Opinie o docFlow S.A. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy docFlow S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie docFlow S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o docFlow S.A. w Wrocław

Dagmara Nowy wpis

Czy w firmie jest dużo osób uczących się ?

Paulina Nowy wpis

@B.K.D.P a nie wiesz czy potem miałabyś szansę na umowę o pracę? Na przykład po okresie próbnym? Dopytałaś o to na rozmowie o pracę? Czy ktoś z pracowników może powiedzieć czy byłaby taka szansa, żeby potem dostać umowę o pracę w docFlow S.A.?

B.K.D.P Nowy wpis
@Paulina

Paulino, żadna porządna firma , nie zatrudnia na umowach zlecenia po 8 godzin dziennie w miejscu i czasie narzuconym przez pracodawcę i pod nadzorem kierownictwa,gdyż to nosi znamiona umowy o pracę. Po to jest okres próbny , który zazwyczaj trwa trzy miesiące ,aby sprawdzić kompetencje pracownika i odwrotnie, pracownik też może zobaczyć jak mu się pracuje, czy praca i pracodawca mu odpowiadają. Zastępowanie umowy o pracę umową zlecenia jest NIEDOPUSZCZALNE! Odpowiadając na twoje pytanie ,rozumiem ,że musiałabym sobie zasłużyć ,aby dostać umowę o pracę? Zaczyna mi się wydawać ,że w dzisiejszych czasach umowa o pracę zaczyna być luksusem.

B.K.D.P Nowy wpis

Upomniałam się o "swoje" więc nie zostałam przyjęta. Tyle w temacie. Nie można domagać się swoich praw, bo firmie się to nie podoba, a zastępowanie umowy o pracę -umową zlecenia jest NIEDOPUSZCZALNE!

Paulina

@Była kandydatka do pracy rozumiem Twoje rozgoryczenie, ale brak informacji zwrotnej to popularna praktyka i sam pracodawca nie ma obowiązku jej wysyłać. Chociaż w Twoim wypadku jak najbardziej się należała. A powiesz więcej o samym procesie rekrutacji jaki występuje w docFlow S.A.? Ile ma etapów? Ciężko się dostać? Teraz firma szuka Junior Key Account Managera, dlatego może być to przydatne (http://docflow.pl/kariera/oferty-pracy/junior-key-account-manager/).

B.K.D.P
@Paulina

Firmie nie spodobało się to, że napisałam prawdę, że zamiast umowy zlecenie winna być podpisana ze mną umowa o pracę , gdyż praca po 8 godzin dziennie czyli w określonym miejscu, czasie i pod nadzorem kierownictwa nosi znamiona umowy o pracę, a ja jestem osobą , która zna doskonale swoje prawa!

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w docFlow S.A.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Była kandydatka do pracy

Ja firmy nie znam więc się nie wypowiem na ich temat, natomiast muszę napisać o jednym ważnym fakcie i niekomfortowej sytuacji jaka mnie spotkała. Mianowicie proces rekrutacji przeszłam pozytywnie na stanowisko Młodszego specjalisty ds procesowania danych i otrzymałam od Pani rekruterki formularze w formie mailowej do wypełnienia swoich danych. Parę dni później otrzymałam od tej samej Pani maila, cytuję"Nie mogę Pani obecnie włączyć do procesu rekrutacji" pomimo, że samą rekrutację (rozmowę i testy ) przeszłam pozytywnie. Kiedy zadałam pytanie ,że nie bardzo rozumiem jej maila,ponieważ proces rekrutacji przeszłam pozytywnie to oczywiście odpowiedzi nie otrzymałam do dziś. Na wiadomość smsową także owa Pani rekrutująca nie odpowiedziała. Dla mnie natomiast samo nie odpisanie na wiadomość źle świadczy o tej osobie jak i Firmie , którą ta Pani reprezentuje. Dziwne zachowanie i przyznam, że do tej pory nie spotkałam się z podobnym ze strony Pracodawców. Jak dla mnie niepoważne to i nieeleganckie.

Paulina

@gość a Ty jesteś pracownikiem docFlow S.A.? Jakie masz doświadczenia z ową firmą? Możesz powiedzieć kilka słów więcej na temat ogólnych warunków pracy? Czy firma stosuje rekrutacje wewnętrzne?

gość

Były podane w ogłoszeniu

gość

13 zł brutto ,umowa zlecenia

wesd

Ciekaw tez jestem na jakie zarobki tutaj można liczyć

Zostaw merytoryczną opinię o docFlow S.A. - Wrocław

docFlow S.A.