Pola Nowy wpis

Świetna praca nie sprzyja zaglądaniu na forum ? Liczyłam, że dowiem się coś istotnego o firmie, szkoda.

Administrator Nowy wpis

Dawno nikt z pracowników SOWA nic nie pisał o niej. Może czas najwyższy to nadrobić. Czy powiesz coś o swoich wrażeniach związanych z nią

aktorzyna Nowy wpis

Mycie okien jest ok. Jeden minus że trzba dokładnie myc. Ale godziny lecą.

zloty123 Nowy wpis

Za dyżur nie jest dużo. Ale kasa na czas i nie ma marudzenia. Mój mąż ronił z nimi doczyszczania. Zadowolony był bo stawkę miał większą. Zaczął od parkingu na Faktory, a pozniej to go brali do innych prac. Wystarczy pokazac ze sie umie.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

zloty

Nie płacą dużo za dyżury. Tyle można zarobić u innych. Za dodatkowe prace jest więcej. Warto pojechac z nimi na cos EKSTRA, Więcej zarobisz. Ja tak zrobiłem.

ply

Pracuję na parkingu na Faktory we Wrocławiu. Powiem tak. Za godzinę płacą tak sobie. Ale pomagają. Zawsze jak chcę coś na czas to mam. Ostatnio czyścili u mnie chodniki w nocy. Dali rade. Mam nadzieję że na maszynę na nocki się załapię. Wiem, że tam lepsza stawka.

dyzur

Na Faktory nie jest lekko. Plusy są takie, że pieniądze na czas. Kierownicy, nie krzyczą, mają kulturę, ale zwalniają jak ktoś nie słucha. Pracuję od początu i mogę powiedzieć, że jest dobrze w tej pracy. Trzeba tylko słuchać tego gościa, co się chemią zajmuje.

chodniczek

Mówisz o pimerach???? Człowiekku, trzeba z nimi było pojechać na doczyszczanie chodników. Starzy pracownicy, faktycznie, cisną, tempo mają. Ale dokładnie robią. Nie miałem z nimi przykrości, bo co mówili, robiłem. Przynajmniej teraz wiem jak wyczyścić płyty chodnikowe. Oni lecieli do białości:)) Dziadek na karcherze wymiatal:))) Pozdrowienia dla tych co to robili. Kasa spoko:)

grunt to podstawa

W faktory nie jest lekko? To dawaj z nimi na polimery. To jest zabawa. Chłopaki są szybcy. Ale na obcych patrzą krzywo. Dopiero jak zacząłem jeździć maszyną, to się przekonali. Ogólnie, patrzą na ręce, ale jak pracujedz to jest OK i kasa nie mała. Ugodowi są jak polimer położysz:))

faktor

Pracuję w faktory we Wrocławiu. Jak w sprzątaniu, nie jest lekko. Przybajmniej pieniądze na czas i zgodnie z grafikiem godzin. Mają szkolenia, co jest plusem. Człowiek nie zostaje sam z problemami.

Zostaw merytoryczną opinię o SOWA - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.