Mpack

Karczew

Mpack

Opinie o Mpack

Tosia

Uuuu... Widzę źle sie dzieje w firmie. W sumie gdy tam pracowałam lepiej nie bylo i szczerze współczuję tym którzy musza znosić ten terror. Co do Pani A. Kto z kim przystaje takim sie staje. Dlaczego nikt nie poda więcej przykładów niż tej Pani? Przeciez to nie jedyna taka sytuacja. Każdy jest mądry a proponuje zacząć ocenę od siebie. A po za tym nikt nie wie jak było naprawde bo ani ona ani on sie nikomu nie chwalili wiec po co to komentować? Ich próbkę a resztę to powinno gówno obchodzić z wyjątkiem współmałżonków.

Zostaw opinię o Mpack - Karczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mpack