VOORNE PUTTEN

Opinie o VOORNE PUTTEN

MYSZKA

NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ HOLENDERSKIEJ FIRMIE - VOORNE PUTTEN !!! Firma prowadzona przez polaków, którzy zapomnieli o tym jak sami zaczynali. Zero szacunku z ich strony do pracowników oraz ciężkiej pracy jaką wykonują. Praca dla tej agencji jest bardzo ciężka, a niekiedy mało opłacalna. Jeśli ktoś chce zarobić i potrafi pracować na okrągło to zarobi, ale jednak ta agencja wykańcza psychicznie! Wiem z własnego doświadczenia. Gdzieś mają prośby o poprawę warunków lokalowych, gdzieś mają prośby o zmianę miejsca pracy, gdzieś mają swoich rodaków. Firma bazuje na młodych, naiwnych ludziach, którzy chcą dorobić. Wykorzystują jak tylko mogą. Obiecują kokosy i ekstra warunki a dostajecie śmierdzący pokój 2 -osobowy z jednym pojedynczym łożkiem i maleńkim stolikiem. Czasem nawet w pokoju nie ma nawet łóżka. Gdzieś maja prośby i groźby że się odejdzie, jak nie my to inni będą dla nich pracować i koło się nie zamyka. Zarabiają i żerują na pracownikach jak tylko mogą. Jedni pracują po 13 godzin non stop na stojącą inni zaś mają po 3 godziny i zero wypłat. Nie wypłacają nadgodzin, ociągają się z wyrobieniem numeru sofii, nie reagują na prośby w jakiejkolwiek sprawie. Odciągają bardzo duże pieniądze, za to że się z pracy rezygnuje, lub wmawiają mandaty za szybką jazdę, a jak przyjdzie co do czego to tych mandatów w rzeczywistości nie ma. Kierowcy są nieodpowiedzialni - jeżdżą jak wariaci. Lata się po całym aucie i modli żeby przeżyć. I jeszcze żarty nie na miejscu ze rodzina powinna być bogata żeby zwłoki sprowadzić do Polski. Niektóre mieszkania są w niebezpiecznych tureckich dzielnicach - strach wychodzić z domu po 20.00 a tu praca do której trzeba na 2 w nocy dojechać. Nie nabierajcie się na te ich cudowne oferty bo to pic na wodę. Umowy podpisujesz szybko bo czasu nie mają, ty z kolei nie masz czasu żeby ją dokładnie przeczytać. Gdy pracy nie ma sprowadzają kolejne dziesiątki osób, żeby zdzierać kasę od tych którzy się zwalniają - a przecież przyjechali na zarobek - pracy nie dostali a im obiecywali. OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI!!!! OSTRZEGAMY!!! Pierwsza wypłata po 3 tygodniach i za co żyć przez te 3 tygodnie? Gwarantują transport do lekarza a czekasz na ten transport nawet tydzień. Nic się nie dzieje tak jak ma byc jak obiecywali tylko robisz na nich jak frajer. Wracasz do domu i nie masz jak bo Ci transportu nie załatwią, wszystko na własną rękę a wożą się jak królowie. Za każde niewłaściwe zachowanie, kóre według nich jest złe dają ci wysoką karę! OSZUŚCI I ZDZIERCY!!!!!

Zostaw opinię o VOORNE PUTTEN - Tarnów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VOORNE PUTTEN