Fidenti Personal GmbH

Opinie o Fidenti Personal GmbH

HMM

Moim zdaniem jedna z lepszych firm na rynku. Wypłata zawsze na czas trochę trzeba poprawić komunikację z biurem.

HMM

Moim zdaniem jedna z lepszych firm na rynku. Wypłata zawsze na czas bo chyba to jest najważniejsze. Trochę kiepska komunikacja z biurem nie zawsze można się dodzwonić.

Kajetan

Witam,sa aktualnie przyjecia do pracy W Wilhemshaven przez firme Fident Personal? mozna prosic o jakis kontakt kto rozmawia po polsku?

@Kajetan

Dzień dobry, proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 0049-441-35067536 Pozdrawiam

KtoToWie

Jak wyglądają zarobki przy produkcji karmy dla Zwierząt ? Pracował ktos może . A może pracuje i chciałby się podzielić i formacjami .. ????☺️ Pozdrawiam

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Fidenti Personal GmbH. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Spawacz (Niemcy)?
byly pracownik

Witam . Jak ktos jest inteligentny to po samym zapotrzebowaniu pracownikow do firmy mozna sie domyslic ze jest rotacja duza ...... bo ludzie odchodza zgadza sie panie (usunięte przez administratora)?..... odkad odeszzlem od was bo porzlem po zawale naa chorobowe to zwoliniliscie mnie (usunięte przez administratora)

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez pracodawcę Fidenti Personal GmbH dla pracy jako Pracownik Produkcji są dla was satysfakcjonujące?

Ewelina

A jakie warunki masz napisane na umowie? Czy te informacje są tam zawarte? Napisz jeszcze proszę na jakim stanowisku pracujesz w Fidenti Personal i od jak dawna- Twój post daje wiele do myślenia, mam nadzieję, że odpiszesz.

Suwnicowy

Witam .Jak wygląda sprawa wypłat , mieszkań , atmosfery w Bremen? Jest może jakiś suwnicowy? ;)

@Suwnicowy

Pensja zawsze 10-go na koncie, atmosfera ok, firma w porządku, dysponentka bardzo kompetentna i profesjonalna. Po zmianie zespołu zrobiło się bardzo fajnie w fidenti. Co do mieszkań to pomagają, nie szukają dziur zabitych dechami. Ogólnie można polecić :)

@Adam

Super post, szczegółowy i pomocny- dzięki:) Mógłbyś mi opowiedzieć o przełożonych Fidenti przy produkcji karmy dla zwierząt? Wiesz coś o nich, co powiedziałbyś o relacjach z nimi?

Ewelina

Możesz wytłumaczyć? Z tego co zrozumiałam, oferowali dodatki za przepracowanie odpowiedniej liczby nadgodzin, ale czy te nadgodziny same w sobie były opłacane? Pierwszy raz słyszę o takim systemie, dlatego mam nadzieję, że jako były pracownik Fidenti Personal, wyjaśnisz mi bardziej szczegółowo.

Ewelina

Hej! Widzę, że w Fidenti Personal poszukują dużej liczby nowych pracowników. Zainteresowały mnie dwie posady: 1.https://www.gowork.pl/oferta/pomocnik-przy-produkcji-karmy-dla-zwierzat,2ibkqYTNOga70fRuhNV1tR,emden 2.https://www.gowork.pl/oferta/pracownik-produkcji-produkcja-szkla,3Tmgn1CvrVddGd3Ph3fJKt,vechta Doradzicie która jest Waszym zdaniem lepsza i dlaczego?

Aktualność
Fidenti Personal zostało założone w 2015 r jako agencja pracy tymczasowej na niemieckim rynku usług HR. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu właścicieli i zatrudnionych pracowników oferujemy w pełni profesjonalne usługi w tym zakresie. W stosunku do naszych klientów i pracowników zawsze odnosimy się z szacunkiem i bardzo zależy nam na utrzymaniu pozytywnej relacji.

Zachęcamy do złożenia aplikacji i zapraszamy do współpracy!

Paulina

Możesz rozwinąć temat? Jakie miałeś/aś problemy w związku z kontaktem z biurem? Czy próbowałeś rozwiązać sprawę osobiście? Może utrudniony kontakt był spowodowany dużą ilością obowiązków jakie biuro wykonuje?

Pracownik byly

Witam chcem powiedzieć że jak w każdej firmie podchodzą do pracownika personalnie co mi się podobało jeżeli ktoś nie chodzi do pracy kombinuje ze zwolnieniami przychodzi pijany lub w innym stanie to wiadomo nikt nie będzie tego tolerował rozliczenia na czas jak normalnie się odchodzi z firmy bez kombinacji też rozliczają się na czas najważniejsze być normalnym i wtedy każda firma.kest normalna a jeżeli ktoś jest roszczeniowy i ma zawsze jakiś problem to nigdzie miejsca nie zagrzeje

Czy w firmie Fidenti Personal GmbH występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Pracownik Produkcji?

Fidenti Personal

Witam, praca jest w systemie 3 zmianowym. Jeśli chodzi o podstawowe czynności to należy do nich głownie: sortowanie, pakowanie, kontrola jakości, utrzymanie czystości.

dzien dobry .

witam ..mam pytanie .szukam pracy przy włóknie szklanym i żywicach .jestem wykwalifikowany w tym zawodzie i potrzebuje na szybko znalesc jakas dobra agencje pracy ,kraj bez znaczenia ,choc mysle cos w poblizu PL (w razie W ,blizej wracac:) .porejestrowalem sie na necie ,ale te strony to bardziej funkcjonuja ,aby przetwarzac dane perso. ,wiadomiks . z gory dzieki za pomoc i pozdr

@dzien dobry .

Witam serdecznie, bardzo proszę o przesłanie Pańskiego CV w języku polskim lub niemieckim. Jak tylko dostanę dokument, skontaktuję się z Panem telefonicznie w sprawie aktualnych ofert pracy.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Fidenti Personal GmbH? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Hmm

Czy pracuje Pan / Pani przez ta agencje Wybieram sie do pracy i chciałbym wiedziec czy firma jest ok ?

Slawek
@Hmm

Na spokojnie mozesz jechac. Kasa zawsze do 10 byla, mieszkanie tez w miare. Ja po kilku miesiach poszedlem na swoje mieszkanie i to jest najlepsze rozwiazanie.

Hmmm
@Slawek

A pracuje może ktoś w bremen ? I moze sie wypowiedzieć jak tam jest

Seba
@Hmmm

W Bremen jest powiem tak dobrze. Jak w każdej firmie trzeba pracować ale biorąc pod uwagę całokształt to mogę polecić. Pisze o miejscu pracy a nie tej firmie chociaż koledzy trochę się skarżyli na firme

Dominik

@Sławek a to mieszkanie to w ile osób jest? każdy ma swój pokój czy jak?

Klaudia

Pracownicy mają jakieś zniżki za produkty?

1zl

Jak jest w tej firmie produkującej a karmę dla psów i kotów? Czy jest zeitkonto? Jakie zarobki? Czy wypłata na czas? Pozdrawiam.

Od prawie 2 miesięcy nie pisaliście nic na temat pracy w Fidenti Personal GmbH, może powiecie coś na temat atmosfery w zespole? Zastanawiam się czy warto tu aplikować, a atmosfera zawsze jest ważnym czynnikiem w podjęciu takich decyzji. Jeśli ktoś coś wie na ten temat to będę wdzięczny za odpowiedź.

Aleksander

Otrzymałaś już przelew wynagrodzenia od firmy Fidenti Personal GmbH? W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej byłaś informowana o tym, że tak wygląda rozliczenie w przypadku rozwiązania umowy? Jestem ciekaw, czy miałaś takie informacje od osób prowadzących rekrutację.

Zostaw merytoryczną opinię o Fidenti Personal GmbH - Oldenburg

• Jak się pracuje w Fidenti Personal GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Fidenti Personal GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fidenti Personal GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fidenti Personal GmbH