Opinie o Hotel Roth Niemcy Sylt w Wesoła

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Hotel Roth Niemcy Sylt. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hotel Roth Niemcy Sylt o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Roth Niemcy Sylt w Wesoła

Piotrek

Tylko jeszcze jedno panu napisze ze ten mlody to jest nie mily bo byl moj kolega na birstubie z zona to on naploł do wina zonie wiecej tam juz nie przyjdziemy bo to jest swinstwo jak sie pan ich pozbedzie to bedzie pan mial gosci zwolnc ich ten pawel to jest po próbie samobójczej i pan go trzyma chce pan sobie narobic kłopotów

PIOTREK

ZWOLINC ICH NATYCHMIAST JAK PAN NIE CHCE MIEC KLOPOTOW OKRADLI MNIE TEN SZCZUPLY BYL KELNEREM I KRADŁ PIENIADZE Z KASY ZWOLNIC ICH

@PIOTREK

TEN PAWEL TO JEST (usunięte przez administratora) I OSZUST NIECH GO PAN ZWOLNC

@piotrek

KAROL TO JAK PRACOWAL TO WYNOSIL PRODUKTY TO SA OSZUSTY I SZCZURY

gość
@PIOTREK

Te opinie co Piszą panowie na temat tych chłopaków są nie uzasadnione. Panowie bronią się przed rozprawą i chcą tych pracowników wyrzucić z pracy. Ja pracuję w tym Hotelu i goście są zadowoleni z obsługi tego kelnera jest grzeczny pomocny i uczynny.

Piotrek

Zwolnic ich obydwu bo ten pawel to jest zlodziej i kradl pieniadze z kasy i pluł do iedzenia klienta i pil alkochol w pracy wogole nie ma szaczunku do klienta stracilem przez nich renome firmy i ostrzegam pana niech pan ich sie pozbedzie natychmiast

damian

TO SA SZCZURY KTORYCH PRZYWIOZŁEM DO NIEMIEC CHCE PAN MIEC KLOPOTY TO NIECH ICH PAN ZWOLNI NAWET JUTRO BO ZOBACZY PAN ZE BEDZIE PAN MIAL KLOPOTY I TO BARDZO WIELKIE ZWOLINIC I CH JUTO OBYDWU JAK PAN NIECHCE MIEC KLOPOTÓW

EWELINA

RADZE WAM CHLOPAKI ZWOLNIC SIE Z TEGO HOTELU BO TO PRAWDA ZE JAK GEJE PRACUJA TO NIE MA LUDZI W TAKICH MIEJSCACH

@EWELINA

CZY CHCE PAN ZEBY W HOTELU BYLY KOTROLE TO ICH NIECH PAN ZWOLINI BO ONI NASLALI NAMNIE KONTROLE I MAM SPAWE PRZEZNICH W SADZIE

damian

pracuje tam taki młody kelner jest nie miły dla gości arogancki i wredny i nie uczyny i jest gejem czemu hotel zatrudnia geja niech her knop zrobi z tym pozadek

@damian

tak to prawda tam pracuje o imieniu paweł i jest gejem niech go zwolni herr knop natychmiast bo gdzie gej na serwisie i w hotelu

PIOTREK
@damian

BO TO SA SZCZURY KTÓRE UCIEKŁY Z POLSKI ZWOLNIC ICH OBU NATYCHMIAST

marysia

Witam pracowałam w hotelu rot przez pół roku źle byłam tam traktowana przez koleżanki i przez samego szefa knoopa bardzo źle traktował mnie i inne pokojówki i bardzo nie mila tam jest pani z pralni ktora tylko donosi szefowi wszystko bardzo źle wspominam prace w tym hotelu i nie proponóje nikomu tam jechać do pracy z poważaniem marysia

tomek

Nie mila atmosfera w pracy nie życzę nikomu tu przyjeżdżać do pracy bo jesteś traktowany jak murzyn i wyzywany przez szefa knoopa i wymyśla na twoj temat różne zeczy po prostu omijajcie to miejsce bo to jest wyzysk człowieka przez człowieka

Patryk

A od kiedy to tylko wspolpracownicy maja wplyw na to, jak sie w danym miejscu pracuje? Co z tego, ze kolega/kolezanka z pracy sa mili, skoro w tym samym zakladzie pracuje zrabany, toksyczny i chory szef, ktory sprawi, ze nie da sie tam dluzej wytrzymac. Zreszta, skoro jest tak "milo", to czemu tak wszyscy wyczekuja na weekend, kiedy glab Knopp spakuje swoje manatki i uda sie do Hamburga? I warto tez przypomniec w tym miejscu, ze kradnie on ludziom godziny. Rzeczywiscie, umila to czas pracy, jak jasna cholera. W koncu cukier krzepi, a darmowa praca hartuje czlowieka ;)

tomek
@Patryk

To prawda Her knop jest chamski i tylko wyzywa pracowników i proponuje tego hotelu do pracy

renia

Pracowałam tam, najgorsze to to że krystyna to polka. a swoje rodaczki traktuje jak śmieci! Po przyjeździe pierwsze dni miła, a potem pokazała swoje rogi! Obiecywała dzień wolnego w tygodniu, 9E/h, 8h/dziennie. Jej facet Metin kupił mi bilet na pociąg z Niebull do Westerland - z zakwaterowania do pracy. Powiedział że co miesiąc firma mi opłaci bilet. Ale przy wypłacie okazało się że za bilet mi odciągnęli i następny sama musiałam kupić! Za mieszkanie 200E, a pokoje dwuosobowe bez klucza! Pracowałam średnio do 20.oo i ciężko było zrobić zakupy, dni wolnych nie było. Nie chcieli mi wypłacić nadgodzin, nie mają zeikonta! A jak za dużo się upominasz o pieniądze, o wolny dzień, to powie: już tu nie pracujesz zjeżdżaj do Polski! A jak chcesz odzyskać przed zjazdem wypłatę i jak uda ci się krystynę lub metina złapać to dadzą parę stówek i mówią: ciesz sie że chociaż tyle dostałaś! Oszuści i naciągacze!!!

Dario
@renia

co nie wiecie co się robi z takimi ludźmi

Atalay
@renia

Od lat zajmujemy się sprzątaniem różnych obiektów na wyspie Sylt. Jesteśmy pomocni i wiarygodni. Oczywiście niektóre osoby otrzymały u nas miejsce pracy, a z niektórymi niestety nasza współpraca musiała się zakończyć. Jeżeli współpraca powinna się zakończyć, powinno to się odbyć w przyzwoity i uczciwy sposób. Jeżeli ktoś w ten sposób, poprzez wystawianie takich opinii chce coś osiągnąć to pokazuje tylko brak własnych zahamowań.. i tak perfidnie, przebiegle z jakimś pseudonimem pokazuje to, że opinia ta nie ma nic do czynienia z rzeczywistością. Można było przecież szczerze i otwarcie zamieścić opinie z prawdziwym imieniem czy nazwiskiem. Zawsze jesteśmy w stosunku do naszych pracowników pomocni, sprawiedliwi i szczerzy. Dowodzi o tym także liczba naszych pracowników z którymi współpracujemy od kilku lat. Ten kto zamieścił tą opinię musi sam najpierw poradzić sobie z własną nędzą, zamiast obwiniać o wszystko innych.

@renia

potwierdzam to wszystko prawda!

Aleksandra Olszewska

Odnośnie Firmy Blanco. Uciekłam z hotelu Roth właśnie tam. Pierwsze co mnie uderzyło to szacunek dla drugiego człowieka. Metin i Paulina niesamowicie pomocni, profesjonalni i uczciwi. Polecam pracę wtej firmie . Warunki mieszkaniowe rewelacyjne, za tą samą cenę co zapleśniałe, rozwalające się pokoje bez kuchni od Pana Knoppa z Roth . Odnośnie hotelu Roth, praca koszmar, horror powoduje postać pana Knoppa. Jest to głupiutki człowieczek o przeroście ego. Nas Polaków ma za nic, sparafrazuję jego słowa o nas, pokojówkach "Tylko osoby o niskim intelekcie przyjeżdżają tutaj sprzątać" to usłyszałam na odchodne. Kolega zjeżdżał do Polski do żony, komentarz tego robaka " stesknił się, musi śledzia powąchać". Ma nas za nic, świruje bez ładu i składu, wnosi totalny haos. Nie potrafi zrobić grafiku. Daje wolne i urlopy kiedy jest dużo pracy, bo najwyraźniej nie potrafi jego niski intelekt ogarnąć wyjazdów i przyjazdów na dany dzień. Tym sposobem z nas się pot lał, a on miał urojone pretensje, że np gdzieś jakiś sztuciec był brudny a jakiś gość był niezadowolony. Zapytany o konkret, jaki gość, z którego pokoju, nie potrafił odpowiedzieć bo wymyślał. Któregoś razu koleżanka się rozpłakała w toalecie, on wyleciał z ryjem drąc się na nas, ze plakac to poza hotelem, na ulicy. Kiedy w grudniu sporo osób się zwolniło drąc się na całego cytuję " A pani kurwa z tymi polskimi kurwami tez jedzie?". Szkoda słow. Pan Knopp nie potrafi zarządzać, potrafi tylko gnoić i obrażać. Podziwiam ludzi, którzy tam zostali. Dziewczyny z pralni- pozdrawiam i szacuneczek, tyle lat z tym gnojem, gdyby on jeszcze potrafił docenić Waszą pracę, w zamian dostajecie tylko bluzgi.Znoszenie fochów tego pana się nie opłaca. Jest teraz sezon. Ofert pracy na potęgę, nie warto robić w hotelu Roth. Byłam tam prawie pół roku i gdyby nie mój ogromny dystans to chyba bym zwariowała. Zero prywatności, plotki i pomówienia. Szkoda na to Waszego czasu i nerwów. Każdy kto zrezygnował z pracy był wyszydzany, nazywany alkoholikiem i narkomamem. Żal Panie Knopp. Bez szacunku dla drugiego człowieka jest się tylko pośmiewiskiem i proszę mi uwierzyć, za Pana plecami Panie Knopp,kazdy szydzi. Pozdrawiam Aleksandra Olszewska

@Aleksandra Olszewska

Firma Blanco rewelacja? nie rozumiem czemu ludzie tak kłamią!!!! ok szef Metin wypłaca kase to prawda-kuzwa łaski chyba nie robi, ze wypłaca to chyba normalne! ja tam pracowałam 7miesiecy i powiem tak szef nie szanuje kobiet za grosz- chyba, ze siedzisz cicho i pracujesz dzien i noc to jest miły..tylko odezwiesz sie ze cos ci nie pasuje od razu szef pokazuje prawdziwą twarz! szkoda gadac! są plusy i minusy pracy tam! prawdopodobnie juz tej firmy blanco nie ma..ale nie weim ile prawdy w tym jest!

Barbara

Odeszlam stamtad po 3 miesiacach pracy. Kolchoz i wyzysk. Nie polecam nikomu

Iwona

@Aleksandra Olszewska jak długo pracowałaś w Hotel Roth Niemcy Sylt?Czy w firmie pracują jacyś stali pracownicy? Jak wyglądały same warunki zatrudnienia? Każda konkretna informacja pomaga w podejmowaniu decyzji zawodowych.

Pawel
@Iwona

Poczytaj sobie opinie na forum a odpowiesz sobie na wszystkie pytania Pracodawca do bani stanowczo odradzam

Aby wystawic komus opinie trzeba go najpierw poznac i zobaczyc jaki jest naprawde pracuje w firmie Blanko juz spory kawalek czsu wyplate zawsze mialam na czas i nadgodziny rowniez zawsze wyplacone jesli cos komus sie nie zgadzalo wystarczy isc do biura i wyjasnic nie ma z tym problemu mieszkania sa bardzo ladne i dobrze wyposarzone a jesli ktos chce mieszkac sam a nie w pokoju 2 osobowym niech sobie wynajmie mieszkanie a u nas warunki sa bardzo dobre w mieszkanich nigdy nie zdarzylo sie aby szefostwo odmowilo mi jakiejkolwiek pomocy na zakupy jest zawsze czas jesli ktos nie chce dodatkowej pracy nie musi jej podejmowac P Krystyna juz dawno nie ma nic wspolnego z firma Blanko aby wydac opinie trzeba sie samemu przekonac jak jest naprawde polecam wszystkim prace w tej firmie i mam nadzieje ze sama bede pracowac tam jak najdluzej pozdrawiam wszystkich

Denny pracodawca. Chamstwo polskiego przełożonego knoppa, który tak patrzy na młodych chłopaków, jakby chciał ich zgwałcić wzrokiem. Cham dla kobiet. Warunki lokalowe wstrętne. Omijać z daleka ten syf!

Iwona

@Anonim co rozumiesz przez oszukiwanie? W jaki sposób są traktowani pracownicy w Hotel Roth Niemcy Sylt?

@Iwona

Jak są traktowani? Gorzej niż przysłowiowi murzyni. Po pierwsze są poniżani, bo knopp (celowo z małej litery), miejscowy tzw. szef, poniża ludzi, ubliża im i obraża ich. Po drugie ludzie są przez hotel okradani na godzinach (wyjaśnienie dla tych, co nie znają realiów tam panujących: knopp to polski zarzadzca hotelu, utrzymanek ii były kochanek właściciela, który dziś pracuj tam z litości bo Feikes nie ma serca wyrzucić go na bruk/ Do tego cham, zero intelektualne, prostak i głąb w jednej osobie). knopp co miesiąc długopisem przerabia podstemplowane karty godzinow i odciaga ludziom godziny z pensji. Poniżeniem są też warunki socjalne, związane z mieszkaniem służbowym: zasyfione, małe pokoje, bez kuchni, zbiorcze łazienki. Plus mobbing ze strony knoppa

Tiga

Witam czy tą Firma Blanco to zarządza Krystyna Schippers-Danilowicz bo mam właśnie do niej jechać i po przeczytaniu opinii włosy mi się zjeżyły proszę o odpowiedź

ola
@Tiga

p krystyna juz dawno nie jest wfirmie blanco polecam terazprace w tej firmie

gold

no co potrzebuja jeszcze do pracy wtym hotelu ,jestesmy chetni ja i zona mamy doswiadczenie w 4 i 5 gwiazdkowych hotelach w polsce ,pracy sie nieboimy

@gold

Omijaj ten szajs serokim łukiem!! Chyba, że chcecie byc oszukiwani i gnojeni w tym obozie pracy

Sandra

Atmosfera w tym kurniku jest fatalna. Byłam tam 3 miesiące i miałam serdecznie dość. Rację ma Nick Nolti, inteligencja pań z pralni i jej mężusia na poziomie rynsztoku i dzieci z przedszkola. Sam Knopp nie lepszy, damski bokser i chamidło. Jest po prostu obrzydliwy z tym swoim zniewieściałym głosikiem i przegiętymi ruchami. Stary dziad, a próbuje podrywać młodych. Do tego podobna klasa prymitywizmu jak u przekup w pralni. Nie polecam pracy tam nikomu, nawet najgorszym wrogom. Trzymać się od tego szpitala psychiatrycznego na kilometr!

Nick Nolti

Praca w Hotelu ciężka, wszystko można przetrwać jak jest normalna atmosfera, ale w zbiorze pracujących tam Polaków trudno doszukać się człowieczeństwa. Baza główna - to pralnia ,w której zarządzają przemiennie dwie panie, których głównym celem jest donoszenie do Knoppa na współpracowników , Iloraz inteligencji całej trójki nie przekracza trzycyfrowej liczby i możecie sobie wyobrazić co takie stwory mogą wymyślać , aby uprzykrzyć komuś życie???? Nie macie takiej wyobraźni!!!!! Musicie się zatrudnić,żeby tego dziadostwa zasmakować. Mąż jednej pani z pralni ( pseudonim Pirania ) , tak gorliwie donosił i manipulował faktami,aż sam stracił pracę, bo Knopp własnie taki jest - nieobliczalny. Pracy nie polecam jak pracuje tam jeszcze Bea i dwie pokojowe o kontrastowych kolorach włosów, tym bardziej nie. Materiał na dobry scenariusz do filmu o Zombie.Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Roth Niemcy Sylt - Wesoła

• Jak się pracuje w Hotel Roth Niemcy Sylt?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Roth Niemcy Sylt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hotel Roth Niemcy Sylt?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hotel Roth Niemcy Sylt?

Kandydaci do pracy w Hotel Roth Niemcy Sylt napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hotel Roth Niemcy Sylt