" JABIL " Assembley;

Kwidzyn

Opinie o " JABIL " Assembley;

Alibaba

Dzięki wielkie @nurek. Na szczęście ja coś tam o nich wiem :) Z pewnością to, że prowadzą dużo szkoleń i nie wymagają doświadczenia czasem, więc jest szansa dla każdego.

pracownik jabila

Jabil kwidzyn praca zarobki i opinie . To prawda że ludzi traktują żle. są oczywiście i ludzie naprawdę dobrzy i serdeczni, ale to tylko wyjątki. większość koordynatorów jedzie po swoich przełożonych jak po [usunięte przez admina]jest na porządku dziennym. zarobki wcale nie takie duże - zależy dla kogo a poza tym to tylko czatują za co by tu zabrać premię najbiedniejszemu bogu ducha winnemu pracownikowi na linii. Często zdaża się że nie zapłacą za kilka dni pracy a poźniej lataj i odkręcaj żeby ci dali to co się nalezy. SERDECZNIE NIE POLECAM! jabil to jedno wielkie gniazdo os!

Robert

Dobra praca,sympatyczna obsługa kadr

Zostaw opinię o " JABIL " Assembley; - Kwidzyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie " JABIL " Assembley;