Leks

Opinie o Leks

To nie jest zakład pracy, tylko oboz! Potrafia tylko wykorzystywac pracownikow... Premie przyznaja tylko podpie**alacza! Wyplata to marne 1300zl za tyle nadgodzin. to sa jaja! Jak tak mozna? Ciekawe co zrobia jak wparuje tam inspekcja w pracy?? A moze to nastapic, za to jak traktuja tam pracowników. Jak tak mozna? A kierownik/dyrektor haha za co bierze wyplate? Za to ze caly czas siedzi w swoim biurze i nic nie robi? Albo ugania sie za pania P.! Tak samo jak ona za nim. tylko by romansowali, nic wiecej. Pani P. Zamiast pracowac to romansuje z kierownikiem albo siedzi z nim w biurze... taka prawda!! Dlaczego te komentarze sa usuwane? Bo prawda wychodzi na jaw? Z tamtad to tylko spi*****ac i to jak najszybciej

Zostaw opinię o Leks - Bytom Odrzański

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Leks