Solid Security

Opinie o Solid Security

Tiger

Nie polecam, wyzysk, traktowanie jak smiea, firmy nie interesuje bezpieczenstwo pracownika, kombinowanie jak zabrac czesc piniedzy pracownikowi... mobing, niskie smieszne zarobki 24 godzinna praca w samochodzie czy to lato 35 stopni czy tez zima -35 stopni... mozna by opowiadanie napisac z calego serca nie polecm...

Zostaw opinię o Solid Security - Bydgoszcz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solid Security