Opinie o Huta Szkła "TUR" w Poznań Starołęcka 18

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Huta Szkła "TUR". Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Huta Szkła "TUR" o rekrutacji.

Branże: Leśnictwo i sadownictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huta Szkła "TUR" w Poznań Starołęcka 18

kuba

Witam. Czy w waszej hucie potrzebują pracowników ? Jestem specjalistą gorącego końca,zajmuje się głównie automatami ( automatyka i mechanika) oraz inne problemy techniczne na tym obszarze. Szukam lepiej płatnej pracy w innej hucie.

Hutnik
@kuba

Witam. Jeżeli szukasz pracy w hucie na gorącym końcu to proszę o kontakt pod numerem Gadu Gadu: 6695426.

bhtttt

zajrzyj na stronę venisa.pl

szuedat

B A G N O !!!!!!!!!!!

agor

A jak tam atmosfera,ludzie mili?Da sie wytrzymać?

Elektryk

wszystko ok

zapytano mnie czy wyplate musze miec na czas

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
chętny do pracy

A kto kieruje wanną, jest fachowiec czy ślizgacz? Są wolne miejsca?

abc
@chętny do pracy

Widze sami fachowycy :) bedzie wysoka produkcja - bedzie nizszy koszt produktu.to oznacza konkurencyjne ceny na rynku a to przyciaga klientow.po drugie zeby ukrasc klienta innej Hucie to trzeba poczekac az wypelnia obowiazujaca umowe miedzy soba.Bedzie dobrze bo jest wizja,fundusze i nie ma paniki.Pracuje sie dobrze,zarobki to wiadomo ze nie takie jak w miescie ale praca tez nie jest ciezka.Nikt nad Toba nie stoi,zapalic mozna,atmosfera fajna.Polecam :)

adam

Produkcja i za czasów Irka była 90% i co z tego jak sprzedaży nie ma. Ciekawe co jest powodem, praca działu sprzedaży czy może jakość?, nie wróży to dobrze na przyszłość. Jeśli się coś nie zmieni to zamkną nas znowu.

xyz

I dzięki bogu ze już niema pana specjalisty I huta tylko na tym zyskała, od razu wzrosła wydajnosc, decyzja o 1,5roku spóxniona niestety, powinni jeszcze handel przewietrzyć bo tam też podobno same nieroby siedza i kase biora

Automaty ustawia jeden człowiek z Sierakowa. Nie wiem jak się nazywa ale widzę po produkcji. Facet daje rade, wyciąga z maszyn ponad 90%

stary

A kto teraz ustawia automaty? Jak jest teraz na produkcji? Pozdrawiam Was chłopaki ;)

opera-tur

Potwierdzam. Nie ma Irka. Zwolnił się.

stary

Cześć chłopaki, czy Irek od automatów jeszcze jest?

srar
@stary

Nie ma już "SPECJALISTY" :-)

Myślący

dureń

GRUSZKA

Ogólnie to mi się nie chce Za dużo roboty, żeby to się opłacało jeszcze A tu garba się dorobię, co najwyżej jak by mi tak dali, bo ja wiem no jakby mi dużo dali to inna rozmowa A tak to wpierw umowa, potem L4 na pół roku I bon voyage, excuse moi, cmoknijcie mnie w wora

meksykanin

Kto się nie rozwija, ten się cofa. Kto czeka ten traci. Dobrze, że szukają alternatyw. Pozdrowienia

albatros

Widzę, że zaczęli sprzedawać przez internet. Mają sklep internetowy www.sklep.hutatur.pl z butelkami, zniczami i słoikami. I widziałem ich kilka razy w googlach. Ciekawe na ile to wogóle skuteczne

hutnik

Wredna kadrowa została wielka Pani Magda

chłop

To dobrze, że płacą. Ale jeśli sprzedaży nie ma to znów powrócić mogą ciężkie czasy. To nie sztuka "coś" wyprodukować tylko sprzedaż. Marketing leży więc i czeka. Brak wizjonerów. Muszą szukać klienta a o tego jest trudno. A jeśli nie ma to trzeba zrobić coś innego, stworzyć nowy produkt, nowy trend na rynku. A do tego potrzebni są fachowcy. W marketingu, wdrożeń, produkcji. A ci kosztują. Nie przyjdzie na koniec świata ktoś jak nie ma dobrej kasy. A zazwyczaj idą średniacy i miernoty. A ci siedzą, leżą i patrzą na innych. Czas płynie, a to strata. Nic się nie dzieje, magazyny zapełniają się a póniej krach... Firma to ludzie, nie tylko maszyny. Ale nad nimi jest jeszcze ktoś. I on powinien reagować. Ludzie macie jeszcze szansę, obudzcie się. Puki jeszcze płacą.

aaa

na podwyzki to tu niema co szybkoliczyc chlopie, sprzedaz brak slow wszystkonzalega to co naprodukowali nic sie nie sprzedaje, ludzie siedza cicho bo jeszcze placa

suzi

komentarzy mało bo mało co się nie podoba. Jak poprzedni zarząd wypłat nie płacił, to było dużo komentarzy

chłop

Hej, co tam u Was? Czy możecie mnie napisać kto zarządza produkcją, maszynami, piecami itp. Czy sprzedaż się ruszyła? Kto ze starej i nowszej kadry pozostał. Pozdrawiam Wszystkich wytrwałych i życzę Wam powodzenia. Chłop z lasu...

Zostaw merytoryczną opinię o Huta Szkła "TUR" - Poznań

• Jak się pracuje w Huta Szkła "TUR"?

Zobacz opinie na temat firmy Huta Szkła "TUR" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Huta Szkła "TUR"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Huta Szkła "TUR"?

Kandydaci do pracy w Huta Szkła "TUR" napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Huta Szkła "TUR"