Energomontaz północ Gdynia

Opinie o Energomontaz północ Gdynia

maja

szczyt niekompetencji i biurokracji, byłam tam na rozmowie, sa upierdliwi, aroganccy i nietaktowni, pytania bardzo wykraczają poza standard rozmowy, chcą referencji, świadectw pracy na samym wstępie, wydzwaniają 200 razy i przekładają terminy. Na rozmowie było 5 osób w tym jedna wyglądająca za biurka i wyrażająca swoje mało znaczące zdanie. Pani z działu udająca ze sie zna i pan kierownik ze starego systemu ktory juz dawno powinien byc na emeryturze milczący i nie obecny. Wymagania jak na stanowisko dyrektorskie.

Zostaw opinię o Energomontaz północ Gdynia - Gdynia

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Energomontaz północ Gdynia