PAMA S.A

Gdynia

Opinie o PAMA S.A

Leonardo

Głupi jesteś. Firmę położyły takie pseudo widma jak Vistal. Pracowałem kilka miesięcy i wypłaty były jak w zegarku. A szkoda bo tak jak Arek Michu i wielu kumpli pracowalibyśmy chętnie dalej. Tylko darmozjady teraz piszą ze nie zapłacili rok. Zapraszam tu na projekt zagraniczny na północ to zobaczysz jakie tam miałeś eldorado. Oby taka firma się odrodziła!

kontrahent

nie płacą!!! kontrahentom tez nie płacą!!! mają sprawy w sądzie, przegrane i też nie płacą!!!

ilonka

Teraz widze, że u nich jest ciekawa praca na pracach wykończeniowych do Szwecji z tego co widze. Dajcie tylko znać jak wyglada sytuacja z całym transportem, czy faktycznie można bez problemu do nich pojechać, bo jednak to jest chyba najwazniejsze oprócz wypłaty.

oszukany
@ilonka 13.10.2016 15:08

Polecam taxi,a na częste dojazdy wóz drabiniasty.

byłypracownik

@olo jesli chcesz tam pracować to odpuść sobie i poszukaj innej firmy :) chyba ,że chcesz pracować za darmo :)

olo

Czy ta spółka funkcjonuje? szukają teraz kogoś? dla kogo wykonują zlecenia?

Smok

Nie wypłacili mi pieniędzy grudniowych i styczniowych. Proszę o kontakt osoby zainteresowane na smokmarcin@gmail.com.

Adam

Nie płacą !!!

Spawacz

Ja czekam ponad rok sprawa w sadzie papiery złożone polec zrobic to samo bo inaczej kasy nie zobaczycie !!!

Maja

@A Czy udało Ci się otrzymać należne wynagrodzenie? Piszesz, że czekacie. Ile osób było w Twojej sytuacji?

A

Firma ma problemy z wyplata pieniędzy dla pracowników. Jeżeli jest nas więcej to proponuje pozwać ich zbiorowo do sądu. Odradzam prace w tej firmie. Czekamy już 2 miesiące na wypłatę. Prezes co chwile coś kręci, a jakby był poważny to zwyczajnie by wziął pożyczkę żeby zapłacić ludziom. Jeżeli jest nas więcej to proszę się odezwać. Czas załatwić to inaczej. Tez są firmy, które specjalizują się w odbiorze pieniędzy. Windyfikacyjne.

Zostaw opinię o PAMA S.A - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PAMA S.A