Opinie o Furnmaster Sp. z o.o. w Świebodzin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Furnmaster Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Furnmaster Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Furnmaster Sp. z o.o. w Świebodzin

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Furnmaster Sp. z o.o.?

JA

Tak, zawsze.

Lidia
@JA

Widziałam, że Furnmaster szuka kogoś na stanowisko Business Development Managera (ogłoszenie na pracodawcy.pracuj.pl). Możesz mi powiedzieć, jaki jest właściwie zakres obowiązków na tym stanowisku? Będę wdzięczna.

Klepacz

Uważam, że firma normalna z wadami i zaletami. Jak ktoś będzie chciał to zawsze się czegoś uczepi. Wynagrodzenie na czas( a raczej przed), socjal dość dobry, do tego imprezy firmowe, paczki na święta. Kierownictwo (juz) po zmianach bardzo rzetelne - kto pracuje trochę dłużej to wie o czym mowa. Atmosfera jest OK, nie ma odruchów wymiotnych na samą myśl o rozpoczęciu pracy o 6.00. Olbrzymi plus to jedna zmiana. Jak ktoś chce się przekonać jakie obozy pracy są w około to niech spróbuje, wiem co pisze . byłem tam

Byłem widziałem

Nadgodzin nie ma, jak i sobót(jeśli jest to wolą dać wolne niż płacić za nadgodziny). Zarobki jedne z najniższych w Świebodzinie. Na okresie próbnym bez premii.

Hahaha

Tak na początek to zarobki to jakaś kpina tyrasz cały miesiąc i premii nie dostajesz (no chyba że jesteś pupilem brygadzistki) atmosfera jest tragiczna tzw. przełożone (osoby które nie mają pojęcia praktycznie o niczym a noszą (usunięte przez administratora) wyżej głowy) kierownik produkcji nie jest dla ludzi tylko patrzy jak podlizać się dla dyra......... Praktycznie każdy przełożony to osoba z problemami. A to wszystko odbija się na ludziach...... Mają swoje jakieś chore ambicje ale jedyne co dobrze im wychodzi to wchodzenie dyrowi w (usunięte przez administratora) A Ty jeśli masz coś do powiedzenia to jesteś gnojony i zwolniony........ Nawet w Adiencie jest atmosfera o niebo lepsza niż w tym (usunięte przez administratora) ludzie naprawdę tam nie ma co próbować bo to totalny (usunięte przez administratora) Są nieodpowiedni ludzie na nieodpowiednich stanowiskach a zwłaszcza na tej nowej hali!!!! Tam to dopiero jest tragedia (usunięte przez administratora) straszny i te dwie wielkie sportsmenki na które brak słów wielka pani brygadzistka i ta druga co myśli że jest pępkiem świata a tak naprawdę to nadają się do zamiatania łąk i tylko łąk bo chodniki trzeba umieć zamiatać i przez te dwie (nie będe ich nazywał bo tu określeń brak), to tyle osób zostało zwolnionych że, szok. Bo im się w (usunięte przez administratora) bez wazeliny nie wchodzi, to już im nie pasują do koncepcji tych dwóch pustych bab

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Furnmaster Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Koordynator/ka działu zakupów ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Mały

Interesują mnie zarobki na stanowisku tapicer ,czy praca jest w nadgodzinach i soboty

Mały

Witam ,czy ktoś może mi powiedzieć ile zarabiają doświadczeni tapicerzy w tej firmie ,czy jest praca w nadgodzinach i soboty,proszę o szczere podpowiedzi .

Witold

@Martyna a jakie stanowisko konkretnie Cię interesuje? Jeżeli napiszesz coś więcej, to być może znajdzie się osoba, która zna realia dotyczące tej posady i będzie łatwiej zdobyć satysfakcjonujące Cię informacje. Ewentualnie spróbuj może skontaktować się bezpośrednio z działem rekrutacji firmy Furnmaster.

Martyna

Witam. Czy może ktoś powiedzieć w jakich godzinach jest praca i czy konieczne jest przychodzenie w soboty? Chodzi o pracę dla kobiety. Jakie badania są potrzebne. Będę wdzięczna za wszelkie informacje.

Witold

@Jasiek na portalu z ogłoszeniami o pracę, znalazłam ofertę zatrudnienia w Furnmaster. Poszukiwana jest osoba na stanowisko Młodszy Księgowy. Firma oferuje umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu. Czy ktoś będzie próbował swoich sił? @Stef na jakie stanowiska można dostać się poprzez osobiste stawienie się w siedzibie Furnmaster? Chodzi o pracę na produkcji?

Jasiek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może rekrutacje?

Stef
@Jasiek

A wystarczy podejsc i z marszu masz prace

Dbranka

Na magazyn nie polecam. Praca znosna , zarobki przecietne lecz atmosfera tylko dla silnych psychicznie. Przelozony spowiada sie kumplowi ten donosi na dwie strony a za niego trzeba tyrac.

Witold

@aaadam , dziękuję za dodaną przez Ciebie opinię. Jest merytoryczna i wiele wnosi do tego wątku. Mógłbyś jeszcze tylko powiedzieć komu polecasz zatrudnienie się w tej firmie? Jakie doświadczenie jest potrzebne by podjąć się pracy w Furnmaster?

aaadam

Bardzo przyjazna atmosfera, normalne kierownictwo. szczególnie na tapicerni. Zarobki porównywalne do konkurencji,po 3 miesiacach podwyżka i mozliwość otrzymania premii wydajnościowej. To nie jest kołchoz tylko zwykła firma

brtxxx

Produkcja , magazyn, najniższa krajowa okres próbny. Potem zależnie od działu jest jakaś podwyżka. Praca nie jest ciężka. Atmosfera w porządku, jedna zmiana. Nadgodziny i soboty już nie płatne.

lang

Czy ktokolwiek wie jakich profesji poszukują w Furnmasterze? Czy to solidna firma ? Jakie są stawki ?

nikki

szkoda, juz chciałem aplikować na managera, widać, że bedzie chyba tego sezonu dobra "kombinacja alpejska". :-) MfG Nikki

Miki

Obawiam się, że praca to tam będzie dla ludzi z produkcji za najniższą krajową albo coś powyżej. Rekrutacja wydaje się być fikcją. Rekrutacja na stanowisko specjalisty ds. jakości, czy menadżera projektu wygląda na zwykłą formę reklamy. Nikogo nie rekrutują tylko odświeżają ogłoszenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Furnmaster Sp. z o.o. - Świebodzin

• Jak się pracuje w Furnmaster Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Furnmaster Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Furnmaster Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 3 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Furnmaster Sp. z o.o.