Deco Project sp.zoo-dawniej Vicko

Opinie o Deco Project sp.zoo-dawniej Vicko

gumis

Przestrzegam przed tą firmą , dokonują naboru do pracy na terenie Belgii z 25 letnim doswiadczeniem(bzdura).Firma dwu osobowa posługująca sie kilkoma dokumentami tożsamości.Pieniadze za prace wypłacane fatalnie i nie na czas.Firma z udziałem belga p.Oliviera D..... wykonuje zlecenia podwykonawcze na terenie Antwerpii,w ogłoszeniu o prace obiecanki cacanki.Osoby konfliktowe i nie zapewniają żadnego socjale nawet brak narzędzi pracy i ubrań ochrony osobistej itp

Zostaw opinię o Deco Project sp.zoo-dawniej Vicko - Łódź

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Deco Project sp.zoo-dawniej Vicko