VDB

Opinie o VDB

stas

niepolecam tej firmy jeden wielki kit czlowiek pracuje dba o ich wizerunek a oni cie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] maja.nawet tygodniowke ciezko wyslac trzeba sie upominac w mieszkaniach 30 osob same cpuny i alkony jak zjezdzalem w ostatni tydzien to mi tygodniowki juz nie dali i 2 zaleglych tez banda szmat szczegolnie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ola dorwe ja kiedys niepolecam naprawde

Zostaw opinię o VDB - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VDB