Marek

Typowy pośrednik albo handlarz żywym towarem. Traktuje Cię wyłącznie jako źródło swojego zarobku. Pinokio i węgorz to najlepiej pasuje do szefów tej firmy. Na dłuższą metę nie opłaca się tam pracować.

Zenek Nowy wpis
@Marek

Potwierdzam w 100%. Nieuczciwa firma, bałagan w dokumentach. Radzę omijać szerokim łukiem.

Paulina Nowy wpis
@Zenek

Hej Zenek, a dlaczego uważasz, że BD to nieuczciwa firma? Przybliżyłbyś mi ten temat i mogłabym poznać jakieś powody?

Michał Nowy wpis

Ekipa jest stała czy często zmieniają się pracownicy?

Adam Nowy wpis

Czyli nie ma co liczyć na umowę o prace ? Same zleceniowka?

Czarek

Firma warta żeby dostać tu pracę ale niestety jak większość stosują umowy zlecenie.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kamila
Kandydat

Nie polecam, na ogłoszeniu na pracuj.pl napisano że oferują umowę o pracę. Po pół godzinnej rozmowie przez telefon i opowiadaniu o projekcie dowiedziałam się, że jedyną formą współpracy jest umowa zlecenie.

Elwira

Spoko firma , dobra praca i ogólnie można polecić innym!!

ja

BD Wrocław: Super firma, wiele zalezy od konkretnego działu ale ogólnie bardzo dobre podejście do pracownika. Masaże, owocki, soczki, szkolenia ,wyjazdy i delegacje. Wynagrodzenie mocono zróznicowane w zalezności od zespołu. Czasami poniżej średniej rynkowej.

Paweł
@ja

To nie jest to BD. Tutaj mowa o www.bdpolska.com

Zbigniew

Nikt nie pracuje charytatywnie. Firma świadczy usługę pracy i na tym musi zarobić

Jakie twoim zdaniem trzeba mieć predyspozycje aby pracować w firmie BD Polska Sp. z o.o.? Zachęcamy do komentowania na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o BD Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

BD Polska Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Aleja Niepodległości 9/11 lok. 68