Fidenti Personal GmbH

Opinie o Fidenti Personal GmbH

Xyz

Nie polecam , ciagle obniżają pensje , nie szanują ludzi , beznadzieja

Adriano

szukam osób oszukanych przez tą firmę do założenia sprawy w Sądzie w pozwie zbiorowym. Jeśli cos to pisac na adrianoss44@wp.pl

Adrian

(usunięte przez administratora) i oszuści, nie płacą należnego wynagrodzenia!!! Nie polecam nikomu, chyba że chce z torbami pójść ...

Szukasz pracy?

Tomek

Ponad rok pracuje i nie mogę nic złego powiedzieć. Jak każdy zgłasza problemy z góry wszystko gra. Złe opinie prawie zawsze od ludzi którzy z jednego na drugiego dnia rzucili prace.

Szymon

Witam, mi się dobrze współpracowało ponad półtora roku. Praca jaka jest ale pieniądze na czas i pomocy w urzędach jak potrzebne. Musiałem zjechać to z góry się dogadałem o krótszy okres wypowiedzenie. Najmniejszy problem.

roman z lemwerder

Stawinski Marek to luj,menda po Polsce sie szwenda

były pracownik z Oldenburga

Dziwne,że nadal ta firma istnieje... i że dalej oszukuje pracowników na tzw ich kary... jakie kary po 1000 euro i nawet więcej... nie ma czegoś takiego .. za zerwanie umowy jest kara ,ale nie 1000 euro ...

były pracownik 2

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie!

BYLY PRACOWNIK

przy zwolnieniu naliczaja jakies kary a pan mareczek jesli odbierze telefon to nie umie wytlumaczyc za co sa i mowi ze sprawdzi to i oddzwoni i na tym sie konczy bo juz nie odbiera. oni mysla ze jak czlowiek zacznie pracowac to juz nie moze odejsc. tylko ten garaz to nie warunki do pracy.

Hektor
@TOMEK 15.05.2017 19:05

Też miałem z jedną leihfirmą problem z zapłatą, w niemczech wygląda to tak, że musisz wysłać poleconym "żądanie zapłaty- tzw. Anspruch",- znajdziesz w necie (mi po tym zapłacili), jeżeli nie zapłacą to wtedy można dochodzić na drodze sądowej. Poza tym w helmutowie jest krótki czas na dochodzenie roszczeń, regulują to ichne przepisy, poczytaj w necie, musisz się śpieszyć...

nick
@Hektor 23.06.2017 20:16

nie mozna znalezc tego anspruch w necie tylko jego tlumaczenie

Byly pracownik

To wszystko to prawda nawet za zwolnienie nie wyplacaja wszystkich pieniedzy. Poraszka to za malo zeby okreslic ta firme. Robia na okraglo jakies zebrania bez sensu a co najsmieszniejsze to musisz jezdzic 30 km zeby uslyszec jakies blachostki... Pff to jest firma krzak... Nie polecam bo lepiej w PGK zarobisz.

tez nie polecam tej firmy pan Mareczek klamie na kazdym kroku.

sikor

Warunki mieszkaniowe zdumiewające. Mają w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak mieszkasz i gdzie, po prostu pierwszy lepszy pensjohotel. Nawet go nie oglądają. Mają w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] e musisz co dzień robić 30 km w jedną stronę. Warunki pracy przy laminacie na tej ich hali to obelga dla kultury pracy i warunków BHP. Miały byc płatne nadgodziny, a na wypłatę patrzysz na kwit i masz wszystko wrzucone na zeitkonto. Czyli robiłeś za darmo. To samo z dietami. Bo na start dajemy mniej i sru 5 E w plecy dziennie. Zapomniałem, pomyliłem się, postaram się to załatwić i cała inna mozaika byle cię spławić. To firma, która chce jak najtaniej zarobić jak najwięcej kosztem pracownika. Nie polecam.

erni

Banda oszustów!

NACIAGNIETY PRZEZ FIDENTI

Uwaga obiecuja zlote gory a wychodzi jak zawsze czyli za 2 tygodnie 500 euro to miesiecznie jakis tysiac .warunki mieszkaniowe jakie zalatwiaja wolaja o pomste NIE POLECAM TEJ FIRMY NIKOMU

Panie Mareczku z Oldenburga.Czekam aż oddacie moje zabronione pieniądze.Moje godziny,urlop i pieniądze z zaitkonta. To że odszedłem z waszej firmy to nie znaczy że mi tego nie oddacie.

Zostaw opinię o Fidenti Personal GmbH - Oldenburg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fidenti Personal GmbH