Ikea
2 4 10 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 142 dni.

Czym Ikea zachęcają? Jakie mają dodatki?

3x tak Nowy wpis

Lubię pracę w Ikei w Wielbarku. Pracownicy mogą liczyć na dobre warunki, no i przede wszystkim rozsądny socjal.

XYZ Nowy wpis
@3x tak

W zupełności się zgadzam, Ikea dobry zakład :)

XYZ Nowy wpis
@3x tak

W zupełności się zgadzam, Ikea dobry zakład :)

pradowniik

Firma jest dobrze zorganizowana. Ciężko mi było znaleźć pracę, więc to była dla mnie okazja. Dostałem dobrą ofertę, stawka mi odpowiada, jest wypłacana na czas. Lider, który jest nade mną to bardzo ogarnięty człowiek, można się do niego zgłosić z każdą sprawą. Dodatkowo mamy premie, dbają o pracowników.

tomcio

Praca fajna, Ikea to wielka firma, więc mają wprawę w zarządzaniu pracownikami, to sie sprawdza bo wszystko funkcjonuje tak jak należy, dobrze się tu pracuje!

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

anonymous

Fajny mamy socjal, piszę bo sam wiem, że osoby, które chcą się zatrudnić często o to pytają, także macie sprawdzone info :)

Tak1Nie

lubię to!
@anonymous

Potwierdzam, również uważam, że ten socjal to duży plus pracy w tej firmie :) ale reszta spraw typu wynagrodzenie, współpracownicy, ubezpieczenie również bardzo na plus

operator

Pracuję praktycznie od samego otwarcia zakładu, więc już trochę czasu jest i mogę polecić każdemu, kto szuka pracy. Długo szukałem fajnego zajęcia i wreszcie znalazłem. Dobra stawka, dbają o pracowników, prywatna opieka medyczna, nawet oferują posiłki dla pracowników w dobrych cenach

dd

Witam. Czy pracują w Ikei osoby z okolic klonu? Pozdrawiam

Zostaw opinię o Ikea - Wielbark

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie