Focus Group
2 35 7 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Wiecie czy w Focus Group szukają chętnych na staż?

TakNie
Agata Nowy wpis

@lukasz, każdy ma prawo do wyrażenia swojego zadania, z pewnością są pracownicy w firmie którym odpowiada zatrudnienie? Jeżeli chodzi o Twój wpisy, to nie wyjaśniłeś dlaczego negatywnie oceniasz firmę? Co w firmie jest na minus dla Ciebie? Na co można liczyć na star , jak wygląda zatrudnienie?

Tak2Nie

anonymous Nowy wpis
@Agata

oszuści:D

Tak3Nie

lukasz Nowy wpis

Widać, że powyższe opinie pisała "owa firma". Dziwne tez jest to, ze inne komentarze na temat focus group zniknęły. Ja jako były pracownik jestem zażenowany. Atmosfera ma głównie zamydlić oczy na to w jaki sposób się pracuje i ile się zarabia i każdy z każdym ma tam "romans". ( usunięte przez administratora ) Tak jak ktoś tu już wcześniej napisał, ale post został usunięty to faktycznie pierwsza rozmowa nic nie znacząca, na drugiej dowiedziałem się, że to prowizja, że zbieram na ratowanie rysi no i przede wszystkim ze prosze o pieniądze dla tych rysi chodząc po domach, od drzwi do drzwi. Taak obiecują ścieżkę kariery, ale ile jest tam osób które od wielu lat sa na tym samym poziome i dalej chodzą od domu do domu. Aaaa i bond, czyli ze wypłacają ci pieniadze po pół roku JAK SIĘ ZAKOŃCZYŁO PRACĘ! Czekacie pół roku az ktoś Wam wypłaci wasze cieżko zarobione pieniadze? Oczywiscie do dnia dzisiejszego przelewu nie otrzymałem. Otworzyli biuro we wrocławiu iq pewnie na tych samych zasadach...( usunięte przez administratora )

Tak10Nie

Logik

Co z tego, że umowa o dzieło? Jeżeli ktoś ma podstawowe pojęcie o marketingu, to wie, że dzieli się na pośredni (np. ulotki, reklamy w TV) i bezpośredni, czyli face to face (np. Sprzedaż ubepieczeń, sprzedaż "door to door"). Taką mają formę, nie widzę w tym nic złego. Jak dla mnie jest więcej plusów - szkolenia od podstaw, opieka lidera, możliwości rozwoju, fajny zespół i fajne zarobki. Każdemu pasuje co innego, ale zarabia się tygodniowo i jasne, że wypłata zależy od terenu, ale na luzie zarabia się 1800-2000, a można i więcej. Jak chce się zdobyć doświadczenie, to nie oczekuje się 3.500 zł na start itd. Zamiast krytykować to lepiej spróbować i samemu wyrazcić opinię. Dla mnie firma ok.

TakNie

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Krzysztof

Wszystko sprowadza się do dwóch spraw. Po pierwsze Akwizycja, czyli łażenie po blokowiskach od drzwi do drzwi. Po drugie umowa o dzieło. Enjoy!

Tak9Nie

iwan

Widzę bardzo obiecującą ofertę w Szczecinie. Focus Group poszukuje osób zdolnych i chętnych do zdobycia nowego i ciekawego doświadczenia zawodowego. Chcą wyszkolić marketingowców do prowadzenia wspólnych projektów, a oferta jest naprawdę świetna. Istnieje możliwość wyjazdów zagranicznych :)

Tak8Nie

Zostaw opinię o Focus Group - Szczecin

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie