Poli-Eco Tworzywa Sztuczne

Żary

Opinie o Poli-Eco Tworzywa Sztuczne

Aneta

@Zainteresowany oferta jak najbardziej nadal jest dostępna, więc myślę, że spokojnie możesz aplikować na to stanowisko w Poli-Eco Tworzywa Sztuczne. Czy ktoś może powiedzieć temu użytkownikowi jak się pracuje w tej firmie i jak na tym stanowisku?

Aneta

@Zainteresowany mógłbyś powiedzieć pracą w jakim dziale jesteś zainteresowany? Może wtedy obecnym pracownikom firmy będzie łatwiej udzielić Ci odpowiedzi.

Zainteresowany
@Aneta 17.07.2017 12:27

Interesuje mnie praca w dziale marketingu, na stanowisku specjalisty. Jednak dla mnie ważne jest to, czy sytuacja jest pewna, bo czyta się tu różne rzeczy, a żeby zmienić pracę, to trzeba mieć pewność.

Zainteresowany

Hej, chce złożyć CV. Może ktoś powiedzieć jak sytuacja firmy? Różne rzeczy się tu czyta, ale może wpowiedzial by się ktoś z firmy? To ważne czy firma jest stabilna jak się chce zmienić prace. Dzieki

Aneta

@Marcinwspominasz o dużej rotacji pracowników. Co masz na myśli? Ile jest to pracowników np. w skali ostatnich kilku miesięcy?

Marcin

Firma ma poważne problemy finansowe. Nowy Prezes próbuje ratować sytuacje. Niestety niewiele to dało. Jest despotyczny, ma zły ontakt z pracownikami. Firma jest źle zarządzana i to od lat. Szukają taniej siły roboczej. Kiepskie zarobki, zbyt duże wymagania - ludzie często pracują za dwóch. Jest tam duża rotacja pracowników. Odchodzą lub są zwalniani wartościowi pracownicy a lenie, cwaniacy i lizusy awansują. Nie polecam. Trzymajcie się od tej firmy z daleka!

Aneta

@SAMI zdecydowałeś się na aplikacje do firmy? Chętnie usłyszymy więcej na temat tego jak wygląda proces rekrutacji do Poli-Eco.

SAMI

Dzień dobry, jakie warunki panują w dziale sprzedazy i marketingu? Jak firma stoi? Na stronie pojawiło się ogłoszenie na specjaliste ds marketingu. Firma miała wcześniej jakieś problemy. Jak jest teraz? Warto zmieniać pracę? Prosze droadzcie.

@SAMI 25.02.2017 11:45

Ogłoszenie jest stale na stronie od dawna, jest tylko aktualizowana data. Na fatygę i rekrutacje szkoda czasu- to ludzie niesłowni, niepoważni (najpierw zapraszają na spotkanie-niby tylko jedno, później okazuje się, że na jeszcze jedno, na które idziesz spełniając WSZYSTKIE wymogi ogłoszenia, po czym okazuje się, że zapomnieli w ogłoszeniu podać jednego kluczowego wymagania, a następnie pomimo tego obiecują współpracę , po czym się wycofują przed etapem podpisania umowy), krętacze jednakże bez talentu do wiarygodnych kłamstw (łatwo wyczuć, że pogrywają nie fair- wystarczy zwykła analiza wypowiedzi i ich kolejności), pozbawieni kultury osobistej (w upał nawet nie zaproponują wody, a podczas rozmowy padają ZAKAZANE prawnie pytania- jak np. pytanie o osobiste zobowiązania postawione jakiś czas po pytaniu o aktualny status pracy/umowy/ew.wypowiedzenia, czyli-interpretując - chodzi tu o pytanie dotyczące prywatnych, osobistych rodzinnych zobowiązań/dzieci/itp.), całe spotkania i pytania pozbawione są profesjonalizmu - osoby rekrutujące lecą ze standardu, schematu nie odnosząc się do aplikowanego stanowiska i tym samym nie sprawdzając wiedzy czy umiejętności zawodowych, a jedynie oceniając zdolności aktorskie (w końcu uczestniczysz w teatrzyku-spektaklu). POTWIERDZAM zatem powyższe opinie- są one jak najbardziej prawdziwe. Co do zarobku- nie można oczekiwać tutaj również poważnego potraktowania- dostaje się parę groszy więcej od najniższej krajowej na profesjonalnych stanowiskach wymagających eksperckich kwalifikacji. I wiem również, że ewentualna podwyżka jest fikcją.

EDMUND

Nie polecam firmy Unitech z Żar. Moje zamówienie miało być realizowane zgodnie z projektem. Pracownik firmy po przyjeździe na budowę przejrzał projekt , następnie zmierzył otwory ( nie wiem po co ) i się zaczęło……..Po oczekiwaniu około 8 tygodni na wymarzone jedyne okna dostałem telefon , że będzie montaż. Podekscytowany już z rana pojechałem na budowę sprawdzić jak to przebiega. Po zamontowaniu pierwszego okna zobaczyłem że wisi ono w powietrzu ( około 12 cm. nad parapetem) . W efekcie końcowym okazało się że WSZYSTKIE 15 OKIEN WISI W POWIETRZU I JEST NIE ZGODNE Z MOIMI USTALENIAMI I MOIM PROJEKTEM. Po złożeniu z mojej strony reklamacji i opisu źle wykonanej stolarki otrzymałem odpowiedź że muszę uregulować płatność. NIKT Z FIRMY NIE FATYGOWAŁ SIĘ NAWET WYJAŚNIĆ ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĘ I ŻEBY TEGO BYŁO MAŁO TO ZAŁOŻYLI MI SPRAWĘ W SĄDZIE WYSYŁAJĄC SWOJEGO ADWOKATA. Oczywiście miałem z góry przegraną sytuację ponieważ nie sprawdziłem że BARAN – PRACOWNIK FIRMY DOKONUJACY POMIARU NIE ZROBIŁ OPISU WYMIARÓW ZGODNIE Z PROJEKTEM , TYLKO PO SWOJEMU . Firma natomiast ma gdzieś klienta i nawet nie dąży do tego aby rozwiązać problem. OKNA KTÓRE MI WSTAWILI , WYWALIŁEM ( może sobie wstawię do kurnika , będąc na dzień dobry w plecy ) I KUPIŁEM INNE U INNEGO PRODUCENTA ………..NIE POLECAM FIRMY UNITECH !!!!!!!!!!!!!! W Żarach są inne firmy godne polecenia !!!!!!!!!!

Wery

Ta firma jeszcze prosperuje ???

Patyyyy

Ja z kolei slyszalam ze się poprawia jak zmienili prezesa. Na produkcji tez podobno lepij. Nie znam sie na handlu i nie wiem jak tam.idzie ale ogolnie widać ze zmiana chyba wyszla na dobre

Damia

Zdecydowanie odradzam pracy w tej firmie. Brak komunikacji i jasnych zasad. Trudne sprawy zamiatane pod dywan. Szukajcie zarobków gdzie indziej :)

Ruta

Ja słyszałam tylko, że podobno coś się poprawia i idzie w dobrą stronę ale szcxegolow nie znam

Ula

Ale z tego.co wiadomo, to tego prezesa juz nie ma tylko jest nowy od miesiąca. Czuć nadzieje na poprawe? Chce złożyć znowu papiery i wroc ale.troche mnie martwi co tu czytam. 2-3 lata temu to byla inna atmosfera i inni ludzie na gorze ale potem jakos to.sie rozlecialo. Nie wiem.czemu

Extruder

Te ogłoszenia juz są od dawna , tam nikt nie chce przyjść do pracy . Kłamstwo , oszustwo i obłuda .

Byly

Odkąd nastał nowy prezes to nie ma żadnych premi , wysprzedaja wszystko co sie da zamykają działy zeby ratować sie

Totalna klapa , tam brakuje osób które by zarządzały

Była pracownica

NIE POLECAM ! Kantują jak tylko mogą ! Firma ma ogromne długi i nie wypłaca na czas. Urlop przymusowy albo w ogóle. BHP istnieje tak tylko na papierze. Przełożeni nie potrafią zarządzać firmą, syf kiła i mogiła.

Uler

Sluchajcie jak jest w tej firmie z wypłatami. Na czas, nie ma problemu? Jak kierownictwo i atmosfera w biurze?

Brontek

Czyli (usunięte przez administratora)zaczyna sam zarządzać?? No to znaczy, że musi być grubo. ;) Byleby nie zazwezwał znowu M.K. bo to bedzie rownia pochyła...

Dante

Ponoć ostatnio właściciel firmy odsunął Prezesa za jego "dobre" decyzję i sam włączył się życie organizacji. Zapowiada się że będzie lepiej :-)

Ortega

Coś mi się nie wydaje. Pracowałem tam jakiś czas temu i to przez dość długi czas i ostatnie co można bylo powiedziec to ze nie bylo wyplaty na czas. Chyba ze coś sie ostatnio zmienilo ale nie wydaje mi się.

były pracownik

Firma ma kłopoty finansowe, nie płaci ludziom premii (zalega nawet za 2015r), po dobrze zakończonych kwartałach też prezes nie wypłaca ludziom kasy. Ludzie są sfrustrowani niekompetencją osób zarządzających. Wynagrodzenia są opóźnione i na nikim nie robi to wrażenia. Stanowczo odradzam pracę w polieco.

Kaban

Jak chodzi o Żory to może masz rację Romek, ale cyknij stary to są Żary. Żary woj.lubuskie cwaniaku z miodem w uszach. To, że dział techniczny był tam zawsze na innych zasadach to wszyscy wiedza. Kupa przepłacanych nierobów. tylko produkcja ma zawsze przeje-ane i tylko ona pracuje.

Jam to napisał

Pozytywne opinie zawarte w temacie firmy Poli Eco najprawdopodobniej piszą osoby tam zatrudnione. Firma ma kłopoty z pozyskaniem chętnych do pracy z terenu Żar , bo wszyscy wiedzą że to tragedia. Produkcja wiadomo- DNO. Mogę wam takie foty wysłać na priv. gdzie były mistrz produkcji przystawia gołą d. do głowy pijanego w trupa pracownika działu techn. Wszystkich dawnych pracowników wylali, chociaż budowali ten zakład i znali od podstaw temat. Pan SZ. to barwna postać i lepiej nie mieć z nim kontaktów. Co do pracowników tzw. "szkoły" krawaciarze walcie jak w dym . Przyjemna atmosfera i popracować dadzą , do pierwszych wyników sprzedaży. Arbiton bierze wszystko, a Poli jest w czarnej d.

Fretka

Pracowałam w dziale handlowym jak był 2 osobowy zarząd z Maria na czele. Mialo to wtedy jakiś sens ale z przyczyn osobistych musalam zrezygnować. Pytanie czy teraz też jest tam tak jak wtedy jak ja byłam? W sensie wtedy byla super atmosfera, że sie chcialo pracowac...

Fretka

No ale jak dziala szefostwo? Pracowałam tam jakieś 2 lata temu i były 2 osoby w zarzadzie firmy. Jakoś to działało. A jak teraz? Zastanawiam się czy nie wrócić... możecie coś podpowiedzieć?

sunrise

Co to za firma poli??? Nikomu nie polecę tej pseudo firemki, proszę omijać szerokim łukiem i się zastanowić 10 razy zanim ktoś się zdecyduje tu pracować

Daru

Poli naprawdę dobra firma. Pewnie nie na wieczność, ale na parę lat na pewno. Nauka i rozwój bezcenny, choć i stres też się trafi. Ludzie w porządku. Warto. :)

Toto

Tomek pracowałem tam ponad rok i nigdy nie było z tym problemu. Pieniądze zawsze były na czas. Praca jako Product Manager to bardzo fajna sprawa, na bank będziesz miał co robić bo gama wyrobów jest naprawdę duża. W dziale handlowym ludzie fajni.

Toto

Tola
@Toto 15.08.2015 21:52
Bzdura, nigy w Poli nie zdążyło się żeby kasa nie była na czas. Może komornik Ci zajął wypłatę i nic nie wiesz??? ;)...

To kłamstwo. Pracuję w Poli-Eco od ponad pół roku i zawsze wynagrodzenie było na czas.

Nie wypłacają pieniędzy na czas.

Dr House

Chodz zrobie ci rekrutacje, sprawdze jaka jesteś kreatywna, jest tak gorąco

Miko

Rekruter to zazwyczaj taki gamoń który "odczytuje" wiedzę i umiejętności swojego rozmówcy na podstawie jego mimiki twarzy czy też gestykulacji. Nic bardziej głupiego ! Prawdziwy fachowiec (ślusarz, tokarz, mechanik....) nie jest krasomówcą. On zna się na prawdziwej pracy a nie na krasomówstwie. Wielu dobrych fachowców nie dostaje pracy, bo nie umieją odpowiednio opisać swoich umiejętności (choć są świetnymi fachowcami) przed "garniturkiem" który jest totalnym laikiem (przeważnie)

Tatar

Cały dzien moge pisac pozytywne komentarze....Klepcie te swoje automatyczne pytania, korona od tego nie spadnie, słodko pierdzicie do murzynów

Fireman

Słuchajcie ciotki z działu kadr szumnie nazywanym HUMAN RESOURCES HR. Jeżeli nie znacie realiów obecnego dzikiego rynku pracy, bo sie zasiedzieliście w jednej Poli to nie zawracajcie ludziom dupy, po to żeby ich dobić na pseudo rozmowie kwalifikacyjnej.

Wujek

Kaja pracowałem tam prawie 2 lata i powiem, że nie żałuję. Zmienilem pracę bo dostałem dużo lepszą ofertę. Nie wiem jak teraz rządzi nowy prezes, ale słyszałem, że firma ma się nieźle. Wykształcenie musisz mieć i jakość, a reszty się nauczysz. Pozdrawiam Poli! :)

savis

Bardzo ciekawe! ;)

Mati

Jakie stanowisko? Zawsze było ich dwóch, czasem trzech na zmianie. Goście z mieszalni robili zawsze wszystko tj. Operator mieszalni, czyszczenie mieszalników, sprzatanie i zamiatanie, podstawianie big-bagów i różnych innych zbiorników np. z ftalanem widlakiem. Mieszalnia to miotła, miotła i miotła, a pył mimo masek wdychasz gratis. W 2010 roku jeden mądry z działu technicznego kazał zdemontować elementy układu odpylania i pozatykać otwory po nich. No geniusz pierwszej wody. Tam nawet osłony lamp muszą być antywybuchowe, klucze nie iskrzące, a taki Boguś jeden układ odpylania likwiduje.

Qono

Witam. Mam pytanie odnośnie świętej pamięci Pana Krzysztofa T. Pracował on z tego co wyczytałem na mieszalni, czy znajduje się tam jedno takie stanowisko czy jest ich więcej?

Ferdek

Widzę,że osoba, która pisała poprzedni post to chyba od dawna nie pracuje, bo Pani Prezes już nie ma. Swoją drogą fajna babka, ale lata świetności ma już za sobą. Co do samej pracy w PE to raczej to nie jest zakład dla tych co chcą pracować do emerytury, ale jak ktoś chce nabrać szlifów, to lepszego miejsca nie znajdzie. Wszystkim życzę wytrwałości. Aha, podobno jest teraz nowy Prezes, ale nie wiem czy coś się zmienia.

Jean Pierre

Pani prezes cudowna osoba mila ciepla,pracownicy wyksztalceni,solidni,zyczliwi,pomocni,zarobki bardzo dobre,praca wporzo!pozdrawiam

Bynek

Co wy wiecie o poli eco tam ludzi roluja obiecali dojazdy do pracy(usunięte przez administratora)

Art

Zostałem zaproszony na rozmowę w sprawie wysokiego stanowiska managerskiego. Przyjechałem wcześniej. Lipiec +30C Przez cały czas pobytu w biurze nie zaoferowali szklanki wody. Osoba, która była nazywana "pani prezes" zamówiła przy mnie kawę, wypiła ją w kącie i przyszła na rozmowę. Sama rozmowa była na żenującym poziomie, a na koniec wyszło, że firma ma problemy i szuka czarodzieja. Warunki oferowane w ogłoszeniu to zwykła ściema. I oczywiście nie raczyli odpowiedzieć po spotkaniu

Aśka
@Art 01.10.2013 22:04

Szuka czarodzieja , znowu.Wszystko tam się już sypie, podobno ktoś tam zginął, czy jakaś maszyna go zabiła. Z rozmów z osobami, które tam pracują to słyszałam tylko złe opinie, [usunięte przez moderatora], chamstwo i niemili ludzie.

Poli-eco Każdy w Żarach wie:z dala od tej firmy .Nędzna kasa,brak perspektyw po utracie rynku wschodniego,mają kłopoty i to poważne.Rozstali się z ludźmi, którzy mieli dostęp do nh.z zakresu receptur i technologii duży błąd.Krecia robota rosyjskich przyjaciół,firma padnie bo musi.

Słowa kojarzące się z Poli-Eco Tworzywa Sztuczne Sp. z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Dobre Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Mili Od jakiej stawki można negocjować pensję? 8-15 Najbardziej podobało mi się w Poli-Eco Tworzywa Sztuczne Sp. z o.o.: Mozliwosc samodzielnej pracy Najbardziej nie podobało mi się w Poli-Eco Tworzywa Sztuczne Sp. z o.o.: ...

(usunięte przez administratora) firma marne zarobki 600 zl na miesiac [usunięte przez admina]

Zostaw opinię o Poli-Eco Tworzywa Sztuczne - Żary

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poli-Eco Tworzywa Sztuczne