Dr hohn

Opinie o Dr hohn

WR

Za żadne pieniądze świata nigdy nie podejmuj pracy w tej firmie. Jeżeli już tam pracujesz to dbaj o swoje zdrowie

Kuba

Nie polecam !!! Zarobki bardzo niskie , ludzie wykorzystywani na wszystkie możliwe sposoby

Zostaw opinię o Dr hohn - Ostróda

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dr hohn