Poczta Polska Nadarzyn

Nadarzyn

Opinie o Poczta Polska Nadarzyn

Noezadowolony

To co sie dzieje na tej poczcie to jakies kuzorium dzwonie od dwuch dni na dwa nr 256 polączen i zadne nie odebrane . W nadarzynie mieszkam od 7 lat i jeszcze nigdy nie widzialam kuriera ! Zawsze awizo a gdy zamowilam paczke jezdzilam 4 razy po odbior bo wiecznie byl jakis problem . Co za konowaly tam pracują !!!!

Zachęcamy do dodawania komentarzy na temat firmy Poczta Polska Nadarzyn na naszym forum. Możesz pomóc wielu osobom w wyborze pracy.

Zostaw opinię o Poczta Polska Nadarzyn - Nadarzyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poczta Polska Nadarzyn