Heaven

Opinie o Heaven

Filtruj opinie po kryteriach:

Aga
 Opinia

Świetna firma i świetny pracodawca a to co było tyle lat temu jes mało ważne

były pracownik
@Aga 14.04.2019 18:24

Proszę Cie co ty wypisujesz !!! (usunięte przez administratora)

Adam
 Opinia

Byłem tam w 2013 albo 2014 , zrezygnowałem gdyż nie odpowiadał mi styl pracy młodego kucharza który miał przerost ambicji nad umiejętnościami i chciał zostać szefem .Jego higiena jamy ustnej dosłownie powalała mnie z nóg . Przyjechało tam parę osób do pracy na próbę . Właściciel był wobec mnie w porządku , jego żona była dość miła , właściwie jestem zdziwiony tymi negatywnymi opiniami . Jedyna rzecz która mi się nie spodobała to to że czułem się jak na kastingu , z rozmowy telefonicznej wynikało że miałem przyjechać do pracy a okazało się że to jakiś turniej o pracę , rozumiem że właściciel chciał sobie wybrać kogoś najlepszego ale uważam że nie przemyślał sprawy jak to zrobić . Właściwie to nawet nie miałem okazji pokazać co umiem , gdyż miała być jakaś impreza , zrobiła się nerwówka , młody z ambicjami sobie nie radził , a ja nie chciałem w tym uczestniczyć i wyjechałem . Właściciel nawet mi zapłacił za trzy dni choć tego nie oczekiwałem i dlatego uważam że był uczciwy . Pozdrawiam

Tak1Nie

PRACOWNIK CHWILOWY
 Opinia

ODRADZAM !!!!! Jeszcze takiego chamstwa i bezczelności właścicieli nie widziałem i się nie spotkałem w całym swoim życiu !!! Byłem tak na chwilę żeby zobaczyć jak tam się pracuje , właściciel chodzi po kuchni w obdartych ciuchach jak by wyszedł z obory , brudny , miesza w garach , smakuje , po prostu coś obrzydliwego !!! Nie warto z tymi ludźmi pracować traktuję ludzi przedmiotowo po chamsku , a dziewczyny które tam pracują są traktowane bardzo żle , właściciel drze się na nie , wyzywa ( ja byłem w szoku jak to usłyszałem ) to nie praca tylko koszmar !!! ODRADZAM !!!!!

PRACOWNIKBYŁY
 Opinia

Odradzam to miejsce , byłem tam chwilę i to co tam się dzieje to jest jakaś porażka , właściciel chodzi czepia się wszystkiego bez sensu żeby tylko się uczepić bo chyba się mu nudzi i nie ma co robić , wiecznie jest wszystko żle robione według niego , on wszystko wie najlepiej a czepia się takich bzdur że można oszaleć , chodzi za (usunięte przez administratora) patrzy wszystko co jak się robi , i wiecznie narzeka że wszyscy źle robią , nie umieją gotować a przy tym jest strasznie wulgarny , chamski , nie miły , wyzywa wszystkich od " Debile " Nieuki " Kretyni '' itd... ja tam byłem pare dni i nie wiem jak tam można wytrzymać w takich warunkach to jest totalny mobbing , a właścicielka robi dobrą minę do złej gry , sam słyszałem jak opieprzyła pomoc kuchenną bo się pomyliła i nie wydała tych pierogów co miała , totalna masakra jakie tam szły epitety !!!! Zero kultury !!! Wiecznie mają ogłoszenie bo jak ktoś przyjedzie na próbę na pare dni i zobaczy co się tam dzieje to jak najszybciej chce wyjechać i już nigdy tam nie wraca , ja osobiście odradzam to miejsce można tam oszaleć , praca w wiecznym stresie , strach gotować i robić jak się powinno robić według zasad w gastronomi bo szef wszystko obserwuje i wiecznie ma jakieś ale , a to za małe , a to za duże , a to nie tak a to do (usunięte przez administratora) , a ja już jest w miarę to wielki pan i władca ( właściciel ) akceptuje i mówi "jadałem leprze , jak ja bym to zrobił to by było smaczniejsze " ale to mówi tak wulgarnie że aż uszy więdną , jak coś komuś nie wychodzi albo nie robi tak jak on chce to już wszystko jest do niczego i się cieszy jak chory psychicznie i wyzywa wszystkich . JEDNYM SŁOWEM MASAKRA !!!!!

gastro
 Opinia

Jak najdalej od tego hotelu nie polecam pracodawcy , (usunięte przez administratora) , burak i nikogo nie szanuje potwierdzam opinię poprzednika !!!!

JA

Zweryfikowany użytkownik

Opinia

Radzę omijać to miejsce wielkim łukiem !!!! Pracowałem tam chwilę gdyż długo się nie da , właściciel jakiś despota !!!! WARIAT !!! PSYCHICZNIE CHORY !!!!! drze jadaczkę jak jakiś opętany na wszystkich na kuchni , pracownicy idąc do pracy w tym hotelu biorą leki na uspokojenie żeby nie dostać nerwicy , jestem zdziwiony że jeszcze się tym nie zainteresowała PIP , jeszcze czegoś takiego nie widziałem w całym swoim życiu żeby tak tragicznie traktować ludzi , szef wyzywa pracowników od (usunięte przez administratora) , bezmózgowców , (usunięte przez administratora) , nie szanuje nikogo , uważa że wie wszystko najlepiej na każdy temat a w szczególności jeśli chodzi o gotowanie to wie wszystko najlepiej bo twierdzi że wszyscy to (usunięte przez administratora) i imbecyle i nie umieją gotować ( bo nie gotują tak dobrze jak on ) kucharze przychodzą na dzień próbny i już nigdy nie wracają i nie odbierają telefonów , uważam że to jest (usunięte przez administratora) , bardzo odradzam tam pracować !!!!

Tak3Nie

Opinia

Czekamy na nowe info odnośnie pracy. Wiecie może coś nowego o tym co dzieje się w firmie Heaven w mieście Chabsko, bo dawno nic nie pojawiało się na ich temat? Liczymy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Heaven - Chabsko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Heaven

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.