Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Eurojob? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Jola Nowy wpis

Wyjezdzam z ta firma do pracy do Niemczech już trzy lata i jestem bardzo zadowolona .Pieniazki zawsze się zgadzają, panie w biurze sa bardzo mile.

werk Nowy wpis

Dzięki za wypowiedź już raz umoczyłem robotę tym Stuvanroji w budel robota ok ale towarzystwo masakra wolałbym na dworcu spać

szeryf Bartosz

Odradzam prace przez ta pseudo agencje. Wykorzystanie pracownika na maksa. Tydzien szkolenia w albert hejin - zapieprzu platne 100 euro. Godziny nocne platne 13:50/h od 2:30 do 6:00. Praca od 2:30 do 8:00 gora 9:00. Praca pod presja z chamskim team leaderem. Z gory ustalone ze po pierwszym tygodniu i tak nie stanie sie cud jak to mowi team leader i nie bedzie pracy. Obiecanki pan z biura spelzaja na niczym. Dojazd do pracy platny 2 euro jesli mieszkanie jest przez agencje; jesli na wlasna reke 6,50 euro za dojazd. Jesli Cie zatrzymaja w pracy po szkoleniu (szansa 1:40) to umowa gwarantuje 0 tak zero!!! godzin w tygodniu. Jedna team leaderka drze sie na ludzi i wyzywa od (usunięte przez administratora) Zapewne wkrotce ten post zostanie skasowany.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurojob - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.