STO CZęstochowa

Częstochowa

Opinie o STO CZęstochowa

lulu

Przed brama wjazdowa na Hute powinien widnieć napis" Praca Czyni Wolnym" w przełozeniu na dalszy opis ZNAJDZ SOBIE INNA PRACE!!!! W dziale DEKORACJA mozna by poruszyć kilka bardzo zabawnych parodi pracy i porownan ze czlowiek ktory tam pracuje ma gorsze warunki niz pies w schronisku. Prawa zwierzat sa lepiej przestrzegane niz warunki jakie tam sie znajduja ,począszy od szatni gdzie jest zaduch temperatura w upane dni przekracza 35 *C osłabia i sprawia że świezo założone ubranie przykleja sie do ciała. Podobne warunki znajduja sie na naszej nowej pieknej Hali w dachu nadal znajduja sie płyty pilsniowe ktore zastapiaja okna choc od niedawna W niektorych miejscach zostały zamontowane szklane, ktore i tak sie nie otwieraja w upalne dni, nie ma powietrza przy awariach maszyn np. na starej hali cały smrod i dym rozprzestrzenia sie i nie mozna nawet wywietrzyc nowej hali ,postawione wentylatory pala sie od mielenia goracego powietrza, po ciele płynie pot lepiej niz na saunie mozna stracić zbedne kilogramy,w takich przekraczajacej normie tepraturze nie mozna odejsć od taśmy i napić sie wody,mozna zapomnieć jak wyglada nawet załatwieniu potrzeby fizjologicznej jeśli np. w danym momencie jakaś osoba nie moze zastąpić na taśmie, nie ma innego wyjscia musi czekac az ktos ja zastapi, tepo jakie jest nazucone i ilosci na przeładowanych piecach nie umozliwa pozostawieniu ekipy bez dodatkowych rak do pracy,zmeczenie ,pot ktory płynie po twarzy spowalnia efektywnoć i wydajność zaspołu kazdy jest sfrustrowany i z ledwościa skupia sie na wykonywaniu pracy.wspaniała widnda ktora moiała mieć tyle zalet sprawia ze sa same kłopty i problemy,trzeba zwykłym paleciakiem wyszarpywac cieżkie palety bo przy elektrycznych wozkach jest problem ponieasz sie zawieszaja i trzeba kabinować by sie nie zawalić na tasmie ktora pedzi w przykreconym tepie .SPRAY tez nie nalezy do łatwiejszego zadania korki sa stare powybijane szarpia i powoduja obijanie sie butelek ktore nawet nie dochodzac do malowania optrzaskuja sie ,a szklo rospryskuje sie na osobe nakrecajaca raniac cialo ,oczywiscie to jest danej osoby wina ze tam stoi bo dekoracja nie ponosi odpowiedzialnosci za sprzet na ktorym sie pracuje,jest nie reperowane, pedzi przez 24h na dobe 7dni w tygodniu bez porzadnego dogladniecia mechanika , na dalszych stanowiskach jest nie lepiej psełdo operatozy maja w nosie pomoc ,np. w przyszykowaniu kleju badz dosypaniu kapsli do pojemnika wody nie mozna miec jest problem nawet w zastapieniu do wyjscia do ubikacji robia to kiedy chca ,bo maja czas...sa i tacy co wcale nic nie robia a biora kase i chcodza kabluja na pozostałe osoby, nawet jesli tam teperatura przekracza 40*C nie ma miesca by napic sie wody tasma pedzi butelek nie da sie odkrecić w tym szalonym tepie potrzaskane szklo roscina rece OPERATOR jest świety nie do ruszenia samo hamstwo chodzi sobie na papierosy i kawe na stołowke ,sa zapracowani nawet szkla nie maja kiedy odwiesc czy suczki, .W biurze sa same gwiazdki ktore nie maja o niczym pojecia kabinuja jak moga i myśla ze człowiek ma na wszystko czas, nie znaja pracy na danym stanowisku wynajduja nowe i ponoc lepsze sposoby na to jak by tu zabrac premie 10% lub 30% w dobrym wypatku za popelnione czyny nie zgodne z ich wymaganiami wody nie wolno sprzetu nie ma posadzki łatane a dziur przybywa hamstwo rośnie z każdym dniem za 1600 zł + 192zł premi jak sie panu kerownikowi DEKORACJ dobry dzien przydazy można wejsc i powiedzieć za 7 dni PRACY jest sie naprawde wolnym

Zostaw opinię o STO CZęstochowa - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STO CZęstochowa