesz napisać coś więcej na temat zakwaterowania oraz transportu? Jest jakiś autobus pracowniczy, który zabiera osoby z poszczególnych miejsc? Napisz proszę, jak to wygląda w praktyce. To dość interesujący aspekt, ponieważ wciąż niewiele firm oferuje bezpłatny dojazd pracownikom do firmy. Powiedz proszę jeszcze, czy jesteś zatrudniony w oparciu o umowę o pracę?

bonzaj

Witam.Pracowałem w Elektron w jako elektryk Ta firma z P.DZ czyli Bosem jest po prostu świnią nie człowiekiem, traktują ludzi jak przedmioty, zero szacunku, ludzię się nie liczą tylko kasa!! kasa!!.Połowa firmy czyli elita tych ważniejszych to rodzina z szefową i szeryfem Chamstwo i smród.Omijajcie to bo firmą tego nazwać nie można szerokim łukiem. P.S Nie pracuje już 2 miesiące a pieniędzy dalej nie ma i będę zakładał sprawę do sądu pracy. Pozdrawiam

Ja Nowy wpis
@bonzaj

Zgadzam się z tobą też tam pracowałem i dużo widziałem (usunięte przez administratora) prosta i świnia

o tak to jest

oo to z szefem to norma ale jak ktoś się nie da to się postawi do niego teraz coś ZUS koło firmy śmiga bo do byłych pracowników wysyła pisma z pytaniami o firmie itp

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o FIRMA INSTALACYJNA ELEKTRON S C PIOTR DZIADOSZ PAWEŁ DZIADOSZ - Chorkówka

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

FIRMA INSTALACYJNA ELEKTRON S C PIOTR DZIADOSZ PAWEŁ DZIADOSZ
3/5 Na podstawie 2 ocen.