Wielkopolska Akademia Nauki Rozwoju

Poznań

Ocena pracodawcy 6/6

na podstawie 1 ocen.

Wielkopolska Akademia Nauki Rozwoju
6 1 6 1

Opinie o Wielkopolska Akademia Nauki Rozwoju

Bożena

Profesjonalna firma, jasno określone cele, wszystkie materiały potrzebne do realizacji szkolenia dostarczone przed ich rozpoczęciem, łatwy kontakt telefoniczny, mailowy. Chciałoby się aby każda firma działała w taki sposób, osoby pracujące w firmie miłe, znające się na rzeczy na których pomoc i wsparcie podczas realizacji szkoleń zawsze można liczyć. Wszystkie dokumenty, przygotowane właściwie czytelne, pieniądze dostarczane na czas. Z taką firmą aż miło współpracować.

Zostaw opinię o Wielkopolska Akademia Nauki Rozwoju - Poznań

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wielkopolska Akademia Nauki Rozwoju