Fidenti Personal GmbH

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Fidenti Personal GmbH

Aktualność
Fidenti Personal zostało założone w 2015 r jako agencja pracy tymczasowej na niemieckim rynku usług HR. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu właścicieli i zatrudnionych pracowników oferujemy w pełni profesjonalne usługi w tym zakresie. W stosunku do naszych klientów i pracowników zawsze odnosimy się z szacunkiem i bardzo zależy nam na utrzymaniu pozytywnej relacji.

Zachęcamy do złożenia aplikacji i zapraszamy do współpracy!
BJ Nowy wpis

Ciekaw jestem polecanych ofert dla osób bez doświadczenia. w zasadzie go nie mam dopiero przeglądam stronę agencji. Mam zamiar zatrudnić się latem, do tego czasu nazbiera się jeszcze parę ofert czy raczej głównie będą te co są widoczne? Bardzo byście mi pomogli gdybyście coś konkretnego polecili

QF Nowy wpis

Mechanik – Dinklage. Czy był tam ktoś? zauważyłem ze dziś oferta została tu wrzucona, język oczywiście znam, nie będzie z nim problemu. opowiecie o warunkach na miejscu? mam już doświadczenie, wiem co robić, liczę na wasze opinie

Bianka Nowy wpis

Mam podobnie jak poprzednik względem tego zakwaterowania. Mnie akurat chodzi o te ofertę na Oldenburg dla pracownika działu sprzedaży. piszą ze agencja pomaga w sprawach urzędowych i tych związanych z zakwaterowaniem, czyli wszystko na własna rękę jednak się ogarnia? To w jakim zakresie można pomoc otrzymać?

Nowy wpis

@Bianka

Dzień dobry, w związku z Pani zapytaniem prosimy o bezpośredni kontakt z naszym biurem.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Czy oferują Państwo zakwaterowanie na któreś z ofert? Natrafiłem na jedno ogłoszenie, gdzie nie było nic wspomniane na ten temat. @Pracodawca

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Fidenti Personal GmbH. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Spawacz (Niemcy)?
A.Z.

Bardzo fajna firma. W każdej sprawie dostajemy pomoc od koordynatorów. Jestem bardzo zadowolony z współpracy. Pozdrawiam serdecznie.

SV
@A.Z.

Super. A ja jestem ciekawa, jak taki kontakt z koordynatorem wygląda? Jak pracownik ma problem, to może o każdej porze zadzwonić? Czy to bardziej mailowy kontakt i tylko w określonych godzinach? Tak realnie to jest służbowy kontakt, czy na luźne można pogadać z taki koordynatorem?

KA

Widzę ze jest parę ofert dla spawaczy i zastanawiam się którą lokalizacje wybrać jeśli już. Czy ktoś z was był na kilku i by się odniósł? Jest dla przykładu oferta na Menschede lub Hude. Liczę przy tym na dobre zakwaterowanie. jak je teraz oceniacie?

Arkadiusz i Anna

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z agencją fidenti. Wszystko przebiegało tak jak należy. W przyszłości na pewno chcielibyśmy skorzystać z usług agencji. Polecamy i pozdrawiamy Pana Dariusza, Panią Dorotę oraz Pana Mateusza.

Kama
@Arkadiusz i Anna

Opinia jak najbardziej trafna . Również pozdrawiam przedstawicieli firmy.

@Arkadiusz i Anna

Serdecznie dziękujemy za Państwa opinię i pozdrawiamy!

@Kama

Bardzo dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy.

Arkadiusz i Anna

Smutny jest ten wpis jak Twój koniec w tej firmie ,dwa nigdy żadna z wypłat się nie spóźniła. Trzy ,wszystkie konflikty z Panią Dorotą były od razu wyjaśniane twarzą w twarz. Opowiesz teraz coś o sobie żeby inni mogli Cię bliżej tu poznać?

Aplikowaliście na stanowisko Pracownik Fizyczny w Fidenti Personal GmbH i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy. Informacje, które przekażecie mogą okazać się przydatne dla innych użytkowników.

Pawel

Witam serdecznie. Razem z partnerką poszukujemy pracy zagranicą. Czy mogę prosić numer kontaktowy. Dziekuje

@Pawel

Witamy serdecznie! Oto numer do naszego biura: +494413506750

Jakie godziny pracy obowiązują w Fidenti Personal GmbH?

Witam, Od Poniedzialku do Czwartku 8:00-16:30 Piatek 8-15

Widzę że pracujesz w Fidenti Personal, może powiesz w takim razie co sądzisz o atmosferze w tej firmie? Są jakieś zgrzyty, czy raczej wszystko gra? I jakie jest tu podejście do pracownika?

@Marek

Dzień dobry, tak pracuje w Fidenti. Atmosfera w firmie jest super. Jestem zadowolona z pracy w tej firmie. My mamy bardzo dobre stosunki z naszymi pracownikami. Jeśli są jakieś potrzeby ze strony naszych pracownikow, zawsze je razem rozwiązujemy. Do tej pory nie słyszałam nic złego na nasz temat. Pozdrowienia

nick

7,5 od poniedz,łku do piątku

Aleksandra
@nick

czyli to jest aktualizacja co do godzin podanych w 2021? a czemu kiedyś piątek był o tyle krótszy i dlaczego dziś już zostało to wyrównane?

Ktoś

Witam chciałabym się dowiedzieć jakie są zarobki netto i po odtrąceniu za mieszkanie przy produkcji karmy dla zwierząt oraz czy warunki mieszkaniowe są dobre...proszę o szczere odpowiedzi

Niki

Witam chciałabym pojechać do pracy przez tą agencję proszę powiedzcie mi jakie są zarobki przy produkcji karmy dla zwierząt po odtrąceniu już za mieszkanie z góry dziękuję za informacje

Czy Magazynier - Pracownik Magazynowy w firmie Fidenti Personal GmbH można zmienić po czasie na inny?

Dzień dobry, czy w pytaniu chodzi o zmianę stanowiska pracy?

Aleksandra
@Fidenti Personal GmbH

myślę, że autor mógł mieć to na myśli. czyli występują awanse poziome w firmie? jak to może wpłynąć w ostateczności na warunki zatrudnienia? przechodzi się z marszu na to samo co oferuje nowy dział? a co w sytuacji gdyby zarobki na nim były potencjalnie mniejsze? na jakiej byłoby się wtedy stawce?

db

Firma nie mówi wszystkiego, zostawia pracownika przed faktem .

@db

Dzień dobry, proszę o szczegóły.

Krzysiek

Witam :) Pracowałem w Meschede na laminatach i chyba jako jedyny podczas mojej współpracy z FIDENTI nigdy nie miałem żadnych problemów z tą firmą ,zawsze starali się pomóc w miarę ich możliwości ,co do dzwonienia tam....jak nie odebrał nikt to w niedługim czasie zawsze ktoś do mnie oddzwonił ,większość problemów to ludzie wyszukiwali sobie sami....a potem narzekania.... Zapewne gdyby nie zbieg niefortunnych zdarzeń niezwiązanych z firmą nadal bym pracował dla Fidenti,i jest to jedyna firma do której chętnie bym wrócił. Szczególne pozdrowienia dla P.Doroty która była nadzwyczaj pomocna.

Zuzanna
@Krzysiek

Możesz podać jakiś przykład problemu wyszukanego przez samego pracownika? Bo brzmi to intrygująco i ciekawa jestem o co chodzi właściwie

Krzysiek
@Zuzanna

@Zuzanna Witaj Pewnie że mogę :) ,podam Tobie jak i innym tu czytającym : Np.wyszukiwanie innych firm gdzie płacą więcej lub jak wolisz dają więcej diety,i tak się zaczynała ruletka złośliwości ,dzwonienie do firmy z pytaniami dlaczego ja mam 1 euro na godzinę a Kowalski w Firmie Tonego Starka ma 2,5 euro na godzę :)). Napisałem to ogólnikowo,nieistotne jest to ..kto kiedy i dlaczego,natomiast istotne jest to CZEMU..... :).Myślę ze to wystarczy :).

marcin_08@vp.pl

dzień dobry czy mogę prosić o ponowne skontaktowanie się ze mną ? Praca jako Laminiarz

Czy pracownicy Fidenti Personal GmbH mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Dzień dobry, jesteśmy agencją pracy tymczasowej i pomagamy pracownikom w znalezieniu zakwaterowania oraz załatwianiu spraw urzędowych. Z uwagi na to, że nowi pracownicy rozpoczynają pracę w różnych terminach oraz miejscach, organizacja innych form integracji nie jest możliwa. Pozdrawiam

Kacper

Siema wszystkim planuje nawiązać współpracę z tą firmą może ktoś ja polecić ?

Czy firma Fidenti Personal GmbH oferuje elastyczne godziny pracy?

Dzień dobry, godziny pracy są stałe. Pozdrawiamy

Super firma. Bardzo dobra opieka i pomoc z każdej strony jeśli chodzi o pracownika. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Fidenti Personal GmbH - Oldenburg

• Jak się pracuje w Fidenti Personal GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Fidenti Personal GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fidenti Personal GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fidenti Personal GmbH