Fidenti Personal GmbH

Oldenburg

Fidenti Personal GmbH
4 36

Opinie o Fidenti Personal GmbH

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Magdalena

@prawnik, czy możesz opowiedzieć coś więcej o pracy w firmie? Podaj proszę konkretne informacje o tym pracodawcy. Zależy mi, by dowiedzieć się, jaki rodzaj umowy oferuje. Wspominasz, że pojawiły się jakieś problemy z wypłatą wynagrodzenia, czy zostały już rozwiązane?

Zainteresowany

Jesteście pewni, że nie da się napisać coś pozytywnego?

prawnik
@Zainteresowany 11.06.2018 19:29

Powiem bardzo krotko nie firma zacznie polskich pracownikow traktowac z szacunkiem i nie zwalnia ludzi jak zachoruja i wyplacaja pensje zetelnie a nie szukaja co by im zabrac......

Magdalena

@......., możesz podzielić się swoją opinią o pracodawcy? Z wpisu wnioskuję, że nie jesteś zadowolony, opowiedz proszę więcej o sytuacji, której doświadczyłeś. Zależy nam na rzetelnych i prawdziwych opiniach dotyczących konkretnych pracodawców, napiszcie nieco o oferowanych warunkach.

...............
@Magdalena 25.05.2018 15:45

Witam .Pani Magdaleno ... moze zada Pani te wszystkie pytania firmie Fidenti Personal GmbH - Oldenburg i P. Mareczkowi ..... i moze wrescie ktosc przekona sie na co ich stac .... jak Polakow traktuja .... jak ich okradaja i oszukuja ...... z calym szacunku .... pracowalem w nie jednej niemieckiej firmi i mam bardzo dobre wspomnienia .......Ludzie szukaja pomocy i nikt im nie chce wierzyc...... przykre jest to......

Szukasz pracy?

.......

witam P.Mareczku karma wraca i do Pana wroci , dziwie sie ze jeszcze nikt Fidenti Personal GmbH - Oldenburg nie skontrolowal i wyciagnal wlasciwe wnioski i pomogl oszukanym ludzia

Magdalena

Możecie powiedzieć, czy pracodawca oferuje transport do pracy albo zwraca jego koszty? Czy gwarantuje zakwaterowanie? Napiszcie, czy polscy pracownicy mają taki sam rodzaj umowy jak lokalni. Czy wynagrodzenie jest wypłacane terminowo? Wszelkie nowe informacje będą przydatne.

anonymous

YYYYYYYYYYYYYYYYYY... Napisz, poproszę, co można napisać pozytywnego, bardzo proszę. Wysilam umysł i nie umiem powiedzieć co. Chciałbym, ale co?! Mam! Szefy chodzą w koszulach! Z pagonami, co moim zdaniem, jest obciach. Chodzą w butach z blachami. Patrząc na ich chód, to chyba tylko zakładają na wizytację. Dbają o jakość i terminy. Dla siebie, bo na kwicie... Stukany jesteś. Kłamią. I to zdrowo! Pozdrawiam Cię M. Co jeszcze? Hmmmm... Nie wiem. Kolega, który dość płynnie mówił po niemiecku, a nie przyznał się powiedział nam z nagrania co M. tłumaczy i jak. Zwolnił się, bo obornik to lubi, ale jako nawóz na polu, a nie w formie firmy. Nie wiem gdzie jest problem. W formie komunikacji, czy gnidy M. i jego tłumaczenia. Może ma od procenta? Nie wiem, ale się zdziwiłem ich istnieniem. Dla kandydujących. O finansach nie rozmawiać z tym w !@#$%^&*()!@#$%^&*() M. pseudopolskim, tylko z Marko. A M. ma w dziąsło, ale czekam w kolejce. Co jest prawdą co tu napisano? Z mojego doświadczenia, choć małego, 80%. Ale mogę zaniżyć. M. to obornik zakłamany. To nie jest partner do rozmów. Tylko Marko! Tylko z nim i bez M!!!

Bartek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać? Każda firma ma w swojej karierze lepszy i gorszy czas!!

Magdalena

@byl pracownik, napisz dlaczego tak uważasz. Co sprawiło, że masz taką opinię? W swoich wypowiedziach nie możesz wyrażać takiej agresji. Obrażanie innych jest zabronione na forum i może zostać usunięte przez admina. Cenna informacja, to jak wygląda rekrutacja, jeśli chodzi o Fidenti Personal GmbH. Jeśli ktoś był i wie w jaki sposób przebiega proszę o podzielenie się tą pomocną informacją.

rozlaka itp i rozczarowania
@marek 27.03.2018 21:45

czemu Pani ich tak broni , moze pracuje Pani w tej firmie , bo jak widze nie jest Pani obiektywna czytajac wszystkie opinie .Nikt z palca sobie tego nie wysal /spytam tylko tak - chcialaby Pani byc na miejscu tych ludzi , ktorzy zostali oszukani w roznych sytuacjach ,Jada za granice by zarobic na rodzine ,

Magdalena

@marek, forum jest do wymiany informacji pomiędzy użytkownikami. Jednak należy wyrażać konstruktywne opinie w sposób grzeczny. Negatywne wpisy powinny być zgodne z regulaminem. @Były pracownik, chciałam przypomnieć by przestrzegać regulamin i nie wpisywać danych osobowych innych pracowników. Są one prawnie chronione. Przeczytaj treść regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin @laminiarz szukający pracy, jeśli chodzi o rotacje pracowników to można się z nią spotkać w każdej firmie. Moim zdaniem nie należy łączyć negatywnych wpisów z naborem nowych pracowników. Równie dobrze taka sytuacja mogła by być związana przykładowo z ciągłym rozwojem firmy. Ponieważ powiększanie działów w firmie też niesie ze sobą potrzebę ciągłego przyjmowania pracowników. @byl pracownik, jak już napisałam użytkownikowi @marek, chodzi o to aby wypowiedzi na forum były napisane w sposób kulturalny. Niezależnie od tego, czy wpisy są negatywne, czy pozytywne muszą być zgodne z regulaminem.

Marian
@Lucek 17.04.2018 18:13

Ja tez pracowalem w tej firmie nie mam dobrego zdania o niej jak wielu innych bylych pracownikow i moge wiele powiedziec o zlej zetelnosci tej firmy . Nie wie Pani na co ich stac ..... i nie opisuje tego co tam sie dzieje ........ zaplacilem swoja cene za naiwnosc z calem szacunkiem

laminiarz szukający pracy

Jakby była to solidna firma nie było by takich wpisów i ciężko było by sie dostać do firmy , a ciągle szukacie pracowników to mówi samo za firme ,że jest cos nie tak...... i opinie są adekwatne do pracodawcy......

Pracowałem tam spory czas temu co do wyplaty nie moge narzekac rozwiazalem umowe za porozumieniem stron z tygodniowym wypowiedzeniemw i zostały wypłacone mi wszystkie pieniądze. Ale osoby co zrezygnowały z dnia na Dzień wiem że nie dostały wszystkiego zostały 8m nal8czone kary umowne. Ale zgodzę się z tym że Pan Mareczek to kłamca. I te warunki pracy w tym garażu to parodia.

Polak

Obrzydliwe, bezwstydne,bezczelne KLAMSTWO!!! Obiecali mi nadgodziny, bez zeitkonto, 202 h i co?! JA NIC TAKIEGO NIE MOWLEM. a jak chcesz jechać do domu na to konto to mi bo ONI maja zamówienia. Zwalniasz się i zapomnij o pieniądzach. Dokopcie im.

Tomek

Firma byla w porządku. Słabe wypłaty później przez dziwne dodatki branżowe. Dogadałem się na wypowiedzenie i zapłacili całą resztę.

byli pracownicy
@Tomek 16.03.2018 14:37

nie wierze w to co piszesz , chyba ze to ty mareczku oszuscie to piszesz czeka was grupowa sprawa z machloje i zabrane bezprawnie pieniadze zlodzieje

Karina

Słyszałam, że agencja ma dobrą opinię jako pracodawca. Może podpowiecie czy mają również prace dla kobiet?

byl pracownik
@Karina 23.02.2018 14:21

spyta Pani ich ilu pracownikow oszukali na grube pieniadze bez skrupołow ..zycze powodzenia

byli pacownicy

Sami sobie opinie popsuliscie , a teraz pracownikow glupich szukacie ..... nikt juz do was nie przyjdzie ....... pokazal Mareczek jaka to solidna firma ... w oszukiwaniu pracownikow ...... obiecanki cacanki ...... a pusta kieszen...... Pozdrowienia od oszukanych pracownikow....... zlodziej

okradziony

Fidenti Personal to bezwzgleda banda zlodzieji , jak by mogli to jak parobkow polakow traktowali .... najlepiej jak bysmy za darmo pracowali , a pochlebne opinie sami sobie pisza ,,, traktuja pracownikow jak smieci ..... dlatego ciagle szukaj glupich ktorych wydymaja z kasy pasorzyty........

PIOTR

Praca w Fidenti Personal GmbH - Oldenburg to sznurek na szyje pracowalem wielu niemieckich Firmach nigdy nic mnie nie spotkalo a tej Firmy do konca zycia nie zapone polakow okradaja i traktuja jak najgorsze barachlo maja za nic okradaj co miesiac i mysla ze jezyka sie nie zna to kwitach moge pisac co im sie zywnie podobac , zabierac zarobione pieniadze zlodzie ..............najgorszemu wrogowi nie zycze tam si znales.....

BYLI PRACOWNICY

BYLI PRACOWNICY.Firma ta to same zzlodzieje zeruja na niweiedzy polski pracownikow ...oszukuja na karzdym kroku ..... Na chorobowym placa grosze i szukaja by jak najwiecej zabrac ... idac na chorobowe odrazu zwalniaja by nie placic swiadczen chorobowych ma polakow za durniii...... to tragedia nie firma

Xyz

Nie polecam , ciagle obniżają pensje , nie szanują ludzi , beznadzieja

Adriano

szukam osób oszukanych przez tą firmę do założenia sprawy w Sądzie w pozwie zbiorowym. Jeśli cos to pisac na adrianoss44@wp.pl

Adrian

(usunięte przez administratora) i oszuści, nie płacą należnego wynagrodzenia!!! Nie polecam nikomu, chyba że chce z torbami pójść ...

Tomek

Ponad rok pracuje i nie mogę nic złego powiedzieć. Jak każdy zgłasza problemy z góry wszystko gra. Złe opinie prawie zawsze od ludzi którzy z jednego na drugiego dnia rzucili prace.

Szymon

Witam, mi się dobrze współpracowało ponad półtora roku. Praca jaka jest ale pieniądze na czas i pomocy w urzędach jak potrzebne. Musiałem zjechać to z góry się dogadałem o krótszy okres wypowiedzenie. Najmniejszy problem.

były pracownik z Oldenburga

Dziwne,że nadal ta firma istnieje... i że dalej oszukuje pracowników na tzw ich kary... jakie kary po 1000 euro i nawet więcej... nie ma czegoś takiego .. za zerwanie umowy jest kara ,ale nie 1000 euro ...

były pracownik 2

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie!

BYLY PRACOWNIK

przy zwolnieniu naliczaja jakies kary a pan mareczek jesli odbierze telefon to nie umie wytlumaczyc za co sa i mowi ze sprawdzi to i oddzwoni i na tym sie konczy bo juz nie odbiera. oni mysla ze jak czlowiek zacznie pracowac to juz nie moze odejsc. tylko ten garaz to nie warunki do pracy.

nick
@Hektor 23.06.2017 20:16

nie mozna znalezc tego anspruch w necie tylko jego tlumaczenie

Byly pracownik

To wszystko to prawda nawet za zwolnienie nie wyplacaja wszystkich pieniedzy. Poraszka to za malo zeby okreslic ta firme. Robia na okraglo jakies zebrania bez sensu a co najsmieszniejsze to musisz jezdzic 30 km zeby uslyszec jakies blachostki... Pff to jest firma krzak... Nie polecam bo lepiej w PGK zarobisz.

tez nie polecam tej firmy pan Mareczek klamie na kazdym kroku.

sikor

Warunki mieszkaniowe zdumiewające. Mają w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak mieszkasz i gdzie, po prostu pierwszy lepszy pensjohotel. Nawet go nie oglądają. Mają w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] e musisz co dzień robić 30 km w jedną stronę. Warunki pracy przy laminacie na tej ich hali to obelga dla kultury pracy i warunków BHP. Miały byc płatne nadgodziny, a na wypłatę patrzysz na kwit i masz wszystko wrzucone na zeitkonto. Czyli robiłeś za darmo. To samo z dietami. Bo na start dajemy mniej i sru 5 E w plecy dziennie. Zapomniałem, pomyliłem się, postaram się to załatwić i cała inna mozaika byle cię spławić. To firma, która chce jak najtaniej zarobić jak najwięcej kosztem pracownika. Nie polecam.

NACIAGNIETY PRZEZ FIDENTI

Uwaga obiecuja zlote gory a wychodzi jak zawsze czyli za 2 tygodnie 500 euro to miesiecznie jakis tysiac .warunki mieszkaniowe jakie zalatwiaja wolaja o pomste NIE POLECAM TEJ FIRMY NIKOMU

Zostaw opinię o Fidenti Personal GmbH - Oldenburg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fidenti Personal GmbH