Sterwerk

Opinie o Sterwerk

niemcy

witam uwazajcie na oszusztow z firmy setrwerk z niemniec i holandi oszukoja z wyplatami pracowalem dlanich i nie wyplacaja wszystkiego oszukali mnie o 600 eł raz a w holandi 400 el a teras dzwonie to telefonu nie odbieraja uwazajcie na nich.

Zostaw opinię o Sterwerk - Człuchów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sterwerk