Izolacje Termiczne Jarosław Latawiec

Luboszyce

Opinie o Izolacje Termiczne Jarosław Latawiec

Aneta

Pracujesz w Izolacje Termiczne Jarosław Latawiec? Chętnie usłyszmy na jakie warunki zatrudnienia/benefity mogą liczyć pracownicy. Jakie są Twoje doświadczenia z pracy w firmie?

4rty

@Ojra no nie jest w sumie wiesz tak na prawde na akzdym stanowisku wymagane jest dosiwadczenie ale z drugiej strony tez trzeba je gdzies zobyc przeciez

gość

a pracowałeś u nich, czy tylko pytałeś o pracę? Skąd wiesz, że stawki się podniosły?

gość

Jeśli wymagają doświadczenie to raczej szukają z doświadczeniem a nie bez

kuba

Chyba najlepszym wyjściem jest kontakt z właścicielem firmy

Zostaw opinię o Izolacje Termiczne Jarosław Latawiec - Luboszyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Izolacje Termiczne Jarosław Latawiec