Elżbieta Fortuna

Opinie o Elżbieta Fortuna

Kita

Firma która odradzam każdemu chyba że jesteś gotowa pracować za miske ryżu !!!! Co do menadżera tragedia gorszego chyba nie widziałam a co najśmieszniejsze sama pracowała na punkcie ale niestety zapomniała ale ponoć tak bywa z ludzmi którzy wchodzą na stanowiska !!!

Zostaw opinię o Elżbieta Fortuna - Głogów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elżbieta Fortuna