Oleander Resto Bar

Opinie o Oleander Resto Bar

zniesmaczona

Pracowałam tam krótko ale źle wspominam szefowa jest apodyktyczna zmienns w podejmowaniu decyzji ma poważne problemy z alkoholem i niestety stara się wykonywac obowiazki kucharza niestety brak systematycznosci w jej pracy wprowadza chaos i dezorganizacje co za tym idzie nerwową atmosferę.Pani ola jest nie słowna i ma problemy z wypłacalności dlatego odradzam pracę w tym miejscu.

Zostaw opinię o Oleander Resto Bar - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Oleander Resto Bar