Ranstad

Opinie o Ranstad

zadowolony pracownik

Moja ogólna ocena po tym co dzieje się np w hobij otto czy vpu jeśli chodzi o ranstad (tempo team, work to day) jest rewelacyjne dużo lepsze warunku mieszkaniowe niż w innych agencjach .... Pracowała w piekarni van doorn w spijkanisse ze stawką 10.47 i bylo rewelacyjnie. Firma gwarantuje godziny a jeśli ich nie masz wystarczy napisać maila i w każda środę robią korekty. Jak się komuś nie chce to niech nie myśli że wszystko się samo zrobi...pracowała również na poczcie w son i ck jako picer ....i zawsze wszystko było ok . 100 procent wyplacalni z godzin urlopowych i wakacyjnych jeśli po roku np uzbieralo ci się 1000 euro 40% zabiera firma reszta jest dla ciebie ale to i tak super w porównaniu z innymi agencjami które te pieniądze kradną a fsjnie jak raz w roku około maja wpadnie dodatkowe 600 euro za free w pl tego nie ma ..jeśli chodzi o godziny urlopowe masz wybór możesz je dopisywac co tydzień do godzin przepracowanych lub wypłacić na urlopie który możesz beac co 3 miesiace. Wszystko masz wypisane na swoim indywidualnym koncie t-point plan Solarisy jarografy czarno na białym!!!! Wg mnie po tym co widziałam w innych firmach (a w Holandii pracuje długo)tempo team czyli ranstad jest rzetelną i uczciwą firma będę w niej pracować ile się da i fajne jest to że dają możliwość pracy na fazie B pozdrawia

Zostaw opinię o Ranstad - Opole

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ranstad