Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane - BETRON Przemysław Paterka

Głogów

Opinie o Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane - BETRON Przemysław Paterka

oscar

uwaga oszusci i zlodzieje nie polecam bazuje na okradaniu ludzi

kojot

Potwierdzam omijajcie z daleka (usunięte przez administratora)

rene

(usunięte przez administratora) Ale sami żyją samochodami sie rozbijaja, ludzi którzy dla nich pracowali maja w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Takiego gnoja jak Paterka ( własciciel firmy) jeszcze nie spotkałem. OMIJAJCIE ICH Z DALEKA jeśli chcecie żyć spokojnie.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane - BETRON Przemysław Paterka - Głogów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane - BETRON Przemysław Paterka