Mcdonalds
counter
1 3 10 5 1
Mikołaj Nowy wpis

Słyszałam ze mc Donald to fajne miejsce na prace dla studentów, to prawda ?

bidon

Nie wiem co tam się dzieje w tym maku, ale nikt nie chce tam pracować... Pani kierownik wszystkich odstrasza swoim byciem i zachowaniem... W urzędzie pracy też nikt nie chce przyjąć oferty pracy jak słyszy W nazwie mcdonalds w soplach, dziwne..... osoby zmieniają się jak rękawiczki, mozna powiedzieć, ze pani Dz. dziala caly czas na niekorzyść firmy, ale Góra tego nie widzi lub nie chce widzieć. zrobiła zamieszanie w Ostródzie, sklocila Wszystkich i po raz kolejny udało się to w Soplach... nie wiem co ta kobieta ma w swoich ideologiach życiowych za cel.... niszczyć ludzi i ich gnoić... -- to się udaje. Może kierownictwo weźmie się za to, bo nic z tego dobrego nie będzie.... pracuję teraz w innym mcdonalds i bez porównania tu człowiek odpoczywa od pani Dz. jak taki człowiek może być kierownikiem gdzie nie szanuje się drugiej osoby, a słowo dziękuję nigdy nie pada z jej ust... mam nadzieję, że pani kierownik przeczyta sobie kiedyś te forum i może zrozumie pewne kwestie współdziałania zespołu. bidon

Tak1Nie

Bylypracownik Nowy wpis
@bidon

O to to. Praca w Soplach przez kierowniczkę i niektórych menadżerów mało teho przez pracowników typu Pani Ela jest nie do zniesienia. Ta Pani potrafi wyzwać bo przecież ona jest starsza stażem i wie lepiej, potrafi rzucać jedzeniem, po czym podnieść je z podłogi podać klientom. Brawo McDonald Sople!!!

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 435 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Mcdonalds?

filomena Nowy wpis

Ale nie na tym forum powinna znaleźć się ta informacja gdyż to miejsce dla pracowników przeznaczono.

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Turystyka

Pierwszy raz mi się zdążyło w McDonald's w Soplach otrzymać frytki , które nie nadawały się do spożycia, prawdopodobnie kilkakrotnie odgrzeane, podobnie jak nugetsy, które poszły do reklamacji,po trzech minutach otrzymaliśmy , porcje chroniących nugetsow,jednak mozna.

Wiki

Tak będzie w każdej firmie. Jak pokaże się dobra pracę to zawsze można się dogadać i wiele zyskać.

Zosia

Akurat Pani Dz. była w porzadku jak się pracowało a nie wydawało że się pracuje !!!

anonymous
@Zosia

i dodam że pracowałam z Tą Panią kierowniczką kupę lat i było wszystko oki i służyła pomocą i radą dobrą. a osoby co narzekały i narzekają mieli robotę w d....e. I tu cały problem ... Ja sobie chwaliłam współpracę i byłam zadowolona :)

była

już nie trzeba, teraz znowu skłóca w Ostródzie

Zostaw merytoryczną opinię o Mcdonalds - Sople

Mcdonalds