Marta Piskorz Apieki

Kęty

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 5 ocen.

Marta Piskorz Apieki
1 5 6 1

Opinie o Marta Piskorz Apieki

hmmm

Szefostwo już jakiś czas temu przestało dbać o pracowników a zaczęło patrzeć się swojej du.. . Jak poprzedniczka napisała brak ozusowania i jakiejkolwiek motywacji. Najlepszy pracownik to taki który będzie robił za najniższą krajową , niepłodny i pod telefonem.

Inka

Obóz pracy nieustanna inwigilacja, brak możliwości niekiedy skorzystania z ustawowej 15min przerwy. Niepełne ozu-suwanie. Okradanie pracownika na wszystkim na stawkach na godzinach nadliczbowych, Trzymajcie się od tej firmy z daleka. Tak jest ponoć we wszystkich aptekach tej pani.

Zostaw opinię o Marta Piskorz Apieki - Kęty

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marta Piskorz Apieki