Opinie o pepco.pl - PEPCO Poland Sp. z o. o.

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Pepco. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pepco o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pepco w Jelenia Góra Papieża Jana Pawła II 10

Jaki jest okres rozliczeniowy w Pepco? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Były pracownik Nowy wpis

W nowym rynku nie ma sensu się zatrudniać. Duże budżety, wiadomo sklep w galerii. Roboty co nie miała 3-4 palety dziennie. Dwie osoby na zmianie. Jak zachorujesz wszyscy mają do ciebie problemy. Bo w tej firmie nie możesz chorować .... Jest za mało etatów na takie "widzimisię" Stanie na kasie po 11 godzin. W między czasie rozbieżnie ciuchów. Układanie towaru. Rozbijanie palet. Pomoc klientom. Nawet na głupią przerwę nie ma czasu. Jeśli palisz od razu możesz zrezygnować. Jeżeli jesteście we dwie na sklepie to nie ma możliwości opuszczenia sklepu, a więc nawet na bezpłatnej przerwie nie wyjdziesz zapalić, a co dopiero po jakieś picie, czy coś do zjedzenia. Dziewczyny w porządku. Ale praca to czysty wyzysk. Stąd rotacja pracowników. Starych zwalniają a my nowi nie wyrabiamy. U mnie też aktualnie wypowiedzenie w drodze.

Na jakie benefity można liczyć w Pepco?

Zwolnic rejonowom Nowy wpis

Pani rejonowa pod ktora podlega miedzy innymi ten sklep w JG nienadaje sie na te stanowisko. Kasjerki które nienadaja sie do zadnej pracy tylko marudza pyskuja i obgaduja prawie nic nie robia oprócz problemow a do rejonowej wypisują co chwile sms jak to im zle i ze inni nic nie robia. Paranoja!Dobry pracownik i kierownicy na sklepie dostaja opiierdziel ostry i niesluszny a tamte chore pseudopracowniczki sieciesza sie pod nosem liza zad rejonowej dalej nic nie robia iwypisuja glupoty do rejonowej. W konsekwencji normalni ludzie sie zwalniaja a amendy zostaja. Paranoja!

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Pepco? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Jerzy

@Agnieszka Rotacja pracowników nie zawsze wynika z czynników po stronie pracodawcy. Obecnie rynek jest bardzo konkurencyjny, a wymagania pracowników rosną. Może warto osobiście udać się do tej firmy i zapytać? Aktualnie firmom zależy na coraz lepszym kontakcie z przyszłym kandydatem do firmy.

Marcia

Jakie sa teraz zarobki w pepco?

mamba
@Marcia

1500 netto

Agnieszka
@mamba

Witam , pracowałaś lub pracujesz w Nowym Rynku? interesują mnie warunki. Częsta rotacja pracowników z czegoś wynika? pozdr :)

Adi

Praca w pepco to nic tylko wyzysk!!!!!!ciężka nawet bardzo ciężka praca po 12 godz. Za nie całe 1300zł -często po 2 osoby na sklepie!!!!!chcesz zostać murzynem to zatrudnij się pepco.mając dzieci szybko zapomną jak wygląda mama.wychodzisz rano'Wracasz wieczorem,rano wracasz tam spowrotem.tak 3 dni po czym dostaniesz dzień wolnego!!!! Prawda jest taka że najcięższą pracę wykonują kasjerzy za nędzne pieniądze!!!!!!łaskawie raz w roku dostaniesz nędzne pieniądze z socjala na święta. Nie polecam pracy w tym mega obozie pracy!!!!!ich wartości pepco to jedna Wielka ściema!!!!!!!!!!

Aga
@Adi

Hej, szukam opinii na temat pracy w Pepco w Nowym rynku... często mają rotacje i zastanawiam się z czego to wynika? pozdr

Zostaw merytoryczną opinię o Pepco - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Pepco?

Zobacz opinie na temat firmy Pepco tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042