Opinie o Red Bird Arkadiusz Majewski w Łódź

Red Bird Arkadiusz Majewski
3 8 18 5 1
ja7777

zaskakująca rekrutacja, rozmowa pozostawiająca wrażenie tylko pozytywne. Mimo zapewnień ,ze zostanie przekazana informacja zwrotna, niezależnie od decyzji, nikt jej nie przekazał, telefonu nie odbierają i nie oddzwaniają. Nieprofesjonalne

Tak1Nie

Dobra rada Nowy wpis
@ja7777

Moze po prostu mają urlop. Zadzwoń do firmy na stacjonarny i już :)

TakNie1
Konkordsky Nowy wpis
@ja7777

Podobnie było w moim przypadku. Oddzwonimy i poinformujemy o naszej decyzji... I tak czekam już 4 lata.

Tak1Nie
Mirosław Nowy wpis
@Konkordsky

Możecie napisać coś o samej rozmowie rekrutacyjnej? Przede wszystkim chciałbym wiedzieć, czy pracodawca w trakcie rozmowy stara się w jakiś sposób zweryfikować naszą wiedzę i umiejętności? Niektórzy pracodawcy dają do wypełnienia kandydatom testy i na tej podstawie wybierają najlepszą osobę.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Jak długo trwa proces awansu w Red Bird Arkadiusz Majewski?

TakNie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Red Bird Arkadiusz Majewski? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Lik

Polecam dla młodej, szukającej doświadczenia osoby. Jeżeli szukasz czegoś na stałe, masz rodzinę na utrzymaniu, spłacasz kredyt, radziłbym sie zastanowić!!

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Olga

Świetna firm, rozwija się i aż miło jest tu pracować bo prowadzona jest fajnie. Szkoda, że nie mogłam znaleźć nowych ofert pracy. Może coś wiecie?

@Olga

Witam, obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Specjalista ds. obsługi klientów B2B. Jak najbardziej proszę o przesłanie cv na: marketing@redbird.pl

@Olga

chciałabym dodać, że chodzi tu o rekrutację do Red Bird Sp. z o.o.

Marta

@Mietek udało Ci się zatrudnić w firmie? Wielu forumowiczom, którzy szukają na forum ofert pracy z Łodzi szuka bieżących i aktualnych informacji o pracy w Red Bird Arkadiusz Majewski. Może ktoś napisać, jak aktualnie prezentuje się atmosfera w firmie?

Mietek

Dzień dobry, czy ktoś może mi powiedziec czy jest tutaj praca? Szukam czegoś na dłużej, najlepiej właśnie z umową. i jeśli to możliwe jakąś w miarę godziwą stawką, lubię pracować, nie jestem leniwy w ogóle więc bardzo chętnie przyjmę coś od dosłownie zaraz

Małgorzata Majewska

Jeżeli jest Pan zainteresowany pracą, zachęcam do przesłania cv do firmy: marketing@redbird.pl

Małgorzata Majewska

Rekrutacja na stanowisko Asystent/ka działu handlowego B2B jest nadal prowadzona (portal infopraca). Prowadzimy także rekrutację na Key Account Manager w B2B (obsługa klientów korporacyjnych) na pracuj.pl Rozwijamy się i potrzebujemy więcej osób. Proszę o przesyłanie CV.

Paweł Kowalczyk

Na stazu to nie wiem jak jest. Jako Koordynator Sprzedazy, bo taka za moich czasow byla nomenklatura, zarobki zasadnicze byly na podanych poziomach. Do tego premie, czasem konkretne, rownowartosci 2-3 wynagrodzen. Poza tym mozna bylo dogadac sie z Szefem i korzystac na korzystnych warunkach z auta firmowego. Do tego obycie w branzy, poznanie ciekawych klientow, bonusy na tansze ciuchy etc. Tego sie nie wyceni, a jednak wartosc dodana jest. Ogolnie - warto podkac wyzwanie. Na pewno nie stracisz. Opiniami negatywnymi bym sie nie sigerowal. Ja nie pracuje juz tam 7 lat, a jednak caly czas wspominam milo :)

Paweł Kowalczyk

Ja pracowałem w RB prawie 2 lata i nigdzie się tyle nie nauczyłem co tam. Aras jest ok. To, ze czasem komuś nie pasuje jego ton, decyzje etc., to nie powód, żeby całość przedstawiać w czarnych barwach. Zarządzanie przedsiębiorstwem nie jest łatwym zadaniem. Ciśnienie cały czas leży na głowie. Do tego trzeba mieć oczy szeroko otwarte, nadążać. Wiedzieć kiedy można dokręcić śrubkę, kiedy nie. Moim zdaniem RB to, albo dobre miejsce do nauczenia się pracy wielowątkowej, albo spokojne miejsce do fajnej pracy, w kameralnej firmie - pod warunkiem, ze samego siebie się nie oszukuje w konsekwencji realizowania założonej roboty. Arek, jeszcze raz sorki za bazę :) Byłem młody i głupi :) Użytku z niej nigdy niej nigdy nie zrobiłem. A lekcja cenna. Pozdrawiam i życzę sukcesów.

Poker

Firma nie wiarygodna. Nie polecam zamówień przez internet. Zawsze dostaniecie coś innego niż zamawiacie. Reklamacje... wtedy zaczyna się nawijanie makaronu na uszy. Zachowanie... nie polecam. Poszukajcie poważnej firmy. Przy opini wpisuję ocenę celującą bo negatywna nie przechodzi.

Tak4Nie
greg

No cóż, ja też miałem okazję tam popracować i nie polecam. Właściciel bardzo dobry w nawijaniu makaronu na uszy, a gdy przychodzi co do czego - pokazuje prawdziwą twarz, niezbyt przyjemną. Problemy z wypłacaniem pensji też były.

Tak4Nie

Zostaw opinię o Red Bird Arkadiusz Majewski - Łódź

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie