Opinie o Hotel Roth Niemcy Sylt w Wesoła

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Hotel Roth Niemcy Sylt. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hotel Roth Niemcy Sylt o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Roth Niemcy Sylt w Wesoła

Orientujecie się czy będzie nabór na pracowników restauracji albo pokojówek w okresie letnim? Myśle nad dorobieniem sobie w okresie wakacyjnym. Ewentualnie już teraz weekendowo mogłabym zacząć. Jakie stawki firma oferuje?

Były pracownik Nowy wpis

Nie polecam pracy w tym hotelu, a w szczególności na pokojach, dopóki pracuje pani, która uważa się za szefową pokojówek. Zgnoi każdego! (usunięte przez administratora)na każdym kroku! Skłóci wszystkich, jest mistrzynią manipulacji! Nie ma szacunku za grosz do nikogo! Uważa się za kogoś lepszego a tak samo jak każda inna pokojówka sprząta kible! Chociaż może nie, wysługuje się każdym kim może żeby pokoje na jej piętrach jakoś wyglądały. Należy tylko mieć nadzieję, że nikomu z klientów nic nie spadnie na podłogę i nie będzie musiał spojrzeć pod łóżko. Dokładność nie jest jej dobrą stroną. Ale cóż? Właściciele i dyrekcja wiedzą jak się zachowuje i ile osób przez nią płakało i nic z tym nie robią. Nie polecam!!!

Nie zajmuje stanowiska szefowej tylko sama wybrała się zarządzającą? A kto naprawdę jest kierowniczką pokojówek? Jest w ogóle taka funkcja? Ktoś zwracał uwagę na jaj zachowanie czy pracownicy boją się coś powiedzieć?

Kandydatka

Hejo, dawno nikt się tutaj nie wypowiadał, czy coś się w tym Hotelu poprawiło z zakresu podejścia do pracowników? :) Szukam pracy jako recepcjonista, nie znalazłam do nich żadnych ofert, ale może ktoś wie, czy będą w niedalekiej przyszłości kogoś poszukiwać? Byłabym wdzięczna za info.

@Kandydatka

Nikt się nie wypowiadał, bo tam bez zmian . Żenada na każdym kroku. Odpuść sobie ten hotel, pracy na wyspie jest bardzo dużo . Pozdrawiam i powodzenia

@Ktoś

Co to znaczy, że bez zmian? Mają cały czas tę samą ekipę i nic się nie zwalnia? Rozwiń swoją opinię, bo nie wiem czemu nazywasz to żenadą.

Jaka jest kultura pracy w Hotel Roth Niemcy Sylt?

Pavel sidło

Aśka, daj se spokój. ela też zaraz fiknie. Oby

Lidia
@Pavel sidło

Co? Czy na pewno na to pytanie chciałeś odpowiedzieć bo chyba nie rozumiem co chciałeś tym przekazać... Wyjaśnisz może? Czemu "oby"? Coś jest nie tak w firmie z tymi osobami?

@Pavel sidło

Podszywanie się pod dana osobę jest karalne sprawa została zgłoszona na policję

Maja

Ale pod kogo ten Pan się podszywa? Bo nie bardzo rozumiem.

@Maja

Pod byłego pracownika który już nie pracuje cztery lata sprawa została zgłoszona na policję

Gabriela

Z tym zgłoszeniem to żart? w sensie nawet jakby podał się za jakąś udawaną osobę to co z tego, raczej i tak ludzie piszą tutaj anonimowo?

@Gabriela

Nie żart sprawa została zgłoszona

Olek

Czy zmieniła się ekipa polskich pracowników w hotelu? Czy zmieniło się coś na lepsze? Ta czarna małpa z baru na dole i ta z pralni jeszcze tam są?

Jolka
@Olek

Mógłby ktoś powiedzieć ile zarabia pokojówka w hotelu rot Ile godzin dziennie musi pracować

BezRadna
@Jolka

Asiu tobie się nudzi naprawdę na tej kwarantannie. Znajdź se zajęcie. Zara Grzesiek wróci. Hi hi hi

Gruby z birsztuby
@Olek

Toto z pralni odbywa aktualnie karę pozbawienia wolności w Grudziądzu.

@Jolka

Musisz wyrobic ponad 200 godzin miesiecznie za najnizsza mozliwa stawke

Rufus Tondel
@Adam

Jestem Adam (usunięte przez administratora)i spadam. Pozdro dla kumatych.

Ktos
@Olek

Siedź na kasie w biedronce a nie tutaj się wyrywasz

Anon
@Olek

Atmosfera jest zdecydowanie spokojniejsza, stary kierownik Knopp już nie zatrudnia ludzi, można spokojnie starać się o pracę i zobaczyć samemu że nie jest tak źle ;)

Gabriela
@Anon

A dlaczego nie zatrudnia? To kto teraz jest za to tu odpowiedzialny?

Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę w firmie? Wprawdzie opinie na forum są bardzo różne ale może warto?

Pawel
@Paweł

Nie warto chyba ze lubisz jak sie Toba pomiata i oszukuje na kase

Pozytywna
@Paweł

Fakt opinie nie zachęcają, ale warto spróbować i dać szansę temu miejsce

Dzień dobry Zastanawiam się nad przyjazdem na wyspę, słyszałam że jest to urocze miejsce. Czytając jednak opinie na temat pracy w tym hotelu mam poważne wątpliwości, tym bardziej że mam nieciekawe doświadczenia z mojego poprzedniego miejsca pracy (również hotel) gdzie wyzwiska i poniżanie, oszukiwanie na godzinach było na porządku dziennym. Jak to tak naprawdę wygląda w hotelu Roth? Warto czy nie warto przyjeżdżać? Mam jeszcze jedną ofertę w okolicach Dusseldorfu ale nie ukrywam że wolałabym nad morzem. Dziękuję za odpowiedź.

Anon
@Kasia

Wszystko zależy na jakim stanowisku pracujesz, praca na pokojach jest ciężka, ale jednozmianowa. Praca na serwisie również, do tego trzeba dwa razy chodzić do pracy na tzw. teildienst.

Wwo xD

Boshe jak się czyta, te opinie.. To nie ma, się co dziwić, że nikt nie chce przyjeżdżać do pracy. I to piszą pracownicy hotelu Wstyd... Najlepiej przyjechać i samemu się przekonać Bo niestety opinie bardzo zniechęcają Ja akurat pracując trafiłam na mega, pozytywne osoby, ale trzeba, wiedzieć z kim się trzymać ☺️ Sylt to piekna, wyspa.

Roksa.pl
@Wwo xD

Przedstaw się jak jesteś taka odważna. Imię, nazwisko i numer pokoju na weniksztete we i kwaśne kotlety szefa kóchni

Ktos
@Roksa.pl

Twoja pisownia aż kuje w oczy . Spadaj na wieś bo chyba z tamtąd przyjechałaś .

Wwo xD
@Roksa.pl

Ciekawość to 1 stopień do piekła ????

Czy zdarzają się nadgodziny w Hotel Roth Niemcy Sylt?

Robert JanCzak

A czy zdaża się odwrucić chełm na lewo strone? He?

@Robert JanCzak

Widzę ze problemiki z pisownią uuuuu

W tym (usunięte przez administratora) nadgodziny sa w wymiarze gargantuicznym

Czy w Hotel Roth Niemcy Sylt jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Samotna

Taka skuteczna jak brzoza w Smoleńsku. Wracaj do szkoły dziecko. Ameryka jest dla byka.

Bardzo skuteczna - zglaszasz problem i dostajesz wypowiedzenie,

Oliolo

Witam czy ktos pracowal w hotelu DorfHotel w BoltenHagen? I moze cos powiedziec

Kl
@Oliolo

I jak, był/a Pan/Pani pracownikiem tego hotelu (widzę, że wpis jest z poprzedniego roku)?

Iwona

Już dawna nikt nie pisał tu nic odnośnie tego, jak pracuje się w Hotelu Roth Niemcy Sylt, co bardzo mnie martwi. Liczę na to, że pod wpływem mojego posta teraz to się zmieni i zaczniecie dyskutować. Czy ze względu na sytuację, w jakiej znalazła się teraz branża hotelarska Wasze pensje uległy zmianie, czy są takie same?

ZYCZLIWA

WITAM JEDNEGO JUŻ ZWOLNIŁAM Z POKOJOWEGO JESZCZE ZOSTAŁ KELNER NIE WIEM CZEMU GO TRZYMA TEN NASZ SZEF TEGO KELNERA NAJLEPSZYM POKOJOWYM W HOTELU BYŁ JEDEN CHŁOPAK Z KTÓRYM MI SIĘ BARDZO DOBRZE PRACOWAŁO MOŻE WRÓCI ON NA POKOJE JESZCZE NA MOJE PIĘTRA JESZCZE TRZEBA ZWOLNIĆ PANIĄ Z PRALNI ONA TEZ JEST NIE MIŁA I BARDZO PYSKATA WOBEC NASZ POKOJÓWEK WIDZIAŁAM JAK SIĘ WYDZIERA NA MOJEGO KOLEGĘ POROSTU ONA JEST DO ZWOLNIENIA TAK JA TEN KELNER

@ZYCZLIWA

MASZ RACJE KOLEŻANKO ZE JEST JEDEN CHŁOPAK CO DOBRZE SPRZĄTAŁ POKOJE MOŻE WRÓCI NA PIĘTRA JESZCE I BARDZO DOBRZE ZROBIŁAŚ ZE ZWOLNIŁAŚ TEGO GRUBEGO POKOJOWEGO JESZCE MUSIMY ZWOLNIC KELNERA I TĄ PANIĄ Z PRALNI

@ZYCZLIWA

TO KOLEŻANKO MUSIMY SIĘ WSZYSTKIE ZABRAĆ I ZWOLNIĆ TĄ PANIĄ Z PRALNI A KELNERA TO SIĘ POWIE SZEFOWI I GO ZWOLNI TAK JAK GRUBEGO PRZECIEŻ SZEF I TAK NAM UWIERZY NIZ KELNEROWI CZY PANI Z PRALNI TYLKO SIĘ MUSIMY ZGADAĆ JAK WTEDY CO GRUBEGO MIELIŚMY ZWOLNIĆ I NAM SIĘ UDAŁO ZAWSZE PIERWSZY DO OBIADU ALE OSTANIE DNI NIE BYŁO GO WIDAĆ CIEKAWE CO MU SIĘ STAŁO NA MOJE PIĘTRA JUŻ NIE POPRZYWOZIŁ KRZESEŁ I STOŁÓW

@ZYCZLIWA

Pani (usunięte przez administratora) dlaczego nie podpisze się Pani imiennie pod komentarzem. Wiadomo kto z kim pracował na piętrach. A gruby to ma imię do wiadomości. Dobrze wiedzieć kto donosi do szefa. Pozdrawiam

@PRACOWNIK

GRUBY TO GRUBY INNYM SZEF NIE KUPIŁ UBRAŃ JAK DLA GRUBEGO I DZIĘKI NAM ZOSTAŁ ZWOLNIONY

@ZYCZLIWA

Panie się cieszą ale ...... Czas pokaże kto dobrym był pracownikiem.

@ZYCZLIWA

NAJLEPSZYM PRACOWNIKIEM BYŁ CHŁOPAK CO ZEMNĄ SPRZĄTAŁ I BARDZO MI SIĘ DOBRZE Z NIM SPRZĄTAŁO SZKODA ZE GO NIEMA NA PIĘTRACH TERAZ KOLEJ NA KELNERA I PANIĄ Z PRALNI

@ZYCZLIWA

TAK I ŚLAD PO GRUBYM ZAGINĄ INO CHODZIŁ NA PAPIEROSY ZAMIAST SPRZĄTAĆ CHOCIAŻ TERAZ TO KAWY I HERBATY NIE BRAKUJE JAK GRUBEGO NIE MA WSZYSTKO WYPIJAŁ TO TERAZ ZWALNIAMY KELNERA I PANIĄ Z PRALNI I CIEKAWE CZY WRÓCI MÓJ KOLEGA NA PIENTRA

@KOLEŻANKA

TAK ZAGINĄ I BARDZO DOBRZE ZE GO NIEMA MASZ RACJE ZAWSZE BRAKOWAŁO KAWY I HERBATY JAK ON BYŁ NA ŚNIADANIU I NAWET NA OBIEDZIE BRAKOWAŁO KAWY I BARDZO DOBRZE ZE GO NASZ SZEF ZWOLNIŁ TAKIEGO GRUBASA I MASZ RACJE ON TYLKO CHODZIŁ NA PAPIEROSA I WYNOSIŁ BUTELKI CO GOŚCE ZOSTAWILI CODZIENNIE SAMA WIDZIAŁAM I JAK BYŁ OBIAD TO BRAŁ 2 BUŁKI ZAWSZE DO DOMU TAK BO PRZECIEŻ MUSIAŁ GRUBAS ZJEŚĆ DOBRZE BO W TYCH SPODNIACH WYGLĄDAŁ JAK KLAUN GRUBIUTKI

@ZYCZLIWA

Pani ..... Kto dołki kopie pod kimś sam później w nie wpada. Przyjdzie moment że pani też zostanie zwolniona.

@ZYCZLIWA

A bułki i butelki to wynosi ta pokojowa co ubiega się o kolegę przez wyjscie od strony yellow. A sama ta Pani mówi że nie wolno ale dla siebie dwie torby umie wynieść.

@PRACOWNIK

JA NIE WYNOSZĘ TYLKO TEN GRUBY WYNOSIŁ I BUŁKI BO MUSIAŁ FLAKA DOŁADOWAĆ I ZA TO TAK ŚMIERDZIAŁ

@KOLEŻANKA

A pani jest za to trochę piękna. Bo te cienie i tusz to z butelek sobie pani kupuje. Ja dziś powiem szefowi że Pani butelki wynosi z pracy.

@ZYCZLIWA

Dziś Szef sobie poczyta jaką ma pokojową na piętrach i zobaczymy czy to widok będzie nie piękny gdy zaprosi Panią do Biura.

@PRACOWNIK

MI SZEF NIC NIE ZROBI BO ŻYJMY W ZGODZIE A JUŻ ZWOLNIŁ KELNERA TERAZ KOLEJ NA PANIĄ Z PRALNI MOŻE JAK JĄ ZWOLNI TO KOGOŚ Z NASZ DA NA PRALNIE BO TA PANI Z PRALNI TO TYLKO LATA NA RESTAURACJE NA BOJKI ZAMIAST SIEDZIEĆ NA PRALNI ŹLE WYDAJE RĘCZNIKI I POŚCIEL TO TRZEBA SIĘ JA ZWOLNIĆ

@KOLEZANKA

MASZ RACJE NAM SZEF NIC NIE ZROBI BO NASZ SZANUJE JAKO POKOJÓWKI JEST NASZ TAK MOŻNA POWIEDZIEĆ PACZKA ZGRANA CO SZEFOWI SIĘ POWIE TO WSZYSTKO NA POMOŻE TO JESZCZE ZOSTAŁA TYLKO PANI Z PRALNI NIE MIŁA BABA ALE ZAŁATWILIŚMY TEGO GRUBEGO SZEFOWI MÓWIĆ ZE NIE SPRZĄTA PASAŻY TYKO SIEDZI W SZATNI ALE Z PANIĄ Z PRALNI PÓJDZIE NAM SZYBKO

@ZYCZLIWA

Dobrze że się Pani cieszy i wczoraj udawała taką ile ma rozumu. Ja to wolę powiedzieć prosto w oczy niż pisać na stronie gdzie pracuję.

@Kelner

I BARDZO DOBRZE ZE GO ZWOLNIŁ TERAZ CHOCIAŻ NIE BĘDZIE PRZESZKADZAŁ NAM I TERAZ KOLEJ NA PANIĄ Z PRALNI I JESZCZE SĄ DWIE OSOBY OPRÓCZ PANI Z PRALNI JE TEZ ZWOLNIMY MY PACZKA DAMY RADE GRUBEGO SIĘ POZBYLIŚMY Z PRACY KELNERA TO CZAS NA TE RESZTĘ

POKOJOWY
@ZYCZLIWA

MOŻE JESTEM GRUBY WYGLĄD NIEMA NIC DO TEGO PRZEZ PANIĄ I PANI KOLEŻANKI STRACIŁEM PRACE BO PANIE DONOSILIŚCIE NA MNIE DO SZEFA ZE NIE SPRZĄTAM JA NIE PALE PAPIEROSÓW I NIE BRAŁEM ZDANYCH BUŁEK TERAZ ZADOWOLONE ZE NIEMA DWÓCH OSÓB JEDNEGO KELNER I POKOJOWEGO A KTO PALI NA PIĘTRACH TO WIADOMO

@ZYCZLIWA

A dziś już szef szukał tej pokojowej bo się dowiedział kto pisze te piękne komentarze tylko ta pani wyglądała przez drzwi z przebieralni jak szpak z dziupli czy Herrn Khnop jest w Kelli. Pewnie butelki wynosiła bo szef pojechał....

@Kelner

I TERAZ JAK CIEBIE ZWOLNIŁ TO SIĘ SKOŃCZY GRIIL I IMPREZY TO BĘDZIE CHOCIAŻ SPOKÓJ BEZ CIEBIE JESZCZE TĄ Z PRALNI ZWOLNIMY

@ZYCZLIWA

Teraz już mogę napisać. Pani Aniu powinna pani lepiej się zacząć uczyć Języka Niemieckiego bo nikt nie jest gońcem od tłumaczenia dla Pani. Lepiej za to niech się Pani weźmie i uczy bo pracę Pani straci. To Pani jest prowokatorka całej tej zamieszaniny w pokojowych a service.

@KOLEŻANKA

TO TERAZ ZWOLNIMY TA Z PRALNI I MOŻE JESZCZE DWIE OSOBY TYLKO NAM PRZESZKADZAJĄ A CIEKAWE CO GRUBY PORABIA PEWNO GDZIE FLAKA NAPYCHA GRUBAS NIE MIŁY

@ZYCZLIWA

A Pani za to jest szczerbata bo musiała do Polski jechać zęby sobie zrobić. Zobaczymy co Pani zrobi gdy dostanie Kündigung a to pewnie się stanie w najblizszym czasie. Chciałbym zobaczyć tą minę bezcenna.

@ZYCZLIWA

Jeden z gości to mówił że Pani co sprząta na piętrze 4 założyła brudne prześcieradło z innego pokoju i nie chciała wymienić bo powiedziała że ona nie ma czasu na zmianę dwa razy prześcieradło.

@ZYCZLIWA

I BARDZO DOBRZE ZE KELNERA NIEMA I TEGO GRUBASA ŚMIERDZĄCEGO TYLKO ŚMIERDZIAŁ I BARDZO DOBRZE JAK GO SZEF ZWOLNIŁ TO CHOCIAŻ NIE ŚMIERDZI PRZY ŚNIADANIACH I OBIEDZIE PRZY STOLE JESZCZE ZWOLNIMY PANA Z PRALNI I DWIE OSOBY

@ZYCZLIWA

A Pani jak pali na pokoju papierosy i wsiada do windy to aż nos wykręca bo to chyba z przemytu są. Piękny obraz Pani przedstawia swojej osoby na stronie hotelu w którym Pani pracuje. Jak się Pani nie wstydzi tak pisać. Cieszę się że Pani mnie zwolniła.

@ZYCZLIWA

A co do grubego to taki zawsze może schudnąć a brzydki na twarzy i oczy wpadniete trzeba tuszować i malować cieniami żeby podobać się szefowi.

@PRACOWNIK

ZWOLNIŁ GO SZEF BO ŚMIERDZIAŁ NA ODLEGŁOŚĆ I KAWĘ NAM WYPIJAŁ I HERBATĘ I PALIŁ PAPIEROSY GRUBAS NA POKOJOWEGO TEGO JESZCZE NIE BYLO

@ZYCZLIWA

A ja słyszałem że Pani pokojowa uczy inne pokojowe jak zbierać kody z pokoi do Internetu a Herrn Khnop dlaczego nie robi z tym porządek bo nie wie. A pani za to wygląda jak straszydło na wróble w kapuście.

@Pracownik Hotelowy

TO GRUBAS KRADŁ KODY I SIEDZIAŁ NA TELEFONIE (usunięte przez administratora) CHODZIARZ JUŻ NIE ŚMIERDZI PRZY STOLE

@ZYCZLIWA

Zestarzała się Pani i nie ma rozumu za grosz. A kto miał Panią poderwać starą Panne. Herrn Khnop już wie o wszystkim. KTO MIECZEM WOJUJE TEN OD MIECZA GINIE

@ZYCZLIWA

Widać po wpisach kto ma kody do internetu. Herrn Khnop pozwala mieć telefon przy sobie jest zakaz nie wolno używać. Lepiej się czas zacząć pakować i wracać tam skąd Pani przyjechała bo Herrn Khnop już wie jaka pani jest wredna

@Pracownik Hotelowy

POZWALA BO JA NIM ŻYJE W ZGODZIE I ZOBACZYCIE ZE ZWOLNIĘ TA Z PRALNI TAK JAK ZWOLNIŁAM GRUBASA I KELNERA TEN GRUBAS JETSEM CIEKA WA CZEMU TRZYMAŁ TEGO GRUBASA JAK NIE UMIAŁ PO NIEMIECKU I ZAWSZE JADŁ PODWÓJNE DESERY I BUŁKI BRAŁ DO DOMU I KAWĘ NA M WYPIJAŁ I HERBATĘ GRUBAS POKOJOWYM TO CHYBA POMYŁKA BYLA

ZYCZLIWA
@KOLEZANAK

TAK MASZ RACJĘ I GŁOŚNO ROZMAWIAŁ NA PIĘTRACH POCO ON GO TRZYMAŁ TYLKO LUDZIE SIĘ SKARŻYLI ZE GŁOŚNO JEST NA PIĘTRACH

@ZYCZLIWA

Słyszałem że jedna z pokojowych myślała że dostanie 10 € tryngield a gość pokazał jej 10 min bo tak rozumie liczebniki Niemieckie. A Pani z pięter 4-5 to ucieka przed gośćmi żeby jej się nie pytali nic. Gdy ma problem przychodzi do Jednej pani z serwisu i prosi żeby tłumaczyć tak wiele mówi po Niemiecku. Takie mamy pokojowe w Hotelu Roth. Dlaczego Chef nic nie robi z pisaniem tej wrednej chamskiej aroganckiej pokojowej. Ona tylko zamieszanie robi. I udaje świętą a dla niej daleko do tego.

@ZYCZLIWA

Pani Aniu tak pani walczyła o kolegę a sam odszedł bo nie mógł wytrzymać. Nic teraz pani o nim nie pisze. WARUM???

@ZYCZLIWA

TEN GRUBAS TO JAK SPRZĄTAŁ TO GŁOŚNO MÓWIŁ I LUDZIE SKARŻYLI SIĘ NA NIEGO SAMA SŁYSZAŁAM JADAŁ PODWÓJNE DESERY I WYNOSIŁ JEDZENIE Z HOTELU I BARDZO DOBRZE JA GO ZWOLNIŁ SZEF I TEGO KELNERA I TERAZ KOLEJ NA PANIĄ Z PRALNI

@ZYCZLIWA

A CO ROBI PANI Z PIETER CO NA URLOPIE PEWNIE NIE WIE JAKI KOMENTARZ NAPISAĆ BO JAK SĄ TO DWIE ZAWSZE MAJĄ WIĘKSZE POMYSŁY NA PISANIE BZDUR. A CO DO PISANIA NA GRUBEGO TO POWINNA BYĆ GRANICA ALE PANI ANIU WCZEŚNIEJ CZY PÓŹNIEJ I TAK WYJDZIE KTO WYNOSIŁ TE BUTELKI Z HOTELU. TAK JAK OSTATNIO PANI SZYBKO UCIEKAŁA DRZWIAMI OD STRONY YELLOW I PATRZYŁA CZY JA NIE WIDZĘ. A MOGŁEM POWIEDZIEĆ ŁAPAĆ ZŁODZIEJKĘ BUTELEK TYLKO JA NIE UMIEM DONOSIĆ DO SZEFA JAK PANI I PANI KOLEŻANKA'' Guten Morgen mój kochany Szefuniu,,

@Pracownik Hotelowy

TY SOBIE UWAŻAJ GNOJKU TY TAKI SAM JESTES JAK TEN GRUBAS SMIERDZĄCY I CWANIAK DOBRZE ZE WAS ZWOLNIŁ

@ZYCZLIWA

Pani to już dawno powinna wylecieć z pracy. Zamieszanie skłócanie personelu. Taka jest Pani Anna. Mnie już nie musi pani straszyć ale ja mogę wysłać list do Hotelu na Panią i szef zobaczy co Pani pisze.

@ZYCZLIWA

Pani Aniu to może czas powiedzieć kto ije te dwa desery. Ta dobra koleżanka Pani co tak slodzi szefowi. To teraz każdy przyjedzie do pracy jak się dowiedzą co Pani pisze o swoich koleżankach i kolegach z pracy. BRAK KULTURY I AMBICJI

@Pracownik Hotelowy

TO GRUBY JADŁ 2 DESERY ZAWSZE I BRAŁ BUŁKI DO DOMU ZĘBY MIEĆ PEŁNEGO FLAKA TAKI NIE MIŁY GRUBAS CZEMU GO TRZYMAŁ SZEF TO TEGO NIE WIEM SZEF MI UFA CO POWIEM JEMU TO WSZYSTKO UWIEZ MAM DOSYC TEJ Z PRALNI PATRZY NA CZLOWIEKA NA NA PSA I ZAWSZE JEST NA DĘTA I JAK NIE MA KELNERA TO NIE BĘDZIE JUŻ GILI I BALANGI ŻADNEJ I PEWNO JAK BY BYŁ GRUBY TO BY POSZŁO PÓŁ ŚWINI NA TAKIEGO GRILA PRZECIEŻ ON JAK TO PROSIE WYGLĄDAŁ I NAWET ŚMIERDZIAŁ JAK ON

PRZYJACÓŁKA
@KOLEZANKA

MASZ RACJĘ KOLEŻANKO TAK WYGLĄDAŁ JAK TA Z CHLEWA JEDYNIE TAKIEGO DO CHLEWA A NIE MESZY LUDZI SIADAĆ JADŁ TE OBIADY I DESERY JAK ŚWINIA

@PRZYJACÓŁKA

I WIDZISZ WIELKI KELNERZE JA PRACUJĘ W HOTELU A CIEBIE I GRUBASA NIE MA JESZCZE TYLKO ZOSTAŁA TA BIAŁA Z PRALNI I JA W NIEDŁUGIM CZASIE ZWOLNIĘ CIEKAWI MNIE CZY GRUBAS JADŁA CAŁOM ŚWINIE BO PRZECIEŻ SAM WYGLĄDAŁ JAK ŚWINIE JAK PRACOWAŁ W HOTELU

Były kelner
@ZYCZLIWA

Ja już nie muszę ubiegać się o nic. Dla mnie Pani jest jak ścierka która tak lubi się podlizywać dla szefa. Ja jutro zrobię Awanturę w Hotelu albo szef zrobi porządek z Panią albo nie.

@Były kelner

TY TO ZAWSZE MIAŁEŚ WIELE DO POWIEDZENIA GNOJKU GRUBAS NIC SIĘ NIE ODŻYWA PEWNE LEŻY I GDZIE ŻRE Z KORYTA BO JAK JADŁ OBIADY TO JAK SWINA I PIJŁ KAWE I HERBATE

@ZYCZLIWA

Jutro spotkamy się u szefa Pani Aniu ja nie mam co do ukrycia więc dlaczego mam nie przyjść

@Kelner

CO TY MYŚLISZ ZE SZEF BĘDZIE SŁUCHAŁ KELNERA KTÓRY NIE UMIE PO NIEMIECKU I GRUBEGO POKOJOWEGO CO NIE UMIE TEZ NIC PO NIEMIECKU PEWNO GRUBAS JUŻ ZJADŁ PÓŁ PROSIĘTA

@ZYCZLIWA

Ale za to Pani umie tylko przychodzi do jednej serwisowej i prosi pomoc

@KOLEZANAK

MOŻE NIE UMIEM PO NIEMIECKU ALE ZA TO PANI DOBRZE UMIE I DOBRZE PANI UMIE SIĘ NAŚMIEWAĆ Z KAŻDEGO PAMIETA PANI JAK BYŁEM Z PANIĄ WYSTAWIONY TO PANI POWIEDZIAŁA ZE NIE POTRZEBUJE MOJEJ POMOCY I Z BUZIĄ WYSKOCZYŁA PANI NA MNIE JAK BYM COŚ PANI ZROBIŁ JAK ODKURZAŁEM PIĘTRA U PANI TAO PANI TAK PATRZYŁA NA MNIE JAK NA PSA JA WAM NIE WYPIJAŁEM KAWY ANI HERBATY NIECH PANI TAK NIE OPOWIADA I NIE JADŁEM DWÓCH DESERÓW I NIE PALĘ PAPIEROSÓW TAK JAK PANI A JADŁA DESERY I GŁOŚNO ROZMAWIAŁ PANI Z 6,7 MI SZEF CO KAZAŁ ZROBIĆ ZROBIŁEM ZAWSZE I BUŁEK NIE BRAŁEM NIGDY TAK JAK PANI I PANI KOLEŻANKA Z 6,7 I BUTELEK NIE WYNOSIŁEM TAK JAK WY TO ROBICIE A CO DO MOJEGO WYGLĄDU TO POWIEM TYLE NIE WAŻNE JAK SIĘ WYGLĄDA TYLKO WAŻNE JAKIE SIĘ MA SERCE PANI SERCA NIE MA ŻEBY TAK PISAĆ I JA NIE JADAM Z KORYTA TAK JAK PANI PISZE I NIE ŚMIERDZĘ A KTO PRACUJE TO ZAWSZE SIĘ U POCI A CO DO PANI Z PRALNI TO PANI NIE DORASTA PANI Z PRALNI DO PIĘT PRACOWAŁEM Z TĄ PANIĄ NA PIĘTRACH I BARDZO DOBRZE MI SIĘ PRACOWAŁO MNIE W PROWADZAŁA JAK PANI MÓWIŁA TA CZARNA ALE OD NIEJ SIĘ NAUCZYŁEM BARDZO DUŻO BO PANI Z PRALNI I TA DRUGA CO MNIE WPROWADZAŁA TO MAJĄ BARDZO DOBRE SERCA NIE TAK JAK PANI A OD KELNERA TO NIECH PANI SIĘ ODCZEPI BO PANI OD POCZĄTKU PRZESZKADZAŁ ON MA BARDZO DOBRE SERCE I TO DZIĘKI PANI GO ZWOLNIŁ SZEF I NIECH PANI PRZESTANIE MNIE OBRAŻAĆ I KELNERA BO MY NIC PANI NIE UKRADLI I PROSZĘ PAMIETAĆ PANI MA SERCE Z KAMIENIA I PANI DONOSI ZA KAŻDYM RAZEM JA BYM MÓGŁ COŚ POWIEDZIEĆ ALE TO ZOSTAWIĘ DLA SIEBIE A NOSIŁEM ŚNIADANIE BO PANI Z 6,7 POWIEDZIAŁA ZE ZJADAM WSZYSTKO ALE TONIE PRAWDA ALE NIE CHCIAŁEM SIĘ Z WAMI DOCHODZIĆ I PROSZĘ NIE OBRAŻAĆ NIKOGO WIĘCEJ

@KOLEZANAK

MOŻE NIE WIE PANI ZE ZA ZNIEWAŻANIE JEST PARAGRAF 216 KODEKSU KARNEGO A Z OBRAŻANIE PRZEZ INTERNET 212 KODEKSU KARNEGO ALE JA WIEM CO TO SĄ ZA PARAGRAFY I DO CZEGO SŁUŻĄ

@BYŁY POKOJOWY

Jest to przestępstwo pomówienia w typie podstawowym. Jeżeli dopuszczamy się takiego czynu za pomocą środków masowego przekazu (do których należy Internet), narażamy się na surowszą odpowiedzialność. Kodeks karny przewiduje w tej sytuacji obok kary grzywny czy ograniczenia wolności, także karę pozbawienia wolności do 1 roku. JAK BY PANI NIE WIEDZIAŁA I PROSZĘ NIKOGO NIE OBRAŻAĆ

PZYJACIÓŁKA
@BYŁY POKOJOWY

WIESZ CO GRUBASIE TY POKOJOWYM TO JEST ŚMIECH GDZIE TAKI GRUBAS DO POKOJOWEGO MI TAKIE PARAGRAFY TO LATAJĄ A CO DO KELNERA MUSIAŁAM CI POMAGAĆ SPRZĄTAĆ BO SOBIE NIE DAWAŁEŚ RADY TAKI Z CIEBIE KELNER KAWAŁ GNOJKA I TYLE

@PZYJACIÓŁKA

A TEJ BIAŁEJ Z PRALNI TO SIĘ NIE BOJE I TAK JĄ ZWOLNIĘ TĄ ŻMIJE JEDNĄ ZAWSZE BRAKUJĘ NA MOICH PIĘTRACH WSZYSTKIEGO

@KOLEŻANKA

DROGA PANI TAK SAMO PANI PISZE NA MNIE GRUBY JAK SZEF MÓWIŁ TAK SAMO GRUBY JA MA IMIĘ I NAZWISKO I PORAŹ OSTATNI PROSZĘ MNIE ANIE KELNERA NIE OBRAŻAĆ BO MY NIKOMU ZŁEGO NIE ZROBILIŚMY

@BYŁY POKOJOWY

JESZCZE JEDNO PANI NAPISZĘ GNOJAK TO PANI MOŻE MIEĆ W RODZINNIE A ŻMIJE SĄ W LESIE NIE W PRALNI

@ZYCZLIWA

NARESZCIE GNOJEK SIĘ WYPROWADZA NIE BĘDZIE JUZ ŚMIERDZIAŁO JEDEN SIE WYPROWADZIŁ I BARDZO DOBRZE TERAZ DRUGI SMIERDZIEL SIE WYPROWADZIŁ

PRZYJACIÓŁKA
@ZNAJOMA

DOBRZE ROBISZ KOLEŻANKO ZE ICH OPISUJESZ JESZCE TAK JAK PISAŁAŚ MUSIMY SIĘ POZBYĆ TEJ Z PRALNI I TEJ Z SERWISU Z BIRSTUBE MA SPOJRZENIE TAKIEJ WREDNEJ ŻMIJ WIDZISZ SZEF NASZ LUBI I ZOBACZYSZ ZE TE DWIE ZWOLNIMY POKOJOWEGO ZWOLNIŁAM TY KELNERA A RESZTĘ RAZEM ZWOLNIMY

koleżanak
@ZYCZLIWA

no nareszcie gnojka i świni już niema jeszcze dwie osoby do zwolnienia i spokój będzie chociaż już nie będzie imprez jak tego gnojak i grubasa to będzie też spokój i dwa żółte rowery pedalskie rowery

@koleżanak

KOLEŻANKO ALE JEST TERAZ SPOKÓJ JAK NIEMA TEGO PEDANCIKA KELNERA I GRUBEGO POKOJOWEGO CHOCIAŻ NIE MA IMPREZ I ŻADNYCH ŚPIEWÓW JESZCZE TRZEBA SIE POZBYĆ TEJ BIAŁEJ Z PRALNI I TEJ CZARNEJ Z BIRSTUBE TAKIE WREDNE SPOJRZENIA MAJA

@Kelner

Co wy (usunięte przez administratora) , ale z was kapusie polaczki na zachodzie. I nauczcie się pisać „ herrn khnop”Haha bo jebne na glebe. A może ja napisze nazwiskami to będzie szybciej co???????E.W ktoś już kuma,gardzę wami

@KOLEZANAK

Kim ty jestes?? Zwykły kapus bez wykształcenia, bambera z polski. Ale wiesz co chyba napisze wszystkie nazwiska kto tam pracuje i się pośmiejemy

kasiullkans
@ZYCZLIWA

Chetnie zastąpią Panią z pralni mam doświadczenie 10 lat na pralni i sprzątaniu jak zwolni się etat to proszę o kontakt kasiaborek72@gmail.com pozdrawiam

Kazek dozorca

Czy w tym hotelu jest możliwość kochać się w pozycji 6 na 9?? Bo ja bym bardzo chciał takie cuś...

Postrach_dziewic
@Kazek dozorca

Takie pytanie proszę kierować do naczelnego malarza tego hotelu, często mu kapie z pędzla.

zainteresowana

Czy ruszyliście już z pracą? Jak bardzo zmieniło się teraz w hotelu?

Jakie są mocne strony pracodawcy Hotel Roth Niemcy Sylt?

Żadne, odpuść sobie

Asia

tak ten pokojowy co sprzątał to został znaleziony w Hamburgu martwy sama moja znajoma go widziała jak spał na dworcu i tam go znaleźli

Iwona
@Asia

To przykre o czym piszesz, jednak nie ma to wiele wspólnego z tym jakim pracodawcą jest Hotel Roth Niemcy Sylt. Jesteś lub byłaś pracownicą w tym miejscu? Możesz polecić pracę tutaj?

Robi
@Asia

Jestem wraz z żoną zainteresowany pracą w tym hotelu stanowisko obojętne chociaż mamy doświadczenie jako pokojówka w hotelu Hilton .pracy się nie boimy ????możemy zacząć pracę od nowego roku ,proszę o jakiś kontakt tego pana co zarządza hotelem żoną zna język niemiecki komunikatywnie.pozdrawiam ......interesuje nas wyjazd nawet na kilka lat.

@Robi

Odpuść sobie prace w tym hotelu. Na wyspie jest tyle hoteli ze znajdziesz coś lepszego !!!!Wiem cis na ten temat- nie polecam serio, nie pakuj się w gów..

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Hotel Roth Niemcy Sylt?

Żadne , nie w tym hotelu. Puknij się w czoło

Robert

Serio. Regularnie w hotelu roth rznie sie pracownikow na godzinach i perfidnie sie ich oszukuje.

jakiś tam

Napisałam cv do tego hotelu. Zadzwonił Knopp po miesiącu i zaproponował mi pracę. Pierwsza rozmowa była ok, wszystko co mówił było z sensem i bardzo zrozumiale. Wyglądało że jest bardzo w porządku. Ale druga rozmowa to była z jego strony nieodpowiednia, po prostu powiedział kiedy mam przyjechać i co robić w czasie zanim spotkam się z nim i podpiszę umowę. A jak powiedziałam by wysłał mi najpierw umowę na maila, to już zaczęły się problemy. Porządna firma najpierw wysyła umowę, którą się drukuje, podpisuje, skanuje i odsyła z powrotem. Lub jedzie się na rozmowę kwalifikacyjną, którą finansuje firma. Nigdy nie jedzie się do pracy po rozmowie telefonicznej!!! A niestety Polacy tak robią i trafiają na jakieś dno !

KaPok.
@jakiś tam

nie wyśle umowy, bo jak przyjedziesz to okazuje się ,że praca na innym stanowisku i zasadach.

K...

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Masakra i wyzysk w szczególności Pan Kno...p nie szanuje Polaków pomimo tego że sam jest Polakiem. Nadal uważa że jesteśmy tania siła robocza. TRAGEDIA . Nie polecam...

rozczarowana
@K...

Powiem ze hotel jest ok . Nie rozumiem dlaczego miedzy pracownikami tyle jadu jest i dlaczego sie nie cenią Przyjeżdzamy tutaj i placimy za czynsz dlaczego boicie sie wymagac więcej a takie madre i pyskate jesteście a o swoje upominac się nie umiecie Macie jeden prysznic dla sześciu osób Jak sie rano wszyscy się myjecie to chyba od 5 rano by zdarzyć do pracy na 7 godzine . Te pisanie głuop o jedzeniu kto ile zjadł i kto co ma od starych bab to wstyd wogóle pisać czy tez mówić takie pierdoły .Inteligencja sprzataczek...psujecie renome hotelu

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Roth Niemcy Sylt - Wesoła

• Jak się pracuje w Hotel Roth Niemcy Sylt?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Roth Niemcy Sylt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hotel Roth Niemcy Sylt?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hotel Roth Niemcy Sylt?

Kandydaci do pracy w Hotel Roth Niemcy Sylt napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hotel Roth Niemcy Sylt