Srambertz

Opinie o Srambertz

DOMINIKA BRYGADZISTKA

LAMBERTZ WYPADEK NA RUSZTOWANIU RUSZTOWANIE NIE ZGODNE Z BHP UUU WINA MENADZERA PANI KOZAKIEWICZ A BELKA Z RUSZTOWANIA ZOSTALA DOLOZONA PO WYPADKU

Zostaw opinię o Srambertz - Ruda Śląska

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Srambertz