Hygienika S.A.

Opinie o Hygienika S.A.

discover.job23@gmail.com

Parę lat temu pracowałem w Hygienice.Chciałem unowocześnić pare elementów, m.in. rodzaj kleju do podpasek (jest za mocny), braki w dostawach folii PE itp braki surowcowe w wiadomościach Zespołu i technologii. Jak wpadł=nastał prezes K.K wszystko wzięło w łeb. Z obserwacji uwag o Hygienice, kadrę kierowniczą można spokojnie odesłać na emeryturę (ale nie na ZASŁUŻONĄ). Oni niczego nowego nie chcę-lub nie potrafia wnieść do unowocześnienia produkcji. Wyrobów Hygeniki nikomu ze znajomych nie polecam a nawet ostrzegam przed kupnem takowych. Decydenci, prawdzcie czystpść mikrobiplogiczną tego co produkujecie - Sanepid dopuści wamto na rynek ?!!!

Zostaw opinię o Hygienika S.A. - Lubliniec

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hygienika S.A.